sertsessiz (Rock/Ska/Pop-punk) - Ankara

RBC demiş ki:
evilcats_gokcee demiş ki:
adınızı duyuyodum da demonuzu fln hiç dinlememiştim.unistar sayfasnda dinledimde , ordaki en ii gruplardan brisiniz...TARZINIz yeter 😛
basarılar :!:

teşekkür ederiz güzel yorumların için 🙂 istersen diğer şarkılarımızı da www.myspace.com/sertsessiz adresinden dinleyebilirsin 😉

coktan dınledım bıle 😉 ya bide youtube daky unıstar -vıdeosunn kalıtesy kotuu.daa gusel bı kayıt yapın fınallerde!gelemeyenler için 😆
basarılar..!oy wermeee dewam!

amanın bize oy veren varmış. kıymetini bilelim 🙂

kayıt kayıt.. duydunuz mu gençler kayıt. gerçi video kayıt değil yeni demo pls. bekliyorum aylardır bir demo yaptığınız yok.

hayret.

bayramlık ağzımızı açtıracaksın maevar efendi.

gökçe iyi dileklerin için teşekkürler, oylama işlemi canımızı sıkmaya başladığından beridir ben oy vermeyi bıraktım esasen. ama teşekkür ederiz tabii ki.

bekleyenleri memnun edecek bir demo olacak umuyoruz ki.

senin birkaç dediğin.. birkaç yüzdür hehehe 😛

görüşürüz efenim.. bi belli olsa tarihler. ona göre ayarlicaz işlerimizi ama pek ses çıkmicak sanırım eylüle kadar.

Şok Şok Şok!!!!!!!

Arkadaşlar en sonunda bende üye oldum!
Artık bende burdaki muhabbetlere ortak olcam ehehehe.....
Barışcım bu arada aradılar beni davulun fln varmı diye sorular fln sordular... Haklıymışsın...

kerego demiş ki:
Şok Şok Şok!!!!!!!

Arkadaşlar en sonunda bende üye oldum!
Artık bende burdaki muhabbetlere ortak olcam ehehehe.....
Barışcım bu arada aradılar beni davulun fln varmı diye sorular fln sordular... Haklıymışsın...
layynnn davulcu hosgeldin bu sıcak foruma 😛 neyse konuya doniim mukemmel bi tatilden sora ankara çsm studyoya adım atmıs bulunmaktayım ziyaretime gelmek isterseniz onceden haber verin hazırlıklı olıım 😛

vakit ve nakit ve/veya her ikisini birden bulursam yarın neden uğramayayım ki evim güzel evim ya ege kıyıları yeteri kadar esmiyor kardeşim susuz musuz ama ankara iyidir iyi.

Kerem; polis festivali kapatmış, gidemiyoruz. 😀

çok çalışmak lazım çok.

bir de bizi çok heyecanlandıran bir konser haberi vereyim ayağımın tozuyla:

26.09.07 Kaiserkeller Detmold, 22.00 p.m.

- Yuthuma (Pop / Experimentelle Musik) GER

- Sertsessiz (Indie, Ska) TR

ayrıntılı bilgi için: http://www.fest-der-filme.de/act_en.html

Ozancım, anılla konuştum galiba festival yeri değişecekmiş polisler yüzünden. Anıl Japonya yada Jamaika fln diyodu izin alması kolay olduğu için ama sesini tam duyamadım🙂...

Yaw şakamaka bende heyecanlandım şimdi, bi garip hissettim yani🙂

kerem biz tamamda seni nasıl sokucaz almanyaya onu kara kara düşünmekteyim.

(nasıl bir adamsın, geldin ve geyiğe soktun forumu anında, tiskiniyorum senden kerem -gagaga-)

Anılcım ben sadece foruma bi renk, bi canlılık, bi hava gelsin istedim...
bu arada barış o kadar beynimin etini yedi pasaport diye daha almamış...
(sorun ne barış türbanlı foto kabul etmiyolarmı? Haagagagahaaagahagahagahaheesjbdfndzjnsjdfsdf...)

kerem eskiden olsa atılmıstın valla siteden hehe 🙂 pasaportumu da aldım. ama vize işi kesinleşmeden konseri haber vermesemeydik ne.. ne zaman bizi heyecanlandıran konser olsa bir aksilik cıkıyor.

eylul ayına guzel girecegize benziyor..haberler guzel olacak.. deniz güneş kum biraz fazla dinlendirdi bizi (yada sadece beni hehe 🙂 ) takip edin efem..

Geri