Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

DaveMustaine_64 demiş ki:
bir de liseden arkadaşlar yine yalnız bırakmadılar, Kamil,Eymen ve BÖZ! 😀 Bu olay bile benim için \SINIF 64\ ismini daha bir anlamlı kıldı, ne varsa lisede var vallaha... :roll:
Dün gece rüyamda liseden arkadaşları gördüm. Lisemizin bahçesinde eskisi gibi lise ceketiyle top oynuyorduk. Çok etkilenmişim dün gece, bunu anladım 😳

ya kafayı yicem gelemedim ya çok üzgünüm ya okul anamı ağlatıyo sabaha kadar ders çalıştım -şimdi göban inanmayacak ama nese- başarılı ve güzel bir gece olduğuna kendi açımdan üzüldüm sizin açınızdan çok sevindim. -bi de river dragon has come çalmışlar ya 🙁- nese artık başka bi sefere millet hadi eywallah :metalhead

Sınıf 64'ü de izleme şerefinede ulaşmış bulunuyorum efenim.Ne mutlu bana ki böyle bir grup olduğunada şahit oldum(o kadar methini duymuştuk zaten).En önler dolu olduğu için biz biraz kıyıda köşede kaldık gerçi ama sağlık olsun.Playlist süperdi(gerçi Kaya sağolsun az çok biliyodum playlisti 🙂 ).River Dragon'ın da hastası olduğum için 4 gözle bekledim.The River dragon has come souls wash awaaaaaaayyy, the earth has spoken and taken them to their graveeeeeess..... 8) Konser çıkışı hala söylüyodum.Sağolsun Kaan'dan bize fırsat kalmadıki söyleyek,baağırak,çağırak.Neyse canım bi dahaki konsere artık 😀
Cem Loomis'e buradan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz :elsalla
(Bu arada DaveMustaine'de helal olsun diyorum) :metal

Teşekkürler, çok mutlu oldum vallaha! 😀 Nevermore çalmak gerçekten çok güzeldi. Acayip bir grup bence de Nevermore, Megadeth'ten sonraki ikinci hastalığım benim. 😀 Cem'i zaten söylemiyorum bile. Umarım başka konserlerde daha başka Nevermore şarkıları çalarız "Crossfire tayfası" yine izler. Tekrar teşekkürler! :metalhead

Biz teşekkür ederiz efendim.Siz yeterki böyle güssel şeyler çalın.Bizde eğlenelim,güzelleşelim 😆
Bi de önde elinde kamerayla çılgınca çekim yapan bi amca vardı.Kim bu amca diyodumki meğersem Berkay'ın babasıymış.Onun önündede eğiliyoruz :taptim :mrgreen:

gbanes374 demiş ki:
Catharsis demiş ki:
Bi de önde elinde kamerayla çılgınca çekim yapan bi amca vardı.Kim bu amca diyodumki meğersem Berkay'ın babasıymış.Onun önündede eğiliyoruz :taptim :mrgreen:
o cem_loomis'in pederiydi, 😉 😆 oraya da bizi kutsamaya gelmişti... 😆 😆 😆 😉

Pardon yaw, bana Kaya kişisi yanlış aktarmış kusura bakmayın.Ya da ben popomdan dinlemişim.O zaman Cem Loomis' in babasının önünde eğiliyo olalım :taptim .Her eve de böyle "baba" lazım derim ben 😆

koçlar müthiştiniz, yolcuyu fena salladınız. hepinizi ayrı ayrı tebrik etmek gerek, bi ara hanginize konsantre olacağımı şaşırdım maymun oldum walla. bikaç teknik aksaklık yaşadınız ama bunu türkiyede yaşamayan kim var ki zaten???

berkay olm sana bi kardeş tavsiyesi, çalarken monitöre o kadar yaklaşma bi zahmet 🙂

cem'in babasını da safranboluda tanımıştık yanlış hatırlamıyorsam. ne büyük bi destek bu abi. hasta hasta çalıyosun belki ama baban yanında, daha ne olsun, bravo gönülden.

başarılarınızın devamını 4gözle bekliyoruz,
BLOW ME AWAY!!!

kivomeph demiş ki:
berkay olm sana bi kardeş tavsiyesi, çalarken monitöre o kadar yaklaşma bi zahmet 🙂

Haklısın abi, yalnız orda şöyle de bir sıkıntı vardı, konserin başlarında birisi o monitörü devirdi, monitörün yüzü yere bakıyordu, hani mikrofonun etrafını kapattığın zaman öter ya aynı o şekilde o da ötmeye hazırdı, ben de konser sırasında akıl edip de onu kaldırmadım 😀

Tekrar saol desteğin için...

Bayadir konserlerinize gelemiyorum oızur dilerim gruptaki tum elemanlardan 🙁 🙁 .
Aslinda konser o kadar aklimdaydi ama işte okuldan eve gittim 6:30 gibi sonra tekrar kizilay'a gitmeye cok usendim walla hem sizi hemde melatonini kacirdigim icin uzgunum arkadaslar 🙁 🙁 🙁
Umarim yakinda bir konser wardir izleriz bu arada cemin babasina gercektan tebrikler bu grubun tum konserlerini herhalde kayda aldi 😀 😀 😀 😀

64

gbanes374 demiş ki:
evet!!! konser bitti ve yorgun argın eve döndüm. ilk ben yazıyorum mesaj...
valla bugun ben calarken cok eglendım, zıçmadım da diil tabi ki her zmankı gıbı, 😆 :roll: ama olsun sarkılar cok guzeldı...
bu arada gözlerimiz tarafından aranan da birsürü kişi oldu, önemli değil bi sonraki sefere inşallah... 😉
neyse sora görüşürüz bakalım
crossfire elemanlarına[özellikle CAN 😛 😉 ), RAVEN tayfasına 🙂 😆 ve Çağlar'a tesekkurler... :twisted: :twisted: :twisted:
(kaotik elemanlarına, kivomeph'e, alpago'ya ve junkcan'a da ayrıca teşekkür ediyorum, gidiyorum... )
😉

eyvallah gökhan çok sağolasın, biz teşekkür ederiz, yolcuyu coşturduğunuz için. performansınız çok güzeldi. sizin basçının gitarına kafayı vurdum bir ara adamın akord gitti sanırım 🙂

test

di_giorgio demiş ki:
olm ne böyle ikinci sayfalara düşmeler?bu ara abi sana da akord feda olsun.ben o gaza g.tümü veririm.

ehuhe saolasın bizim tayfa olsaydı orayı inletirdik. karakedide filan bizi görürseniz anlarsınız 🙂 metallicalarda bizim kel arkadaş çekti valla en başta beni öne 🙂
testamentta kendim geldim ama, testamentın hastasıyımdır 🙂

ben de abi.testament deyince akan sular durur.
göktuğcum sen de saol.valla gaz kendi geliyo.o gün biraz soğuktu, ondandı heralde. 😀
bu ara bizim grup elemanları bana boş bi zamanlarını söylerlerse ve onlarla ortak bi boş vakitte buluşabilirsek sevinirim.

Geri