Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

Bugün itibariyle Thrash Of The Titans konserinin afişleri kızılay ve çevresinin en stratejik bölgelerine homojen olarak asılmış bulunmaktadır...

E artık herkesi bekliyoruz.

Thrash Of The Titans

Sınıf 64
Melatonin

Yer: Yolcu Bar
Tarih: 5 ekim 2004
Saat: 20.00
Giriş: 5.000.000.TL (ilk içki dahil)

Sağlam bir Thrash metal gecesi olacak. Melatonin de çok sağlam bir gruptur. Sahne performansları oldukça iyidir.

Meraklısı kaçırmasın üzülür sonra!...

Jeff_Loomis demiş ki:
Bugün itibariyle Thrash Of The Titans konserinin afişleri kızılay ve çevresinin en stratejik bölgelerine homojen olarak asılmış bulunmaktadır...

E artık herkesi bekliyoruz.

Thrash Of The Titans

Sınıf 64
Melatonin

Yer: Yolcu Bar
Tarih: 5 ekim 2004
Saat: 20.00
Giriş: 5.000.000.TL (ilk içki dahil)

Sağlam bir Thrash metal gecesi olacak. Melatonin de çok sağlam bir gruptur. Sahne performansları oldukça iyidir.

Meraklısı kaçırmasın üzülür sonra!...
Kacirmamak lazim tam bomba belki de en cok eglenecegim dkonserlerden biri

anarchist demiş ki:
Sizi gidi sabotajcılar sizi 😛 5 ekim'e de az kaldı hea 😉

😀 Umarım daha fazla büyümez bu sabotaj işi, yoksa ileri tarihlerde sabotaj yapmayı bırakmamız gerekebilir :roll:

fulya_m_o_r demiş ki:
berkay ya sen şööle çaktırmadan soksan bizide 5inde........

Di mi? Mesela cebimde falan! 😀 Valalha bir şey yapamıyorum, elimde olsa kesinlikle yapardım ama üzgünüm. Özellikle Yolcu biraz sıkı tutuyor bu işi gibi geldi bana!

anarchist demiş ki:
Konser bu kadar yaklaşmışken ikinci sayfaya düşürülür mü başlık yavrularım, evlatlarım?
Evet anne 😀 Ya konsere çalışıyoruz işte daha ne, nete bile girmiyoruz gece gündüz çalışıyoruz o derece yani :roll: 😀

1)Ben nette gördüm seni 🙂=
2)Niye anathema konserinde değilim?
3)Bence de büyümesin o sabotajlar euheuhe yoksa bunun yarın bir günü de var başınıza gelmesin aman ha 😛=
Başarılar...

1) Ben reelde gördüm seni.
2) Bende anathema konserinde değilim.
3) Hastalıktan ölüyorum.
4) Sabotaj işleri yaş işlerdir.
5) 5 ekimde SINIF 64 ile YOLCU dayız. (yalnız ne güzel oldu tam da 5. maddeye denk geldi 5 ekim 😉 )

SINIF 64 RULEEEEEEEEZZZZZZZZ!!!!!

anarchist demiş ki:
Sizin için imzama reklam bile aldım valla kıymetimi bilin 😉

Ahah süpersin Ece!

Bizi sizler var ettiniz! :twisted:
Bugün stüdyo vardı. Ben beğendim durumumuzu konsere kadar hazır oluruz gibi. Bir aksilik çıkmazsa yüzümüzün akıyla çıkabiliriz 😀 Playlist biraz daha gaz oldu bu sefer onu da belirtiyim! 😀

:metalhead SNF 64 :metalhead

Geri