Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

Hicri Abi, haklısın ben biraz yanlış aktarmışım özür dilerim...

Cover band olayı ise rock-station forumunda temeli bizim tarafımızdan atılmamış bir fikirdi. Bir kaç mesajda sınıf 64 grubunu bu iş için uygun görüp bizi önermişler, biz de sadece bu fikrin olma olasılığı üzerine plan yapmayı hedefliyoruz. Yani biz böyle bir cover band (tribute to the gods) olayının tekrar edilmesi düşünülürse başvurmayı düşünüyoruz. Ama dediğin üzere bu senin Karakedi grubuna kendi yaptığın bir ricaymış...

Yanlış aktarılmış sözlerinden ötürü özür diliyorum tekrar Hicri abi. Bizim de amacımız eğlenmek/eğlendirmek zaten. Hiçbirimizin bu işten daha farklı bir beklentisi yoktur zaten...

Açıklama için çok teşekkür ederim. Eğer bir tribute to the gods olursa emin olun sizi düşünürüz. Bu arada 5 ekimde inanılmaz bir eğlence olacak. Dar kot ve bez ayakkabısı olan varsa giyip gelsin... Rock'n roll

Başkaları cevaplamadan Cem'in cevaplamasına çok sevindim, en doğru açıklamayı yapmış, biz bir yanlış anlaşılma olmasını istemeyiz Hicri abi. Karakedi'ye saygı duyuyoruz! 😀
Teşekkürler ilgin için şimdi daha bir gaza geldim 5 Ekim akşamı için :metalhead

Hicri Bozdağ'a acaba birisi gidip "Abi şu adreste şöyle şyöle deniyor bir baksana..." mı dendi?Bunu merak ettim cidden...
Ayrıca SNF 64 cover olayında Kara Kedi isminden sonra Ankara'da cidden akla gelen ilk isim bence.İşlerini çok iyi yapıyorlar...Besteler de gelecek ve daha iyi olacak.
Kaç kişi bu kadar Megadeth savunuyor bu devirde?Yürüyün be...🙂=
Sonuna kadar...!!!

cyberknight demiş ki:
Hicri Bozdağ'a acaba birisi gidip "Abi şu adreste şöyle şyöle deniyor bir baksana..." mı dendi?Bunu merak ettim cidden...
hmmmm...
berkay bana sayfayı gosterdiğinde ben de demiştim....
neyse önemli değil yanlış düzeltildi ve muhteşem bir gece bizleri bekliyor....
Ayrıca Berkay birlikte calıssak daha iyi olmaz mı??? :roll:
Göktuğ bekleriz... 🙂
:metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

Saolun beyler gaz için, cidden acayip çalışıcam ama gitarın yapılması gereken 1-2 yewri var onun için 1-2 gün ayrı kalıcam gitardan, alır almaz çalışmaya abanıcam 😀

Bir de bildiğiniz herkese haber verirseniz bu konseri çok mutlu olurum! 😀

olamaz ya ben 5 ekimde hataydayım 😢 tusheyi izledim sonunda sizide izlemek istiyorum ben neyse ben ankaraya geldiğimde umarim biryerlerde konseriniz olur müzik yaşantınızda başarılar dilerim (normal yaşantınızda dilemez gibi oldu 🙂 )

-ROCK- demiş ki:
Denizimle birlite orda olacağız, biralarımızı tokuşturacaz ona göre 🙂 hoşçakalın.

Kaya Sevinç.

Ehuehe.Benden bahsediyo Göktuğ 😉
Evet bende Kayamla birlikte orada olcam.Bira ve kafalarımızı tokuşturacaz. Bu arada Sınıf64 üde ilk defa izleme şerefine ulaşacağımdır 😀 .Bu kadar çok övülen,beğenilen bir grubu bende doğal olarak çok merak ediyodum.Aslında gitme sebeplerimden ilki Sınıf 64'ü izlemek.İkinciside Melatonin tabiki 😀 Bol şanslar size beyler.5 ekim'de görüşmek üzere :metal

-ROCK- demiş ki:
Denizimle birlite orda olacağız, biralarımızı tokuşturacaz ona göre 🙂 hoşçakalın.

Kaya Sevinç.
Çok sevindim bu habere :metalhead

Catharsis demiş ki:
-ROCK- demiş ki:

Kaya Sevinç.

Ehuehe.Benden bahsediyo Göktuğ 😉
Evet bende Kayamla birlikte orada olcam.Bira ve kafalarımızı tokuşturacaz. Bu arada Sınıf64 üde ilk defa izleme şerefine ulaşacağımdır 😀 .Bu kadar çok övülen,beğenilen bir grubu bende doğal olarak çok merak ediyodum.Aslında gitme sebeplerimden ilki Sınıf 64'ü izlemek.İkinciside Melatonin tabiki 😀 Bol şanslar size beyler.5 ekim'de görüşmek üzere :metal

Çok iyi ya 🙂 Ne güzel demek ki yavaştan adımızı duyurmaya başlamışız. Ama bunlar hep insana daha çok yük veriyor, şimdi konserde çok iyi olmak zorundayız. Ben en iyisi gidip çalışıyim 😀

ya beyler ben böyle evde calısamıyorum davul mavul... hıc ses cıkmıyo... 🙁 bi stüdyo yapsak da nası calıomusum bı duyayım yau!!! olmaz mı öyle? hem birlikte calarız, calısırız egleniriz de di mi ama???
[Bu arada B sınıfı ehliyetim bana hayırlı olsun...] 😀

Geri