Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

la cem eren altan gelmiyo dimi la eğer geliyosa geçmiş olsun bide eğer arifeyi öldürmeye karar verirseniz bende ön saflarda bıçak sallarım ona göre🙂

ponza demiş ki:
la cem eren altan gelmiyo dimi la eğer geliyosa geçmiş olsun bide eğer arifeyi öldürmeye karar verirseniz bende ön saflarda bıçak sallarım ona göre🙂

hoca SNF 64'ü böyle pis işlere karıştırma lütfen! Böyle daha bir Heavy Metal içerikli olsun cümleler di mi?

Biz Death grubunu severiz ama Death metal sevmeyiz 😆

yok abi lise hayatım boyunca Eren Altan benim boş dersimi bile doldurmadı allahtan. Ama Arife'ye gittim sarıldım öptüm ilk gün. Onu öldürenin canına okurum valla!

Zaten ne saçıma ne sakalıma kızdılar ilk gün 🙂 Mezun zanneti çoğu hoca. Bugün sakalı kestim de saç duruyor. Umarım ilk konsere kadar da saçlarımı saklayabilirim.

okuzogluokuz.gif

:roll: tanıt bu şahısı Dave_Mustahin bey 😉

Ahaha süper 😀 Bu arkadaşın ismi "ÖKÜZOÐLUÖKÜZ" haddim olmadan bizim grubun maskotu olması yönünde düşüncelere daldım. Yaratıcısı Autopsy baba da izin verdi... Öyle işte! Şimdi iş grup elemanlarına kaldı 😀

Bu bence Sınıf 64'ün "ÖKÜZOÐLUÖKÜZÜ" olsun, böle sürekli oturan, hiç bir b.ktan anlamayan, hatta böle metal müzikle uğraştığımız için falan bize kabız oluyodur bu "ÖKÜZOÐLUÖKÜZ" kesin! Hani biz Sınıf 64'teyiz ya.. Öyle işte :mrgreen:

ana! arifeyi seviyomusun la. demek ki sana gerçek yüzünü göstermemiş nese zevkler ve renkler tartışılmaz arife olsa bile. 🙂

la berkay bi muhabbet ettirmedin la🙂

Abi şöyle diyim, kadın yüzünden Odtü fizik bölümüne girmek istiyorum. Ek olarak bizim lisenin en iyi fizik hocası olmakla birlikte, dersini en sağlam öğreten hocaların başında gelir...

abi o kadın sevilmez mi yaa?! Evlere şenlik matrak bi şey o. "Çocuklar ben size söylüyüm" demesi yok mu ah ah... Keşke o girse yine ama Fatma diye bir kadın giriyor bişey bildiği yok. Özlettiniz arife'yi...

Abi arife'nin gerçek yüzü ne ki 2 senedir görmemiş olayım o yüzü? Bariz olarak sevdiği *sınıfa baya bir tolerans gösteriyo. (*sınıf 64 🙂 ) Ve bizim sınıfta da onu sevmeyen yoktur. Ve bizim sınıftan başka da onu seven yok galiba!

Neyse Handan'dan da kurtulduk bu sene gıcık kadın yaa... Hüsnü Emirzeoğlu giriyo şimdi matematiğe. Öyle işte.

Jeff_Loomis demiş ki:
Abi şöyle diyim, kadın yüzünden Odtü fizik bölümüne girmek istiyorum. Ek olarak bizim lisenin en iyi fizik hocası olmakla birlikte, dersini en sağlam öğreten hocaların başında gelir...

abi o kadın sevilmez mi yaa?! Evlere şenlik matrak bi şey o. "Çocuklar ben size söylüyüm" demesi yok mu ah ah... Keşke o girse yine ama Fatma diye bir kadın giriyor bişey bildiği yok. Özlettiniz arife'yi...

Abi arife'nin gerçek yüzü ne ki 2 senedir görmemiş olayım o yüzü? Bariz olarak sevdiği *sınıfa baya bir tolerans gösteriyo. (*sınıf 64 🙂 ) Ve bizim sınıfta da onu sevmeyen yoktur. Ve bizim sınıftan başka da onu seven yok galiba!

Neyse Handan'dan da kurtulduk bu sene gıcık kadın yaa... Hüsnü Emirzeoğlu giriyo şimdi matematiğe. Öyle işte.
İyi fizik öğretmeni çok iyi bir şeydir! Bizim dershasnedeki fizikçimiz Rauf hoca'ya tapardım ben, zaten anlatıp dururdum! Kendisi SNF 64'ün bir parçasıydı bence, Arife de öyle olsun 😀

olm emre Arife'yi ben de severdım aslında... hatta bızım sınıf severdı lan... 😆 arıfe de benı severdı ben bılıom; ama sole bısey daha vardı, o kadın benı, benım onu sevdiğimden daha cok sevıyodu,,, 8) vallaha bak... 2-3 kere de pot kırmısımdır, cok pis zıçmışımdır ona karşı ama naapak işte...

ama rauf hocayı hıc sevmezdım berkayın bahsettığı, delıydı o adam bıkere, bole asmıs bırı falan zannederdı kendını.(berkay da nıye tapıyosa artık???) :? arada gırerdı derslere, sankı unıversıtede prof. asıstanı var. hep baska hocalar gırerdı onun derslerıne, bu bole ders aralarında falan gırerdı, bole hepımız sevınırdık falan 8O 8O 8O ....(berkay harıc tabı)

ayrıca eren altan gıbı de hoca bulunmaz, matematiği iyi öğretir. selcukla(sebek) onun dersımıze gırdığı ılk sınavdan en yuksek notları almıstık lıse 2 nın basında (ben 64 "anaa sınıf 64 gıbı lan" 🙂 selcuk 62) [tabı 9-C'den gelenler arasında] 😆 ondan sonra da hep en dusuk notları aldık, cıddıyım... 😳 hatta bıkere karneme 23,5'dan 0 gelıyodu 1 vermıstı ama karneye o yuzden ıyılık yaptığını da bılırım. bı de eren altan'la bu kadar laubalı ola ılk ve tek sınıftık(bakınız 2002-2003 lıse yıllığı)....

kısacası emre (,cem) ,ben sevıyorum ıkısını de... ama cıdden emre berkay haklı... 😆 😆 😆 😆 😆 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

La oglum bu ne hoca tartisma forumu mu?
Size bir chat sitesi yapsak daha iyi olur. Bu arada ne bu deathler filan artik thrash yok olucak herhalde 😀 😀
Sıkıyorum Berkay'ın death'den baska death sewmedigini bilirim 😀 😀
Gokhan da gormuyelli okumayali(forumu) aşmiş herhalde tum death parcalarini calcak herhalde 🙂

Bu arada soyle bir konser yok mu yakinda artik ozledik 😀 😀 😀

Geri