Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

Layne kayıt var gibi 😀 Yani var da pek yeni değil ve de pek de başarılı değil. Ama 1 dakikalık bir şey gönderebilirim istersen sana... O yeni ve başarılı. Özel mesaj atıyorum...

berkay geçen gökan ıcq da bi program sinsilesi yazmıştı bizizde bi süre konser gibi bişey o nedir bi detayları yazsana sana zahmet. bu arada cem yedinci telini kaybetmişti bulabilmiş mi bari🙂

ponza demiş ki:
berkay geçen gökan ıcq da bi program sinsilesi yazmıştı bizizde bi süre konser gibi bişey o nedir bi detayları yazsana sana zahmet. bu arada cem yedinci telini kaybetmişti bulabilmiş mi bari🙂

Ya abi o henüz tam kesin değil, biraz daha sabır ve "gizlilik" :roll: 😳 :mrgreen:

Cem'in 7.ci teli şöyle "kalın si telini bulunca ince mi'yi kaybetmiş ya!"
/* Cem anladı galiba sadece */ 😆

ponza demiş ki:
ehe ulan alt teli atıp bi üste doğru kaydırdı dimi telleri🙂)))))))))))))
:mrgreen: 😆 :mrgreen:
anarchist demiş ki:
DaveMustaine_64 demiş ki:
Gökhan topla getir olum DEATH t-shirt'ü giyen kim varsa topla getir 😀 Şöyle bir Chuck Schuldiner'a tapınırız berabercene 😀 :metalhead
Ben en başta olabilir miyim ? Lütfeeeeeeen :taptim :metalhead :taptim

Ececim sen gel en ön kolay iş 😉 😀

zaten biraz daha çalışmış olsanız bizde moda girer kafa falan sallardık.hep gaza gelince şarkıyı kesiyordunuz.ama size güveniyorum harbi ilerde iyi işler yaparsınız bence

Teşekkürler abi desteğiniz için, Death'ten şimdilik sadece Crystall Mountain var ve de The Philosopher'ı eklemeyi düşünüyoruz ama bunun dışında 1-2 tane daha var ama henüz yok 😀 Kayıt işi de biraz Cem'e bakıyor o da bu sene lise son olduğundan o ne derse ne zaman derse o zaman olur 😀

Geri