Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

Tamam Gökhan'a söylemiştim ben ayarlıcaktı. Birazdan konuşuruz. Jasminto'yu da çağırırız. Akşam konuşup yeni şarkıları kararlaştıralım. Sıkı çalışıp ekleriz umarım kısa zamanda 😀
(Çok pis IRC oldu burası 😆 )

Laaaaayyyynn...
Naaapıyonuz lan? Thrashçimisiniz nesiniz anlamadım. Yıkarım, ne zaman izleyeceğiz olm sizi. Tez vakit bir konserde görmek istiyoruz.
Bööle Nevermore, Death falan forumlarda sizin hakkınızda çok güzel şeyler deniyo. Ne zaman izleyebiliriz sizi loooo? :metalhead

Çağlar çok uzun süredir görüşemiyoruz naporsun ya? Çok mutlu oldum seni burda görmekten 😀

Konser işine gelince de şu 13 Eylül işi vardı bir. O biraz sarpa sardı. Abinle bir ara temasa geçmemiz lazım. Onun dışında bu ayın ortalarında umarım bir konser olur da hepberaber gelirsiniz 😀

Bugün RockStore'da sizin ( daha doğrusu bizim 😉 ) Nightwolves 3 öğrenciye bedava dershane imkanı sağlıyacakmış... Süper bir haber tebrik ediyorum 😀 ALkış hatta...

Çağlar abicim çık gel görüşelim yav görmüyorum uzun zamandır yüzünü. İlla konser mi olması lazım!?

Talat ya bizim de ne kadar istanbul'a konsere gelemyi istediğimizi bir bilsen fakat organizasyon olmadan gelinmiyor öyle uzaklara bilirsin. Şimdilik organizasyon da biraz yavaşladı gibi, oraya gelmemiz zor gibi. En iyisi sen buraya gel olamz mı? 🙂 Bu arada gaz için sağol virtüöz mirtüöz 🙂

selamınaleyküm

ne zamandır yazmıyodum forumda.millet nasılsınız?ne olmuş bu gruba?böyle nevermore,annihilator vs vs ... aştı adamlar.bu arada beğenirlerse snf 64 elemanları,herşeyiyle hazır 2 beste, yarım yamalak 4 beste var.bu tatilde üreticiliğin gözüne koydum.olursa ilk konserde dinlersiniz.hazır bestelerin isimleri "sky in my mind" ve "wishmaster" (meraklılıarı bilir). burdan bi artislik yapıyım dedim.rahatladım.umarım elemanlar bu artislik girişimimi affeder.forumda yazmayı da özlemişim.en kısa zamanda herkeslen görüşmek üzere.göktuğ ve ahmete selamlar.asker mektubu gibi oldu ama neyse.selamlarvesselam.

selamınaleyküm

ne zamandır yazmıyodum forumda.millet nasılsınız?ne olmuş bu gruba?böyle nevermore,annihilator vs vs ... aştı adamlar.bu arada beğenirlerse snf 64 elemanları,herşeyiyle hazır 2 beste, yarım yamalak 4 beste var.bu tatilde üreticiliğin gözüne koydum.olursa ilk konserde dinlersiniz.hazır bestelerin isimleri "sky in my mind" ve "wishmaster" (meraklılıarı bilir). burdan bi artislik yapıyım dedim.rahatladım.umarım elemanlar bu artislik girişimimi affeder.forumda yazmayı da özlemişim.en kısa zamanda herkeslen görüşmek üzere.göktuğ ve ahmete selamlar.asker mektubu gibi oldu ama neyse.selamlarvesselam.

Sınıf 64 konser var mı konser ???

Eğer varsa içinde az biraz kaçak olsun yaw 😢

Yani bu kadar çabuk unutulduysak... Nese bu arada sölemek istedim siz bizim topiğe fazla girmiyosunuz anlaşılan

Berkay bizim yeni bir basscımız var artık... Yani doru dürüst bir bascımız var artık... 8)

Selam Berkay ve Cem...
Nassınız sizi gidi thrash manyakları? Harbi görüşek sizle şööle. CEm, ben bi gün okula gelirim seni ziyarete (aslında bu çok az bi ihtimal)...
Stüdyonuz falan olmuyo mu sizin kardeşim? Hepinizi birden ne zaman görecem ben? Ben de meşgul bi adamım. Dersane, ÖSS falan alla alla... 😀
Bi stüdyo yaptığınızda haber verirseninz cepten mesajla felan öperim hepinizi valla. Gelir stüdyoda kafa bilem sallarım. :metalhead

Çağlar özelden cep nonu atsana bana. Benim sim kartım bozuldu bütün numaralarım gitti 😀 Seni en yakıun stüdyoya çağırırız dicem ama biraz daha hazır olalım 😀 En yakın 2. stüdyo olsun 😀

HiPnO demiş ki:
Sınıf 64 konser var mı konser ???

Eğer varsa içinde az biraz kaçak olsun yaw 😢

Yani bu kadar çabuk unutulduysak... Nese bu arada sölemek istedim siz bizim topiğe fazla girmiyosunuz anlaşılan

Berkay bizim yeni bir basscımız var artık... Yani doru dürüst bir bascımız var artık... 8)

Cantucum haklısın ben pek aktif olmadığınız için girmiyordum sizin topiğe çalışmalara başladıysnız bundan sora takip ediyim sizin topiği 😀 Kolay gelsin basçı olayına sevindim 😀

Geri