Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

İlk konserimiz galiba Eylül'ün 13ünde olucak. Detayları daha sonra açıklıyacağız. İstanbul olayıyla igili bir gelişme olmadığı için 13 Eylül diyorum. Ama büyük sabırsızlıkla İstanbul'u bekliyoruz. Grup olarak İstanbul'u "64lemeyi" çoook istediğimizi belirtiyim... :metalhead :metalhead

Di mi Gökhan 😉

Ya geçen Cuma Deniz'le beraber Biziz barda izledik. Gayet iyiydiniz çocuklar 🙂 ellerinize sağlık. Barda canlı canlı thrash izlemek pek bir güzel oluyor şöyle biranı eline alıp 😉 .

Bu arada Cem 1, 2, 3, 4, 5, 6... Sanki bişiiler eksik diil mi yaw 😛

raikhor demiş ki:
Ya geçen Cuma Deniz'le beraber Biziz barda izledik. Gayet iyiydiniz çocuklar 🙂 ellerinize sağlık. Barda canlı canlı thrash izlemek pek bir güzel oluyor şöyle biranı eline alıp 😉 .

Valla pek mutlu oldum... 🙂 🙂 🙂 🙂 😆
Sonuna kadar, sapına kadar THRASH!!!
Deli gibi kafa sallamaya devam...
:metalhead :metalhead :metalhead

cyberknight demiş ki:
64 hangi ilin plakası? ehuehue
Göktuğ biliyorum ki bunu da sorcaksın, sen sormadan ben söyliyim....
64 Numaralı element "Gadolinyum" 'dur. 🙂 Hemi de yanlış hatırlamıyosam CD yapımında kullanılıyodu (o zar gibi olan tabaka) ehehehe nasılmıs 64?
64 hayatımızın içinde arkadaşlar.............. 🙂 😆 😆 😆 😆 8)
8O

raikhor demiş ki:

......,7 olacak ama şu sıralar değil. Eğer *7'ye geçersek grupça geçebiliriz. Tek başıma 7'ye geçmek gereksiz di mi ama...

Bi geçelim 7'ye artık nevermore da çalarız.

*7= 7. tel yani si teli...

En geç seneye 🙂

Kayıt olayı için biraz daha sabırlı olmak gerekicek gaiba Ahmet, henüz açık ve seçik kayıt aşamasında değiliz. Cem'in bireysel çalışmalarını imzasındaki linkten dinleyebilirsin. Bunun dışında parçaların iskeletleri daha doğrusu birisinin iskeleti kayıtlı sadece o kadar. Biraz daha sabır. Umarım kısa sürede bir şeyler olucak... 😉

Geri