Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

tamam konuşmayalım. 😀 o zaman koklaşalım.ya da şimdi yaptığım gibi saçmalayalım.saçmalamayalım diyosanız, ona da bir çare bulurum ama çare de bulma diyosanız o zaman... ( bu böyle gider)
biliyosunuz ki durumlar böyle gerektiriyo.ben de aldığım karardan memnun deilim ama başka çarem yok... 😢 😢 😢 :!:

demek sınıf 64 konuşmak için konser şartmış.2. sayfaya düşmüşüz.demek sadece sahnedeyken akla geliyoruz.hatta grup elemanları bile yazmıyo.fani dünya işte...

Cem'e;
olm öss'yse öss mk!!! biz öss varken böle miydik? :evil:

Serkan'a;
Olm bulusalım tabi neden olmasın, ben kimse bisey yazmadı diye yazmadim sana cevap, birinin kablo-net'i, birnin ADSL'i var ama...

bulusalım 😉

puhahaha imzaya bizim forumuda mı koydun la 🙂

ehe biz öss varken keyifte metale dalardık bardaklarımız birayla dolar kafa sallardık heyt bea ne günlerdi 🙂

gbanes374 demiş ki:
Cem'e;
olm öss'yse öss mk!!! biz öss varken böle miydik? :evil:

Serkan'a;
Olm bulusalım tabi neden olmasın, ben kimse bisey yazmadı diye yazmadim sana cevap, birinin kablo-net'i, birnin ADSL'i var ama...

bulusalım 😉

Di mi? Gökhan her gün 43 beste yapıyordu o dönemlerde 😀 Ben hala buluşmayalım diyorum, biraz düşünürsen sen de anlarsın Gökhan! 😀

İmzamız başımız üstüne de; ayrıca SINIF 64 de rules ! :metalhead

banner.jpg

ben öss' ye hazırlanırken her hafta 2 saatten en az 1 kere stüdyoya giderdim beee....

gerçi sonra ancak başkent i kazandık ; ) ama olsun
acı,kan,ter ve gözyaşı

white lion - transformers derim sadece :twisted:

Geri