Sizce hangi gitarı almak daha mantıklı

Selamlar forum kullanıcıları. Klasik gitar kullanan biriyim ama elektro gitar seven biriyim ve bu yüzden ilk elektro gitarımı almak istiyorum fakat bildiğiniz gibi fiyatlardan dolayı gitarın uzun seneler götürmesini, ihtiyaçlarımı karşılamasını istiyorum. Bu yüzdende uzun bi süredir araştırma yapıyorum ama bu 3 gitar arasında kaldım:

IBANEZ GRG121DX​

Link

IBANEZ GRG131DX​

Link

Squier Affinity Stratocaster HH​

Link

Ayrıca bu fiyat bandında (10-15k) önerebileceğiniz başka gitar varsa önerebilirsiniz

İbanezler rahattır ama ne olursa olsun alacağın gitar 2. El ve temiz olursa güzel olur . O fiyata schecter , Ibanez , epiphone vs .. almanı öneririm squier yerine. Daha iyi bilen hocalarım yardımcı olur zaten

Selamlar forum kullanıcıları. Klasik gitar kullanan biriyim ama elektro gitar seven biriyim ve bu yüzden ilk elektro gitarımı almak istiyorum fakat bildiğiniz gibi fiyatlardan dolayı gitarın uzun seneler götürmesini, ihtiyaçlarımı karşılamasını istiyorum. Bu yüzdende uzun bi süredir araştırma yapıyorum ama bu 3 gitar arasında kaldım:

IBANEZ GRG121DX​

Link

IBANEZ GRG131DX​

Link

Squier Affinity Stratocaster HH​

Link

Ayrıca bu fiyat bandında (10-15k) önerebileceğiniz başka gitar varsa önerebilirsiniz
3üne de derslerde sıkça denk geliyorum, hepsi başlangıç düzeyinde işini görür ancak mümkünse tümünü aynı amfiyle çalıp tonundan, çalım rahatlığından en çok haz ettiğini seç. Squier'in 21 perde olmasına da ekstra dikkat edebilirsin, bu seni rahatsız edecekse ibanezlere yönel.

Geri