The Next Highway (Post Hardcore/Emo) - Ankara

cenk,sağol abi iyi gidiyo işler..yakın zamanda demo kaydına gircez.
20sine şurda 8-9 gün kaldı ama hala saklıkentten ses seda yok afiş falan hiçbişey yok meydanda ama olursa güzel bişeyler olcak umarım..özellikle özberkcim senin için 😱

evet dun bu arkadaşların demo öncesi son çalışmalrını izledik arj 72 ve berkay beylerle 😀 .

şunu söyliyebilirim ki besteler gerçekten hosh olmuş ya ben o turde dinlemediğimden kaynaklanan cahiliğimden yada gerçekten oyle oldugundan besteler cok özgün ve yaratıcı geldi bana umarım album veya 2.demo veya bundan sonraki besteleriniz boyle olur..

grup elemanlarının estruman hakimiyetleri gerçekten cok fazla hele bi davulcuları var adı ne bilmiyorum 😉 ama punk munk dinlememiş döşemiş twinleri valla ve gerçektende çok guzel olmuş,kulaga batmıyo ve uymuş şarkıya kimin öğrencisiyse o adam iyi eğitilmiş.. :tap: :taptim
gitaristleri yaratıcı riffler bulmuş ve cover bi şarkıda da dokturuyo soloyu valla... 🙂

bide bascıları varki zaten kendı başına bir ekol olan eleman bana gore bas olayını son derece geliştirmiş şarkıda bass ları önplana geçirmiş ve şarkılara super uydurmuş..(gitar bilgisi olmıyan bir adamdanda anca bu kdr yorum beklenirdi zaten... 😀 😉 )

vokale gelirsen zaten kendisi ufacık tefecik içi doul fıçıcık bi insan olan vokalist arkadaş bence şarkılara uyan vokalleriyle muzıgı daha bi renklendirmiş ve canlandırmış... 😀 😉

bu tarzı pek dınlemem hatta hiiç dinlemem ama rastgeldiklerim kadarıyla şunu soylıyebilirimki piyasadaki cogu gruptan yaşlarına göre çok daha iyiler ve zamanla daha ock gelişceklerine inanıyorum..

arkadaşlar sizden bir demo bekliyoruz kayıtlarda kolay gelsın ve cıkcakolan demoyu kımse kacırmaısn diyorum cok pişman olursunuz yoksa.. 😀

Vallaha dün ben de bir şey anladım bu The Next Highway'in gitaristi Cenk ileride çok iyi bir besteci olacak. Çok acayip yetenekli bence riff yazmak konusunda. Ayrıca düzenlemelerini kim yapıyor grubun bilmiyorum ama onlar da çok başarılı bence!

hepinize desteğinizden dolayı teşekkürler 🙂
ilgilenenlere bi konser haberim var..8 temmuzda sokak köpekleri,at hırsızları,the next highway biziz bar.da çıkıcaz gibi gözüküyo..

5 temmuz if bar.da saat 17.30da konserimiz var..
gulyabani,sınıf 64,the next highway,taklamakla,kaotik grupları sahne alcak..biletler 5 milyon(ilk içki beleş) herkesi bekleriz 🙂

şu sıralar izlemeyi en cok istediğim gurplardan olan the next highway ide kaçırmış olcam... :evil: :evil:

neyse 12 sinde kesınlıkle ordayız çıkarı yok...

bu arada mesaj tanıdık gelebilir,üşengeçlik rulz... :roll: :!:

Bugün sizi izleyemedim açlıktan ölüyordum bir köfte yiyim dedim geldimde siz bitirmiştiniz. Sanırım kısa kalmışsınız davulcunuz hastaymış. Geçmiş olsun arkadaşımıza.

Oysaki merak ediyordum sizi.. başka zamana inşallah.

Geri