The Next Highway (Post Hardcore/Emo) - Ankara

teşekkürler kötü bi performanstı benim için(hatta en kötüsü)
ama önümüzde 12 temmuz biziz konseri var onda sorun çıkmazsa çok daha iyi olcağını düşünüyorum..demo da çıkıyo bi hafta içinde falan şuan kayıttayız onda da güzel şeyler oluyo gibi..

sizi daha uzun süre dinlemek isterdik ama kısmet diilmiş.davulcunuza geçmiş olsun diyorum.12sinde daha uzun bir konser istiyoruz sizden.çok iyiyidiniz dün akşam.teşekkürler.

evet daha önce sizi 2 defa falan dinledim, onlar daha iyiydi.
ali'ye geçmiş oslun.
siz diğer kosnere kadar iyileştirin adamı.
ona gelemeyeceğim galiba.

SİZ İYİ BİR GRUPSUNUZ.

dün oldukça yorgun ve sinirlerim bozuktu,yorumlarınız için hepinize teşekkürler..12 temmuza umarım hiç bi aksilik çıkmaz ve daha çok beste ağarlıklı bi playlistle çıkarız..

Sağlık sorunların olmasına rağmen oraya gelip çalman ve çalmanız çok önemli ve iyi bir şeydi...

İlerde sağlam işler yapacağınıza inanıyorum... Çok geçmiş olsun kendine iyi bak...

Görüşmek üzere...

beyler tebrik ediyorum..özellikle ali cim seni tebrik ediyoruz hasta hlaine ragmen azimle gidip çalman..

12 sine kdr kendine çok iyi bak iyice iyileş de 12 sinde super bi tnh izliyelim..

kayıt da kolay gelsın bu arada 4 gözle bekliyoruz.. :roll: 😀

yine bizi dinleyen herkese teşekkür ederiz 🙂 öncelikle hasta olduğum için ordaki kötü performansım için özür dilerim ama 12 temmuz çok daha iyi olcak..herkes çok gaz o organizasyon için gerçekten güzel olcak..umarım orda dinlersiniz ve aklınızda iyi bi 'the next highway' izlenimi yaratırız..

abi yaşınızın küçük olmasından dolayı insanlar size aptal bi ilgi gösterio!!!
güzel müzik yaptığınızı düşünüosunuz.. gerçekten yetenekli elman var.. oda davulcu... dierlerinin 1 eğitimi bile yok.. hele vokalin... bence bu iş yatar.. yada adam akıllı çalışın.. Demonuzun başarısının tek sahibi Adnan Hoca dır... Bunlar sadece görüş.. dost acı söyler...

Hade bakalım öyle olsun madem sen öyle takdir ettin. 😀
Bence de gitaristleri yetenekli en çok!
Tabii bir de anladığım kadarıyla sen Death seviyorsun galiba. Onun için çok objektif bakamadığını düşünüyorum. Ayrıca elemanların 16-17 yaşında olduğunu da hesaba katmak lazım. Yani 16 yaşında olup da sağlam müzik eğitimi olan çok da fazla insan yok zaten. Ayrıca hep derim herkes eğitim almak zorunda değildir. Zamanında bu işi yapan insanlar kimseden eğitim almamışlar çünkü 😀

leprosy demiş ki:
abi yaşınızın küçük olmasından dolayı insanlar size aptal bi ilgi gösterio!!!
güzel müzik yaptığınızı düşünüosunuz.. gerçekten yetenekli elman var.. oda davulcu... dierlerinin 1 eğitimi bile yok.. hele vokalin... bence bu iş yatar.. yada adam akıllı çalışın.. Demonuzun başarısının tek sahibi Adnan Hoca dır... Bunlar sadece görüş.. dost acı söyler...

beğenmeyebilirsin tabiki..ama bizi nerde dinledin ve bizim müziğe olan yeteneğimizi sen ne kadar takdir edebilirsinki sonuçta kaç kere dinledin bizi..bi konser kötü olur diğeri iyi sonuçta şu an amatör bi grubuz ve o istikrarı yakalamaya çalışıyoruz..umarım bi ara uzun uzun dinlersin bizi..
ve bi başka nokta..biz bi GRUBUZ!!!tabi beğenilmek hoş bişey ama asla birinin öne çıkmaması gerektiğini düşünüyorum..
bu yorumunu da iyi bi NEWSCHOOL dinleyicisi olmamana veya bizim tarzla alakası olmayan bi dinleyici olmana veriyorum..haa belki de if.te izlemişsindir beğenmemişsindir,gayet doğal bence de kötü bi performanstı..haa kayıt işine gelirsek..adnan abi eyvallah süper mixliyo ama sonuçta kaydı o yapmıyo 😉 bence daha çok dinlemeye çalış bizi..

demonun başarısının tek sahibi adnan hocadır demişsin..
sanırım zooda kaydı dinlemişsindir..eğer başarılı bulduysan sana bişey sölim..daha onlar mixlenmedi..önce bazı şeyleri araştır sora gel yorumunu daha sağlıklı,bilinçli bi şekilde et..

Geri