Thomann'dan Alışveriş

Ya hocam bende Jackson ke3 var. İl dışına gitme durumlarım olduğu için bi hardcase alıcam fakat bu bana kaça patlar totalde kestiremiyorum. 142 euro diyor fiyatına fakat gümrükte hesaplanırken 30 euroluk shipping kısmı ekleniyor mu? Tecrübeni ve yorumunu aktarırsan sevinirim
Canlı destekten thomanna iletirsen onu ayrı shipping olarak gösterebiliyorlar.Bunun dışında tamamen gümrük müşavirinin insiyatifine kalmış bir durum ama 150 Euro’yu geçmiyorsa birşey olacağını sanmıyorum uğraşsan bile bakın bu kargo vs. diyerek çıkabilirsin işin içerisinden en fazla seni gümrüğe çağırırlar konuşursun kapıda ödemek yerine diye düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar, 17 Kasım 2023’te sipariş verdiğim kargo dahil 148 euro’luk gitarı ilçe PTT şubesinden teslim aldım. 739 lira gümrük ödemesi vardı.

Görünüşe bakılırsa 118 euro üzerinden gümrük hesaplanmış.

İşin ilginç tarafı 30 gün içinde 48 euro’luk bir siparişim de ebay.de’den vardı. Herhangi bir sorun yaşamadım.

Gitar gibi büyük paketler daha hızlı işleme alınıyor. Ufak paketleri pek iplemiyorlar. Geç işleme alıyorlar.

Dosyalar

• IMG_8286.webp
    IMG_8286.webp
    1.4 MB · Gösterim: 88
  • IMG_8287.webp
    IMG_8287.webp
    1.3 MB · Gösterim: 82
  • IMG_8289.webp
    IMG_8289.webp
    1 MB · Gösterim: 83
Merhaba arkadaşlar, 17 Kasım 2023’te sipariş verdiğim kargo dahil 148 euro’luk gitarı ilçe PTT şubesinden teslim aldım. 739 lira gümrük ödemesi vardı.

Görünüşe bakılırsa 118 euro üzerinden gümrük hesaplanmış.

İşin ilginç tarafı 30 gün içinde 48 euro’luk bir siparişim de ebay.de’den vardı. Herhangi bir sorun yaşamadım.

Gitar gibi büyük paketler daha hızlı işleme alınıyor. Ufak paketleri pek iplemiyorlar. Geç işleme alıyorlar.
Selamlar güzel günlerde kullanın, model nedir?

155 euroluk siparişi az önce verdim, 5040 lira çekmesi biraz tuhaf geldi ama çok sorgulamıyorum, canlı yardım epey ilgili. ürün elime ulaştıktan sonra buraya yazarım.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Yunanistan Başbakanı Miçotakis ortak basın toplantısı düzenledi. Miçotakis açıklamasında Türkiye-Yunanistan arasındaki ilişkilerin yeniden canlandırılmasına karar verildiğini belirterek şu ifadelere yer verdi:

"Vize meselesinde de daha yakın bir iş birliği konusunu ele aldık. Vize meselesinde Türk öğrenciler ve Avrupalı öğrenciler arasında muaf meselesini de ele aldık. 10 Yunan adasında Türk vatandaşlarının 7 gün vizesiz seyahat etmesi konusunda karar olarak ele aldık

İlginç bir gelişme. Daha düne kadar 82 Atina vari açıklamalar yapılıyordu. Eğer olumlu sonuçlanır ve vize için imtiyaz verilirse sizce Yunanistan üzerinden gitar alma fikri?

sadece 10 adaya kısa süreli kapıda ücret ödeyerek girme gibi şu an proje... yani pasaporta vize bastırmadan ama yine vize ücreti ödeyerek deniz tatili yapmalık 10 ada.... ha o adalarda thomann.gr mağazası varsa eyvallah 🙂

teoride olur...

7 gün vizesiz... o arada paket gelmek zorunda
thomann Yunan adasında bir otele kargo yapacak, kargo oraya tekneyle mi gelir, botla mı, kaç günde gelir vs... önden iyi organize olunursa yapılabilir ... heyecanı da cabası... dönüş vapurunda yeni gelen kargo botuna el sallamak da var kaderde ... oradaki cımcık kadar otel ve pansiyonların da gitarı müşteri adına teslim alacakları varsayımı ile

Geri