Yaran Ilanlar

Ama o işin zevki o. Yaşı yetenler hatırlar, tamogotchi bakmak gibi. Düşürmeyeceksin, sıcaktan soğuğa sokmayacaksın, yan bakmayacaksın...
Fakültenin birinci sınıfındayız; herkesin fizik bilgileri de taze, "düz aynadaki sanal görüntü" kavramının zihnimizde karşılığı var filan...
Kantindeyiz, bir arkadaş "Bakın" dedi elinde tuttuğu şeyi göstererek. "Tamagotchi bu. Sanal hayvan".
Diğer arkadaş cevabı yapıştırdı: "Sen aynaya bak, görürsün sanal hayvanı". 🤣

Kafesin diğer yarısını kim yapacak peki? onu da biz yapacaz artık, yarısı benden yarısı sizden deseydi peşinatla taksit taksit ev sahibi olun diyen müteahhit reklamları gibi harika olurmuş, sıvasız ev teslimi bu.

Ahahahhss ya atalarımızın dediği gibi, geniş zamanlı konuşan gördün mü kaçacaksın. Fakat merak edip diğer ilanlara da baktım:

"Hidrojen peroksit ile A kalite relic işlemi" hahahaha, gitarcı milleti iflah olmaz yemin ediyorum. Biz yol veriyoruz bu tip işlere. Arz-talep ilişkisi sonuçta. Paslı metalin adı olmuş "A kalite relic işlemi". Tetanoz aşısı da yanında hediyeymiş.

Ahahahhss ya atalarımızın dediği gibi, geniş zamanlı konuşan gördün mü kaçacaksın. Fakat merak edip diğer ilanlara da baktım:

"Hidrojen peroksit ile A kalite relic işlemi" hahahaha, gitarcı milleti iflah olmaz yemin ediyorum. Biz yol veriyoruz bu tip işlere. Arz-talep ilişkisi sonuçta. Paslı metalin adı olmuş "A kalite relic işlemi". Tetanoz aşısı da yanında hediyeymiş.

Bu abiyi bildim ben, babası zamaninda kopruyu ve galata kulesini satan kişi olmalı 😄

yaaa, yaaaa....knobun iyisi burda vatandaş...bunlara leş diyenler gitardan anlamayan bebeler.

Satıcı gitarın ilk sahibi. 13 yıldır onunlaymış. Ama gelin görün ki gitarın replika yani aslında SAHTE bir Fender olduğunu daha yeni öğrenmiş (yersen).

Başka bir tutarsızlık ise 13 Yıldır sahip olunan gitarın toplam çalım süresi 40 SAAT olarak belirtmiş.

13 yıllık sahiplik süresince 40 saat çalmak, sahte olduğunu yeni öğrenme. Hayırlı işler.

Satıcı gitarın ilk sahibi. 13 yıldır onunlaymış. Ama gelin görün ki gitarın replika yani aslında SAHTE bir Fender olduğunu daha yeni öğrenmiş (yersen).

Başka bir tutarsızlık ise 13 Yıldır sahip olunan gitarın toplam çalım süresi 40 SAAT olarak belirtmiş.

13 yıllık sahiplik süresince 40 saat çalmak, sahte olduğunu yeni öğrenme. Hayırlı işler.

Niye replika kelimesini, uff snne be slk diye yazan liseli tikky kızlar gibi rep lika rep lica rplk olarak yazıyorlar? sahibinden.com ilanı reddetiği için mi?

Son düzenleme:
yaranlara devam

Ilk foto ve sonrası tam bir hayaller - gercekler olmuş 😄

1.webp

meksika fenderin replikası orijinalinden ne kadar daha kötü olabilir onu düşündüm bir an 😀

Geri