Ogün Sanlısoy

neden adamı bu kadar eleştiren oldu açıkçası anlamıyorum...duman 2. albümünde sezen aksu ile parlarken mesele yok ama ogün ferdi den söyleyince sorun oluyor.. pentagram da söylemiş olması birşey değiştirmez... merak ediyorum acaba tarzı konusunda onu eleştirenler hiçmi dinledikleri tarzın dışında şarkı dinlemiyorlar... ben 16 senedir rock/trash/death dinleyen birisiyim... hepsinin yeri farklıdır benim için...adam o müziğe inanmış ve çıkmış yola... yapmış satsın istemiş... yanlış olan birşey yokki...pentagramdaki tarzından ödün vermese en baba 30 bin satar... pentagram toplamda kaç albüm sattıki...unuttuğunuz birşey varsa o da müziği adamların sadece zevk için yapmadığı...parada kazanmak lazım... popüler olmak lazım... örnek destan...aslında çok kötüymüş gibi görünen grubun son albümündeki diğer şarkıları dinlediğinizde aslında adamların gerçektende rock müzik konusunda çok fazla yeterli olduklarını göreceksiniz....ogünü eleştiren arkadaşlar bir grup kursunlar ve bir albüm çıkarsınlar bakalım...görelim neler yapabildiklerini... adam ben bir rock albüm yaptım diyor zaten... ayna gibi yada ne biliyim haluk levent gibi rock albüm yaptım ben diyip dinleyiciyi kandırmıyorki... yada ne biliyim milletin anadolu rock ı vardır... adam sadece rock yapmış... bence muhteşem... bir rock albüm bu kadar olabilirdi...

ogün sanlısoyun pop olduğunu düşünenler yanılıyor.ben dinledim albümü ve gerçekten çok iyi ve gerçekten rock....tavsiye ederim..

testes demiş ki:
ogün sanlısoyun pop olduğunu düşünenler yanılıyor.ben dinledim albümü ve gerçekten çok iyi ve gerçekten rock....tavsiye ederim..

pop olmadığı kesin zaten. genel eleştiri pentagram'dan ayrılan bi adamın bu kadar soft albüm yapması ki bence bu da yersiz bi eleştiri. insanların zaman içerisinde düşünceleri ve yapmak istedikleri değişebilir. hepimiz böyle değil miyiz ? adam o zaman öyle hissetmiş pentagram'da söylemiş. şimdi de böyle yapmak istemiş ve albüm çıkarmış. bence eleştirilecek bi yan yok bunda. bende fena bulmadım albümü...

Geri