Ogün Sanlısoy

Tarantulaz demiş ki:
Herkese merhaba
Ogün'ün son albümünü dinleyince biraz garipsedim. Ama bazı albümler dinledikçe anlam kazanır benim için,belki bu albümde öyle olur. Bu arada elinde Ogün'ün Korkma albümü olan var mı? Bi arkadaşıma hediye etmek istiyorum ama hiç bi müzik markette yok :( Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Mutluca Kalın...
http://www.ogunsanlisoy.com sitesinden iletişim bölümünden irtibata girdiğin zaman adamlar mutlaka ilgileniyorlar..Burada albüm yoktu adamlara yazdım ertesi gün yolladılar..Buradan ilgililere tekrardan saygılarımı yolluyorum...

şu albüm bulamama meselesi...
abi oturduğum semtte girmediğim dükkan kalmadı bi kere tezgahtaki hatunlara adamın adını üç defa tekrarladıktan sonra yok yanıtını alıyorum ... albümü galiba bakırköy taxim v.s büyük müzik marketlerin olduğu bölgelerde bulabiliyoruz
yani bilmiyorum hadi pentagram albümü falan bulamazsın çıktığında ama ogün neden yok???

şu albüm bulamama meselesi...
abi oturduğum semtte girmediğim dükkan kalmadı bi kere tezgahtaki hatunlara adamın adını üç defa tekrarladıktan sonra yok yanıtını alıyorum ... albümü galiba bakırköy taxim v.s büyük müzik marketlerin olduğu bölgelerde bulabiliyoruz
yani bilmiyorum hadi pentagram albümü falan bulamazsın çıktığında ama ogün neden yok???

iyide o bahsedilen şarkı tamamen rap vokaldir ve hardcore ilen alakası yoktur... bikere dinlemiştim şarkıyı.... hardcore denmesi garibime gitti doğrusu........ ne alakaysa.... bende bu adamın korkma albümü var o albümü bence daha güzeldi.....

Albüm bence gerçekten çok başarılı olmuş, ilk albümünü dinlemedim ama albümdeki de bi da ve yar olmadın bir hayli damar parçalar ki albümün geneli zaten çok melankolik bence bir kaç hareketli parçanın haricinde. Ayrıca manhattan da canlı performansını da izledim sanırım bu ilkti ve gayet başarılıydı.

Albüm güzel de bi de bilgisayara kaydedebilseydik.Copy Controlled mı her neyse ne yapsak olmuyo.Koyuyon CD yi direk kendi player ı açılıyo başlıyo pencere çalmaya.Bilgisayara kopyalayabilen arkadaşlar varmış sanırım copy controlled olmayan baskısı da yapılmış albümün ama bize denk gelmedi anasını satiim

umuT777 demiş ki:
PeNtAgRaM_BoY, çok komiksin arkadaşım :D . windows media player açıkken cd'yi takarsan direk görüyo cd'yi. ondan sonra cd kopyala'ya gir. albüm bilgilerini al de. gayet güzel herbi şeyini aratıp alıyo. ondan sonrada kopyala de. muazzam bi şekilde kopyalıyo. :twisted: yok öyle bişi anlayacağın...

copy controlled hiçbir işe yaramaz siz dediğimi yapın... media playerı aç sonra cdyi tak...

umuT777 demiş ki:
umuT777 demiş ki:
PeNtAgRaM_BoY, çok komiksin arkadaşım :D . windows media player açıkken cd'yi takarsan direk görüyo cd'yi. ondan sonra cd kopyala'ya gir. albüm bilgilerini al de. gayet güzel herbi şeyini aratıp alıyo. ondan sonrada kopyala de. muazzam bi şekilde kopyalıyo. :twisted: yok öyle bişi anlayacağın...

copy controlled hiçbir işe yaramaz siz dediğimi yapın... media playerı aç sonra cdyi tak...
olmuyor arkadaşım , kesinlikle olmuyor... sadece ve sadece kendi playerı açılıyor ve o şekilde çalışıyor. o da çok kötü bir ses kalitesi ile. bunu da inkar etmiyorlar zaten. bilgisayarda dinlenecekse bu duruma katlanılacak. jason55 in dediği tamamen doğru. copy control olmayan baskısı da varmış. bence sendeki onlardan biridir.

ya siz o cd'lerden bi tane bana yollayın ben mp3 yaparım :twisted: freerip diye bi program var. onu kullanırsanız kesin olur o zaman. media playerla alakası yok. programı açıyosun. cd'nin olduğu yeri seçiyosun. anında mp3'e çevirme işini hallediyosun :twisted: çareler tükenmez ;)

Geri