Ogün Sanlısoy

İyidirrr iyiii...ah birde o gömleği çıkarsa...
Ya bu arada biz Pent. ı gözümüzde çok mu büyüttük,efsane yaptık,çıkanların hepsi bir garip oluyor.Eee biz bütün gün çocuklarla body gölek(düğmeler açık),altınakot,onun altına d.k.n.y giyenlere üfür ediyoruz,bilmem ne yaptığımız ipop çuları diyoruz,efsanemiz Pent.mımızdan cıkan Ogün ümüze bak sen...

slayer79 demiş ki:
Ya bu arada biz Pent. ı gözümüzde çok mu büyüttük,efsane yaptık,çıkanların hepsi bir garip oluyor.Eee biz bütün gün çocuklarla body gölek(düğmeler açık),altınakot,onun altına d.k.n.y giyenlere üfür ediyoruz,bilmem ne yaptığımız ipop çuları diyoruz,efsanemiz Pent.mımızdan cıkan Ogün ümüze bak sen...

Su andaki imaji su an yaptigi muzik'le uyum icinde bence...

ogün şanlısoy un bu imaj değişikliği bana tamamen türkiye müzik piyasaaı düşünülerek yapılmış gibi geliyor ne bileyim... samimi bir değişikilik değil sanki, ya onu tabiki biz tam bilemeyiz ama ne bileyim işte...

Forumu hiç okumadım, adamın 2 klip
şarlkısını dinledim bence ilk albüm kendini ilk tanıtım olayını iyi kotarmış.Fazla baymamış Anadolu rock ayağına felan.
Bence ileride D.Demirkanla
sağlam rockerlar arasına adını yazdıracak.
Allah hiç birine zeval vermesin onların sayısının ve kalitesinin az olması rocker olarak beyin hücrelerimize ölüm demektir.

ya sanki pencerede bi karadeniz türküsü havası var gibi yada trabzonlu olduğunu bildiğimdenh bana öle gelio.ama adam babalar gibi albüm yapmış.adamın müziğiyle giydiği kotun ne alakası var şimdi

ya niye kıyafetin onemi olmasın,onemli arkadaşlar,tamam müzik eyvallah ta,yok aslında baskası diyorum ne giyerse giysin onemli değil,dedim ya herhalde Pentagram gibi bir Türk efsanesinden sonra ben üzüldüm..

süper bu adam ya 2 günde delisi oldm herkes dinnesn.6.sarkı slow-kimdi 7,sarkı da süper düsmez kalkmaz

Ben pentagramda oldugunu biliyorum ama o zmaanlar pek takip etmezdim.ama album gelecek için umit verici.

en azından piayasanın hareketlenmesi için ii bir album.

bence ogün pentagramdan ayrılınca yolunu sasırmıs albümünü dinlemedim ama ondan daha iyisini beklemek bi hata olurdu.

Ferry demiş ki:
slayer79 demiş ki:

Su andaki imaji su an yaptigi muzik'le uyum icinde bence...

ilginç bir yorum. :elsalla

Geri