Ogün Sanlısoy

ben yar olmadın diyorum en iyi şarkı olarak

bide kasetin sonundaki o rap türü parça neyin nesi.referandummuki gideceğiz seçime yo yo yooo yo türünde ilginç :roll: ama tabi saygı duymak lazım ogüne belki değişiklik olsun diye attırdı bir tane rap.

ilk zamanlar çıktıgında bu saydıııııım saydıııım diye bagıran çocuk kim derken sonradan dank etti pentagramdan hatırladık hepimiz dogru o zamanki tarzı ile su zamanki tarzı pek uymuyo ...ama bunun için kimseyi yargılayamayız kimse bizim mainstream rock muzigimizi temsil etmek zorunda deil neticede muzik içten gelmeli adam içinden ne geliyosa onu yapmış ki bence bazı parçalarda da başarılı olmuş pencere gayet hoş hatta bende özledim coverı bile dinlenebilir...

gench demiş ki:
ben yar olmadın diyorum en iyi şarkı olarak

bide kasetin sonundaki o rap türü parça neyin nesi.referandummuki gideceğiz seçime yo yo yooo yo türünde ilginç :roll: ama tabi saygı duymak lazım ogüne belki değişiklik olsun diye attırdı bir tane rap.
sonuna kadar katılıyorums sana. yar olmadın süper ötesi bir şarkı.

ogün şanlısoy ve demir demirkan çok iyiler yani şu açıdan da rock müziğine gereken değişikliği onlar yapacak bence ikisinin de şu anki albümleri çok başarılı önümüzdeki albümleri ise daha farklı olmalı ki sıkılmayalım zaten demir demirkan avrupa da albüm çıkaracak ogün şanlısoy unda pek fazala sürmez herhalde çünkü az çok avrupadan geliyorlar pentagramdan...

arkadaşlar hatırlarsanız bir aralar size ogün sanlısoy'un albümü hakkında bir sorun yaşadığımı söylemiştim. daha sonra da ogün sanlısoy'un web sitesinden sorunumla ilgili gönderdiğim e-mail karşılığında hemen beni aradıklarını sorunun copy control'den kaynaklandığını söylediklerini ve albümü değiştirme sözü verdiklerini söylemiştim. şimdi bunları neden yazıyorum? başta çok ilgili görünen yetkililer bana bir mail atmışlar eğer albümü sony müzik türkiye pazarlama müdürü selim serezli'ye ulaştırırsanız albümünüz yenisiyle değiştirilecektir. lütfen sonuçtan beni haberdar ediniz diyen bayan sedef erken bu mesajından sonra (sony müzik gibi bir şirketin bu derece -afedersiniz ama- gevşek davranacağını düşünemediğimden) vakit kaybetmeden albümü yolladım. bu olay gerçekleşeli tam 2 ay oldu. ben süre 1 ayı geçince telefon da ettim. muhatabım olarak sedef hanımı bildiğim için kendisiyle görüşmek istediğimi söyledim. bana bir cep telefonu numarası verdiler. oradan bizzat görüşme şansı bulamadığım için sesli mesaj bıraktım ve tahmin edin bakalım ne oldu? evet yanıt alamadım. son bir mail daha attım ve sabırla cevap bekledim. yine yanıt alamayınca son hamlemi yapıyorum ve olayı hepinize duyuruyorum. sony müzik türkiye yetkililerinden birisi de umarım bu mesajı okur ve kendisinden utanır. kendilerine son söyleyeceğim, artık değişim falan da istemiyorum. albümünüz de sizin olsun.
ogün sanlısoy hala çok sevdiğim bir sanatçı ama umarım en yakın zamanda bağlı olduğu şirketi değiştirir. zira o şirketten çıkan albümleri almak gibi bir niyetim yok artık. bilgilerinize arz eder bütün arkadaşları bu durumdan haberdar etmekten zevk duyarım. saygılar sevgiler...

o gün albümü güzel ama içinde bende özledim gibi arabesk bi parçanın olması kötü. ya cover yapacaksan arabes yapmak zorundamısın
kötü örnek : duman - olmadı yar
güzel örnek : kurban - sarı çizmeli mehmet ağa

ama pencere veya saydım veya düşmez kalkmaz veya kendine gel'e laf yoq

bu arada soylemeden gecemicem ; sana dedim :(

açıkçası ben ne albümü sevdim ne de klibi.trail blazer gibi efsane bi albümün vokalini yapıp da sonra böyle bi şeyi yakıştıramadım

geçmişe mazi derler sen şimdiye adapte ol.ogün ii bi müzisyen albümüde güzel zaten bu güne kadar yabancılarda dahil kim kusursuz bişey yaptıki?düşünsene herşey kusursuz olursa gelişim açısından ne kalır?

Geri