Ogün Sanlısoy

müzik ödülü

Ogün Sanlısoy Kral Tv Müzik ödüllerinde Türkçe Rock dalındaki adaylardan biri oldu... Oy kullanmak için www.kraltv.com.tr adresini kullanabilirsiniz. Ogün Sanlısoy'un aday numarası 174 olarak belirlenmiş... Telsim hatlı cep telefonunuzdan aday numarasını yazıp 2004’e gönderebilirsiniz. Almanya’dan kısa mesaj (SMS) yoluyla oylamaya katılmak için Kral yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra aday numarasını yazıp 81789’a yollayabilirsiniz....haydi ogün seveneler...sevdiğimiz sanatçının sesini daha da duyurabilmek için biraz çaba göstermeye değmez mi ;-) çorbada bizim de tuzumuz olsun arkadaşlar :D

Hadi ogüncüler telefon başına ben yolladım ama daha fazla yollanabiliyor mu?Valla ogünün dışında biri alırsa uyuz olurum..Gerçi allahın kral tvsinin düzenlediği ödül...Sinir olurum Kral tv ye ama yinede ogün almalı o ödülü...

bizden biri kazanamaz çünkü biz azınlığız arkadaşlar ewet maalesef onlar kıracı teomanı haluğu tanıyolar ,yani daha öncede açtık bu muhabbeti ogünün albümünü her yerde bulabiliyomuyuz yok!ogünün ismini bile bilmiyoki millet,en grupta bizden biri varmı MvÖ diyebiliriz o kategoridede inşallah onlar secilir orada pentagramı görmeyi ummuyoruz tabi :) ama MvÖ en iyi grup olma ihtimali ogünün en iyi rocker olma ihtimalinden daha yüksek tabi ama ben maalesef ben ogüne şans veremiyorum bizim sms ler yetmez buna dışarda binlerce teoman tiky si clubber tipli kız var onların kontörü bizimkinden fazla :p

:evil: Bu kadar haksızlık etmeyin ogün'e cluber takılmayan birçok kişi tanıyor ogün'ü kalitesinide fark ettiriyor fazlasıyla :twisted: Ödül olayında Haluk daha kuvvetli görünüyor ama Ogün'ün şansınıda azımsamayın :twisted: Diğer taraftan Kral tarzı abuk müzik yapan kanalların ödülleri bana gerçekçi gelmiyor :evil: .

şansı yok diye hiç bişey yapmamak olmaz değil mi ;) biz elimizden geleni yapalım da... hem hiç birşey belli olmaz değil mi? ;) evet ismini bilmeyenler olabilir ama aday olması bile aslında güzel bir adım bu yolda...onu tanıyanların artması,yaptığı müziğe ulaşılması yolunda...kral tv yi ben de pek izlemem ama böylesine geniş kitleye hitap eden bir yarışma programı var işte ve sevdiğim sanatçı da aday... ümitsiz olup ya da kanalı izlemediğimden dolayı onu yalnız bırakamam :) en azından insanların artık doğru müziğe doğru sanatçıya yönelebilmeleri açısından bir adım olur umarım :) teoman alırsa o ödülü gerçekten çok üzüleceğim :cry:

gecen burda verdikleri konserde arkadasım ogünle dipdibeydi aralarında 1 metreden daha az bi mesafe vardı ben arkalardaydım ama...bizim arkadaş ogunun fotolarını cekmedi değil tabi isteyenlere verebilirim....

kendisini pek severim yaptığı müziği beğenmiyorum.. anadolu rock yapıyo abimiz birde garanti olsun diye uyduruk bir kavır yapmış ....
valla ben ferdi baba nın kini tercih ederim... :evil:

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir.Türkçe'de 'w' harfi yoktur. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Geri