Ogün Sanlısoy

vee klip yayınlndııı süper olmuş bayıldım gerçi ogün olsun yeter yaaaa...... hak ettiği kanallarda ve sık sık dönmesi dileğiylee.. hayırlı olsunn bizlere...:D

arkadaşlar ben yine her zman olduğu gibi zevkle paylaşmak isterdim ama forum kurallarına uymuyo :LOL: :LOL: :LOL: (bunuda verirsem atıcaklar uyarıda geldi :LOL: :LOL: :LOL: )sorry valla

yok abi ya kanaldan çekme klibin telifimi olur atsın bir arkadaş her başlıkta var nerdeyse bu tür bir paylaşım zaten,bekliyoruz cengaverimizi (=

arkadaşlar biraz daha sabredin. bu gün okuldan zor yetiştim yarısını kaydedebildim :LOL: :LOL: akşam dream tv de kayıt edip güzelcede bi görüntü ayarı yaptıktan sora sizlerle buluşturabilirim :LOL: :LOL: :LOL:

hiç olmazsa amatörce yaptığım bi site vardı oraya yazarım alırsınız :LOL: :LOL:

klip güzzeldi ama insan izledikçe izleyisi geliyo hakket biriniz atın şu klibi tekrar tekar izlemek istiyorum...bizm sitede bu akşam açılcakmış admin kaan nickine öle yazmış ama hala açılmadı sanırım :( en kısa zmanda açılır umarım :? nese klip gayet güzeldii ve tekrar izlemek istiyo insan arkdaşlar bişşiyler yapın artıkın :LOL:

valla ne diyim. denecek sözü olana helal valla, sadece müthiş diyebildim sanırsam klip için :) .valla kralın izlenme oranı artacak başkası azalcak diye de kraldan izlememezlik etmezdim ama saatim yüxexes e uydu ordan izledim sağolasın güven abi. valla senin bizle ilgilendiğin kadar Ogün kendi bile ilgilenmiyor.Her zaman Yüxexes deyip bitirelim. tüm Ogündaşlara ve Ogün yolunda ilerleyenlere HAYIRLI UÐURLU vs. OLSUN. bol konserli dönemlere inş... :D

Bir Ben

Huzur desen huzur verir
Bu macera uzun değil
Dışarda bir oyun döner
Kazanmayan küçümsenir

Kusursuz insan olmuyor
Gözyaşları durulmuyor
Bir yerde bir ışık söner
Düşünmeden uyunmuyor

Dönüp dolaştım hep aynı yerlerde
Neden nasıl niye benzerim nerde

Bir ben kaldıysam düşünüp duran
Bir ben kaldıysam üzülüp duran
Bir ben bir ben bir ben

Bir ben bir de sen belki birden

Konuk vokal: Şebnem Ferah

Geri vokal: Ozan Tügen, Kerem Özyeğen, Ogün Sanlısoy

yine harika bi iş yapılmış..beklediğime, özlediğime değdi valla..en kısa zamanda konserlerde delirmeyi bekliyorum şimdi..ahhh metin ahh !! yine yapmışsın yapacağını ;)

Geri