Celestial Asylum

abi siz zaten söylenmesi gereken herşeyi söylemişssiniz, bana laf düşmez; ama piyasada bu kadar b.ktan grup varken gelip de güzel şeyler ortaya çıkarmaya çalışıp, üstün bir özveri gösteren (ve bunun da sonuna kadar hakkını veren) bir gruba karşı içten bir köstek olma duygusuna sahip olan insanlar beni düşündürtüyor!
Eksik olan şeyler olabilir, tarz da beğenilmeyebilir ama aşağılanacak, suçlanacak ya da hor görülecek bir yanı yok ki yaptığınız müziğin!
İsteyen dinler isteyen dinlemez, eh eleştiride (olumsuzluğu bir yana) müzikal açıdan olmayınca salt köstek olmak uğruna kasmanın manası yok diye düşünüyorum?!
Vokal olayına ise sadece gülüyorum, çekemezliğin bu kadarı!! Hadi tarzı sevmiyorsunuz, grupa gıcıksınız, başarılı olmalarını da istemiyorsunuz... Ama insaf ya kulağınız da mı duymuyor; çünkü bu ses; sana bana göre olan görecelliği ortadan kaldırıyor!!
Gereksiz bencilliğinizi, egonuzu bir kenara bırakın sadece dürüst olun ya da hiç konuşmayın, çünkü sahte yergilere kimsenin ihtiyacı yok!

Bence çok başarılı bir albüm. Duyar duymaz koştum gittim aldım dinledim :)
Bir kaç gün defalarca dinledim hatta.
Beğenmediğim parça yok gerçekten başarılı.
Kemal sevgiler saygılar kardeşim :deli

Teşekkürler arkadaşlar desteğiniz ve düşünceleriniz için....

Olumsuz olan eleştiri ve görüşlerde normaldir elbette ama bazıları gerçekten akıl almayacak biçimde olabiliyor...

Biz yılmadan, usanmadan daha da iyisini yapmak için uğraşacağız ve çalışacağız..Yeni parçalarda hızla tamamlanmakta. İleriki konserlerde yeni parçalarımızıda dinleyebilirsiniz umarım...

Tabiki yeni parçalarla beraber albüm içinde yavaş yavaş hazırlıklar başlamış oluyor...

Görüşmek üzere...

Ender'ciğim grupta hareketlilik var tabbiki.
Bir şeyler değişti grupta... Sanırım şu sıra onun sessizliği var ama bir süre sonra yeni parçalarala karşına çıkacağız.
İlgin için sağol. ;)

Valla ESKİŞEHİR'deki arkadaşımız 10 demodan 8'ini satmış ve dinleyenler arkadaşımızın anlattığına göre çok beğenmiş.

Özellikle vokali ve klavyeyi çok beğenmişler.
İnşallah önümüzdeki çalışmalarda gitarları ve basslarıda beğendireceğiz.
Zaten müziğin bütünselliği ile ilgili beğenilmememe durumumuz pek olmadı. Tek parça halinde aldık eleştirileri.
Gitar soundu, klavye yoğunluğu, davulun fazla zil kullandığı vs gibi.

Buradaki satışlardan benim çok haberim yok Kemal takip edecekti ama sağolsun ROCK STORE'da NUMAN epey bir demo vermiş millete.

Bu arada KEMAL beyimiz demoları hazırlarsa BURSA'da halen 15 adet demo bekliyen bir arkadaş var satış için.

Bu ay sonu İST'e gidiyorum o zaman orayada demo götüreceğim. Köstebek Müziğin adresini bulsak iyi olacak.

Demo çıktıktan sonra promosyon olaylarını çok iplemememiz iyi olmadı sanırım biraz daha demoyu sağa sola tanıtabilirdik ama demoyu çıkardıktan sonra tembelleştik sanırım.

Bu arada Ulaş sağa sola göndermiş epey.

Valla ESKİŞEHİR'deki arkadaşımız 10 demodan 8'ini satmış ve dinleyenler arkadaşımızın anlattığına göre çok beğenmiş.

Özellikle vokali ve klavyeyi çok beğenmişler.
İnşallah önümüzdeki çalışmalarda gitarları ve basslarıda beğendireceğiz.
Zaten müziğin bütünselliği ile ilgili beğenilmememe durumumuz pek olmadı. Tek parça halinde aldık eleştirileri.
Gitar soundu, klavye yoğunluğu, davulun fazla zil kullandığı vs gibi.

Buradaki satışlardan benim çok haberim yok Kemal takip edecekti ama sağolsun ROCK STORE'da NUMAN epey bir demo vermiş millete.

Bu arada KEMAL beyimiz demoları hazırlarsa BURSA'da halen 15 adet demo bekliyen bir arkadaş var satış için.

Bu ay sonu İST'e gidiyorum o zaman orayada demo götüreceğim. Köstebek Müziğin adresini bulsak iyi olacak.

Demo çıktıktan sonra promosyon olaylarını çok iplemememiz iyi olmadı sanırım biraz daha demoyu sağa sola tanıtabilirdik ama demoyu çıkardıktan sonra tembelleştik sanırım.

Bu arada Ulaş sağa sola göndermiş epey.

kemalle konuştukta ilginç değişiklikler olmuş! şaşırdım gerçekten!! umarım ii olur bu şekilde...
bu arada olabilecek bir konser ihtimalinde söz konusu olan bir Rhapsody cover'ı vardı, hala düşünüyor musunuz? olsa süper olur walla, hoş ben yine saçma salak bişey yüzünden gelemem, bişey olur ya kesin neyse... yine de etraf şenlenir biraz : )

selam gençler besteler doldu taştı bi konser patlatalım artık..:arrow:

kemal yiğenim nasılsın.. cross larını ben yakalayacağım bundan böyle ;)

ama allahın dediği olur tabii :twisted:

ohaaa sıkışa bak ulan sen uyurken 1 kere olsun dokundummu lan onlara...

tam sıkıon haaa neyse...

sen geldiğinde bu dediğini yaparım o zaman görürsün can yakmayı huehueh : ))

bu arada Kara Kedi Manowar'dan Warriors of the World ' u çalıomuş bi perşembe gidip dinlemek test etmek lazım : ))

yalarım abiciğiimmmm....

Kritik...

http://www.metal-temple.com/review.asp?id=743

Arkadaşlar yabancı bir webzine'de demomuz kritik edilmiş.
Buraya linkini verdim.

Buraya koymamın nedeni elbetteki bir tane kritik çıkınca YABANCIIII BASINNNDAAAA CELESTIAL... vs vs vs blah blah blah gibi bir duyuru yapmak değil.

Biraz İngilizcesi olanın demo kritiğinde adamın üzerinde durduğu ana temayı okuyup anlayabilecek olması.

Yani bunun(COSMIC CREATION) PROFESYONEL ŞARTLARDA KAYDEDİLEN bir ALBÜM :!: :!: :!:
OLMADIÐI amatör şartlarda kaydedilen KISA BİR DEMO OLDUÐU ve DEÐERLENDİRMENİN BU KRİTERLER :!: ELE ALINARAK yapılması gerektiği gibi bir durum.

Fakat kimi yerlerde demo ve amatör şartlarda oluşan bir kayıt değilmişcesine, SANKİ BİR PLAK ŞİRKETİNDEN YASAL ALBÜM piyasaya sürmüşüz gibi kritklenip bir de üstüne PUANLAMA yapılmış.

Tek istediğimiz bu yabancı kardeşlerin yaptığı gibi demo kriterleri ile eleştiri alabilmek.

TEŞEKKÜRLER...

ARDA................................. ;) :!: :arrow: .......................

Geri