Korku Filmleri

jackAZZ demiş ki:
korku filminden korkmayanların bence bişeyleri eksik olmalı.mesela eksik bir kromozom,beynin bir kısmının çalışmaması veya tabiri caizse eksik bir tahta;bunun gibi bişeyler bence.kimse kızmasın ama bunlar benim düşüncelerim.hani insanın yetişme tarzıyla ilgili birşey olabilir ama çok zor bişey yani.insanın doğasında olan bir hissin eksikliği söz konusu bence.en kısa zamanda doktara(deli doktoruna :LOL: )gitmelerini tavsiye ederim.ve tekrar ediyorum ben tartışma yaratmak amaçlı konuşmuyorum bu üzerinde uzun süre düşündüğüm olaylardan biri.
i m just kiddin',u know i love u(eminem)

korku filmlerinden korkmakla gerçek şeylrden kormak arasında çok fark var bi kere filmin gerçek olmadığını biliyorsun bu bile ken dine hakim birisinin kormaması için yeterli bir sebep birisi bir filmden korkmuyor diye onun deli olduğu düşünüyorsan önce sen bir doktora git bu a benim düşüncem :twisted: :twisted:

TRaCeY_CHaRLoTTe demiş ki:
jackAZZ demiş ki:
korku filminden korkmayanların bence bişeyleri eksik olmalı.mesela eksik bir kromozom,beynin bir kısmının çalışmaması veya tabiri caizse eksik bir tahta;bunun gibi bişeyler bence.kimse kızmasın ama bunlar benim düşüncelerim.hani insanın yetişme tarzıyla ilgili birşey olabilir ama çok zor bişey yani.insanın doğasında olan bir hissin eksikliği söz konusu bence.en kısa zamanda doktara(deli doktoruna :LOL: )gitmelerini tavsiye ederim.ve tekrar ediyorum ben tartışma yaratmak amaçlı konuşmuyorum bu üzerinde uzun süre düşündüğüm olaylardan biri.
korku filmlerinden kormayanlar otokontrol sahibi insanlardır..gerçek ve filmi birbirinden ayrı kefelere koyarlar..tabi bu da senin fikrin ama yetiştirilme tarzı,doktor; saçma ne alakası var..ayrıca deli doktoru dediğin de düşündüğüm şeyse eğer seni kınıyorum..hala bu ilkel düşünce yapısı sürüyorsa...
hey deli doktoru lafı sadece bi muhabbet lafıydı.'anlat bakalım'filmindeki bir muhabbettir.psikologlara deli doktoru demek harbiden komik bencede.'ilkel düşünce'lafı bana çok komik geldi doğrusu!!!

gollum1234 demiş ki:
jackAZZ demiş ki:

korku filmlerinden korkmakla gerçek şeylrden kormak arasında çok fark var bi kere filmin gerçek olmadığını biliyorsun bu bile ken dine hakim birisinin kormaması için yeterli bir sebep birisi bir filmden korkmuyor diye onun deli olduğu düşünüyorsan önce sen bir doktora git bu a benim düşüncem :twisted: :twisted:
bu cevap bana daha olumlu geldi.düşüncem şu açıdan biraz değişti.artık korkmayanların eksik değil fazla kromozoma felan sahip olduğunu düşünüyorum ;) onlar biraz farklı sanırım.milyarlarca insan arasından bu konuda farklılık yaratıyorlar.ama bu farklılığın olumlu yönde olduğunu düşünmüyorum.sonuçta bu yinede bir eksikliktir.korku filmlerinden korkmakla gerçek şeylerden korkmak arasında fark olduğunu belirttiğin için teşekkür ederiz ama bunu biz 'normallerde'fark edebiliyoruz.sen genede bir deli doktoruna görün derim :LOL:

abi ben bir kaç yıl önce doktora gitmiş tim herif benim sadece biraz uçuk olduğumu söyledi başka bir halt yapmadı ve debir insanın korku filminden korması gerektiği hakkın da neden korkmayanların bir sorunu olduğunu düşünüyorsun ya korkanlarda birsorun varsa bunu bi düşün bence

jackAZZ demiş ki:
TRaCeY_CHaRLoTTe demiş ki:
jackAZZ demiş ki:
korku filmlerinden kormayanlar otokontrol sahibi insanlardır..gerçek ve filmi birbirinden ayrı kefelere koyarlar..tabi bu da senin fikrin ama yetiştirilme tarzı,doktor; saçma ne alakası var..ayrıca deli doktoru dediğin de düşündüğüm şeyse eğer seni kınıyorum..hala bu ilkel düşünce yapısı sürüyorsa...
hey deli doktoru lafı sadece bi muhabbet lafıydı.'anlat bakalım'filmindeki bir muhabbettir.psikologlara deli doktoru demek harbiden komik bencede.'ilkel düşünce'lafı bana çok komik geldi doğrusu!!!
bana gelmedi..

alın size aşmış bir liste gerilim korku karışık
-an american werewolf in london
-eraserhead
-last house on the left
-suspiria daria argento
-rosemarys baby
-braindead bu filmi izlemeyen cok sey kaçırıyor
-alien serisi korkmak için 1.ci aksiyon için 2.cisi
-fredy 1
-Evil Dead 1
vs vs sımdılık aklım gelenler bunlar

is_sis demiş ki:
Bence halkada korkutan hiçbir sahne yoktu ama konusu açısından bişey diyemem.Şu ana kadar beni çok korkutan bir film olmadı.Önerebiliceğiniz bir film adı var mı??
Arkadaşlarım bana Japon yapımı bir filmden söz ettiler.Kimsa filmin ilk 2.5 dakikasından sonrasını izleyememiş.Çok merak ediyorum o filmi...

merak ettim şu filmi yaaa... :twisted:

şu the village filmini izlememe neden olan blair witch kıyaslamasını yapanların beyinlerinde sorun olmalı!

evet yaa çok kötüydü gerçekten aşk filmiydi resmen...

bence the saw (testere) cidden çok süperdi çok zekice yazılmış bi senaryosu var filmin sonunu asla tahmin edemezdim valla bence güzeldi

Köy çok kötü bir film...izlerken uyuyacaktım az kalsın:) Ayrıca açıkçası beni de korkutan film olmadı şuana kadar.Tavsiye edeceğin şöyle harbiden güzel korku ya da psikolojik gerilim filmi varsa söylermisiniz?

rock_4_ever demiş ki:
is_sis demiş ki:
Bence halkada korkutan hiçbir sahne yoktu ama konusu açısından bişey diyemem.Şu ana kadar beni çok korkutan bir film olmadı.Önerebiliceğiniz bir film adı var mı??
Arkadaşlarım bana Japon yapımı bir filmden söz ettiler.Kimsa filmin ilk 2.5 dakikasından sonrasını izleyememiş.Çok merak ediyorum o filmi...

merak ettim şu filmi yaaa... :twisted:

M. Night Shalayman ya da o aptal amerikan filmlerinden çok daha iyi olan "Karanlık Sırlar" filmi olabilir o film. Gerçekten de, o film yüzünden hala dolaplı odalara girmeye korkuyorum. Daha ötesi, kendi dolabımı açamaz oldum. O kadar muhteşem, o kadar basit, o kadar karanlık ve sonu o kadar dumur edici ki... O filmi izleyin, basit bir kapının açılışının insanı nasıl gerdiğini, nasıl tırstırdığını görün, FİLM görmüş olun. On kişi gitmiş olduğumuz bir filmde, arada millet geyik de yaptı, ama kimse rahatlayıp gülemedi. O derece gerilmiş, o derece korkmuştuk çünkü.

Geri