Gevende

albüm sonunda çıkmış ama eskişehir e ne zaman uaşır bilinmez. birkaç ay geriden takip ediyoruz yeni albümleri malesef. çok meraklandım albüm konusunda

Tebrikler beklenen albüm geldi,hayırlı olsun elinize sağlık..
Zınılaümüblazinidigzınınayuzınınayu :) Başarılarınızın devamını dilerim Ömer İzmirden selamlar..

23 Kasım 2006 itibariyle ilk albümleri olan "Ev" i müzikmarketlerin raflarında bulabildiğimiz grup..Alınası, keyifle dinlenilesi güzel bi albüm olmuş kanımca..Ama kendilerini canlı dinlemenin keyfi bambaşkadır, onu da burdan belirteyim...

ben albümü dinledim harika harikaaa...en çok ilk çarkılarını beğendim gevendenin.sakın internetten indirmeyin,orjinalini alın derim.çünkü kaliteli bi grubun kaliteli bi albümü ;)

slm
gevendeyi barısarock ta dınlemiştim. vedaha cok dınlmek istiyorum.
gevendenın kayıtlarına ulaşabilecegim direk linkleri bana verebilecek olan birileri varmı..? teşekkürler.

bursada birkaç kere sizi dinleme şerefine nail oldum.hindistan pakistan iran ve bilimum uzakları keşfetme serüveninizin müziğinize katkısını düşünmek bile ikinci albümü daha bir şevkle beklememiz gerektiğini düşündürmekte efendim.siz bence bir çingene çadırı bir aktar dükkanı kokuları tadında ve sayılamayacak kadar çok renge sahip eşsiz bir grupsunuz...

Geri