Back To The Future

benced çok güzel bi filimdi ama aynı anda hem geçmiş hem gelecek yaşanıyomu?ay neyse saçmaladım çocukluktan beri anlamadım bu olayı zaten.. :LOL:

işte M. J. Fox tan önce film için düşünülen oyuncu Eric Stoltz ile çekime başlanan 1. filmin sahnelerinden birkaç kare bu arada doktorun yani Christopher Lloyd un yüz mimikleri her tekrar çekiminde hiç bozulmamış herhalde :)

ericstol3oj.jpg

stoltz1qu.jpg

stoltz146ai6uq.jpg

stoltz273gj1jj.jpg

fotoları; sinemafanatik.com dan buldum

ilk defa tv de gösterildiğinde o yaşımda elektro gitar solosuyla kafamı bünyemden ayıran film. kurgusu konusu çılgın köpek kaçık profesör hepsi ayrı bi olay. tabi küçük zihinlere verildiğinde film acaip zaman kargaşası yaratıyo güzllik de burda zaten.

Michael J. Fox'un o şapşal, şaşkın, tedirgin yüz ifadesinin gençlik heyecanını çok iyi yansıttığını düşünüyorum ben. Bu eleman olmamış yahu. :LOL:

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Hastası olduğum 3 bölümünü de defalarca izlediğim seyretmekten de asla bıkmayacağım bir film...Müthiş bir atmosfer müthiş bir kurgu hayranıyım ya...

acaba gerçekten 1989 yılında çekilen serinin ikinci filminde 2015 deki gelecegin böyle olunacagımı sanılıyodu. uçan arabalar, garip giyisiler, uçan kaykaylar, kendi kendini kurutan montlar eheheh :) acaba bundan 8 sene sonra 2015 de olucakmı böyle şeyler :D

Legion demiş ki:
acaba gerçekten 1989 yılında çekilen serinin ikinci filminde 2015 deki gelecegin böyle olunacagımı sanılıyodu. uçan arabalar, garip giyisiler, uçan kaykaylar, kendi kendini kurutan montlar eheheh :) acaba bundan 8 sene sonra 2015 de olucakmı böyle şeyler :D

:) Evet eskiden de uzay 1999 diye bir dizi varmış...8 sene geçti üstünden hiçte öyle şeyler olmadı :D

Ben de diyordum bu başlık neden hortladı yine.. :) Sanırım çoğu kişinin bilmediği fotoğraflardı bunlar, teşekkür etmek lazım.

Seriyi en sonunda tamamladım, hard diskimde yer alıyor artık tüm ihtişamı ile, hükümdarlığını ilan etti resmen. Yanına Clint Eastwood filmleri hariç hiç bir şeyi izinsiz yaklaştırmıyorum.. :)

3.filmin DVD sini almıstım bi ton şey var ya çok süper...valla filmi bide dvd den izleyin derim daha zevkli...mesela Micheal gitar çalmayı filmde öğrenmiş özel hocalarla ve orda bi sahnede çaldığı gitarı harbi o çalıyo..bi çok şey öğrenmiş röportajda anlatıyodu ata binmeyi falan filan...1 ve 2 nin de dvd sini bulmam lazım...*********** çok yıldız vermek lazım bu filme :D...

melankoli_ltd demiş ki:
3.filmin DVD sini almıstım bi ton şey var ya çok süper...valla filmi bide dvd den izleyin derim daha zevkli...mesela Micheal gitar çalmayı filmde öğrenmiş özel hocalarla ve orda bi sahnede çaldığı gitarı harbi o çalıyo..bi çok şey öğrenmiş röportajda anlatıyodu ata binmeyi falan filan...1 ve 2 nin de dvd sini bulmam lazım...*********** çok yıldız vermek lazım bu filme :D...
evet kesinlikle katılıyorum.görüntüler temizlenmiş kalite süper olmuş.ben özellikle kamera arkasını izlemeye bayılıyorum.bi de birincisinin kamera arkasında çok kısa bi skeç çekmişler.michael j. fox kübalı taklidi yapıyordu.kırılmıştım izlerken.bi de johnny b. goode 'u hakaten canlı canlı çalmış olduğunu öğrenince hayranı olduydum adamın

Ne seriydi be cidden hayatımdaki özel yeri olan film serilerindendir. küçükken reklamlarda gördüğüm anda o akşam film başlamadan hazırlıkları yapardım bilimum cips dir kola dır. sonrada zevkle izlerdim. süper di. hatta avatarımda m.j fox u görebilirsiniz film den :D

Geri