Black Tooth (Tarz?)Şehir?

Rock Müzik Topluluğumuz Blacktooth'u Anadolu Üni. Bahar şenliklerinin 2 Günlük Metal müziğe ayrılmış konser organizasyonu bütünlüğünde görmek istediklerini bana ilettiler.

İşallah bi sorun çıkmaz...Hadi ras gele :twisted:

Bu arada ben Hellscream :twisted:

xray2jx5.jpg

Black Tooth röportajının da eyr aldığı,
CHAOS Heavy Metal Fanzine 3.sayı çıktı!!! 72 sayfa,2 ayrı dergi(36sayfa CHAOS + 36SAYFA ücretsiz röportaj eki,tam 23 röportaj!!!...) Bulunmayan illere ÜCRETSİZ kargo!!! ayrıca satış noktaları:

Akmar Pasajı'nda Atlantis Müzik ve Hammer Müzik (İstanbul)
Rock Store ve Full Müzik (Ankara)
Çaput Gotic Shop (İzmir)
Şenol Heavy Metal Shop (Bursa)
Heavy Metal Market (Çanakkale)
Voodoo Bar, İri Kedi, Üniversite Kitabevi, Yeşilçam Video (Kütahya)
Dövmeci Mustafa (Altınoluk-Balıkesir)
Dünyayı Kurtaran Sahaf (Adana)
Beyaz Karınca (Kdz. Ereğli)

Tek beklenti EMEÐE SAYGI!!! periyodik yayınlanan(2ayda 1) CHAOS'un her 3sayısı da bir mail atıldığı takdirde kargoyla ÜCRETSİZ tedarik edinilebilinir.

http://www.akademi-bulteni.net/news.php?readmore=60

[email protected]
[email protected]

www.chaosmagazine.net

selam millet

dennis ve tuna

nabersiniz kardeşler, walla internette dolaşıyodum sitenizi gördüm süpper olmuş bu arada hiç habersiz konya konseride düzenlemişsiniz hayırlı olsun. olm çok hayırsızsınız valla. insan bi arar sorar demi. neyse nisanda konseriniz varmış geliriz artıkın:))))

ben kimmiyim

bi düşünün bakalımmm...

BLACK TOOTH Nisan ayı Konserleri

1. 15 Nisan X-Ray Metal Fest 1 // Saklıkent / ANKARA

2. 24 Nisan Hacettepe Rock Festivali 3 // Beytepe Kampüsü / ANKARA

3. 29 Nisan Hefty Gigs // Biziz Rock Bar / ANKARA

bu süper gruptan hala alacaklıyım kamuoyu önünde açıklıyayımda insanlar gerçeği öğrensin, nerde arjantinim nerde siyah dişim kardeşim ;) olmuyor böyle ama

15 Nisanda Siyah Diş için Saklıdayız

downender demiş ki:
Sevgili BLACK TOOTH fun keşke elimizde imkan olsada kadromuz yani....sizleride misafir edebilsek ama inşallah bir gün oda olur
Cheers
BLACK TOOTH
umarım bigun olur...diğer konserlerinizi yakından takip ediyorum performansınız texasta ust duzey olujak ve bu performansıon aynısı bize ankde yasatacağınızdan bir texas ozeti olaraq sunucagınızdan eminim :D

Geri