Çalar Saat

yok yeni downloadlar ama....serkan ve serhat abi yazlık yerden dönmek üzereler 1 -2 haftaya gelcekler.ondan sonra her şeyi yenilicez ....buna repertuar , şarkılar, programlar, aletler, vede web-site de dahil.yani çalar saat tekrara atağa geçecek yakında ..... o zaman bol bol kastırırsın explorer' ı diğer 2 arkadaşına da selam bu arada..

çalarsaatin gitaristi 1 numaralı funınım çok aradım ama buldum seni sonunda çok severek dinliyorum :) bir türlü karşılaşamıyoruz ama çok kocaman öptüm seni başarılar

sevgili theapeiron arkadaşım.....teklifin için çok teşekkür ederiz ama yanlış anlama böyle durumları prensip olarak kabul etmiyoruz.... Çünkü bize böyle teklifler çok fazla geliyor ve bunlardan birini kabul etsek öbürküne haksızlık oluyor bu yüzden teklifini kibarca geri çevirmek zorundayız ...

bundan seneler önceydi.. kaçak kaçak puntaya girmeyi başarmıştım.. o zamanlar cepte para bile yok, garsona yakalanmamaya çalışıyordum.. köhne bir gitarım vardı ve onunla dream theater şarkılarını bitirmekle geçiyordu zamanım.. içeride müzik harikaydı, sahnede çok iyi bir gitarist solo atıyordu ve o dönem kızların en büyük hastalığı sarp mikrofondaydı... ama ben ve arkadaşlarım aval aval başka birini seyrediyorduk.. davulla yaptığı hareketlere anlam vermeye çalıştığımız bir adam sahnede devleşiyordu.. biz heyecanlıyken, o çok sakindi.. işini iyi yapan her profesyonel gibi.. çocuktum.. aklımdan hala gitmedi..

şimdi ben büyüdüm ve o adamla aynı sahneyi paylaşıyorum.. yaşadığım gururu siz hesaplayın, ben burdan "forte" özgür abime selam ediyorum..

beğenenler ekime kadar beğensin, beğenmeyenler....

Serhat abi ve Serkan gitmeden önce de konuştuğumuz üzere gelecekler 1- 2 hafta sonra fakat Mustafa ve Özgür Çalar Saat' in elemanı sayılırlar her zaman, hiç bir zaman kopmak diye bir şey yok ..... Çok fedekarlıklar yaptılar bu yaz işimizi halletmek için ikiside, onların borcu ödenmez hiç o yüzden....Bende keza gitar çalamazken Punta' da seyrederdim Özgür' ü ....

Vala aşkım Feeling sayesinde dinlemeden fan :p olayına girdim ya :D Feeling 'im anlata anlata bitiremedi bana sizi. İzmir'e geldiğimizde ilk işimiz sizi dinlemek olcak :D

Hepinize kolay gelsin..

Geri