Çalar Saat

Normal bir beyne, tırnaklara ve gözlere sahip insanlar tarafından ilk bakışta "aaa müzük grıbı " diye tanımlanan ama aslında bir müzik grubundan ziyade bir sevgi kümkümesi, bir aşk çımçıması, bir şefkat yumağı ve iki sadakat kumkuması olan kendisine kötülük yapana iyilikle, iyilik yapana kötülükle cevap verecek kadar şuurunu yitirmiş, Mevlana' nın 21. yüzyıl temsilcisi Metelika' nın 17.yüzyıl temsilcisi olan Çalar Saat grubu Urla' daki " her şeye rağmen motor, sevgi ve ingiliz anahtarı " konserinden başka 2- 3 tane daha iyilik şefkat ve portakal temalı konser ayarlamaktadır tam tarihlerini yakında açıklanacaktır....

Yıllardır bahsettiğim Urla Konseri iptal olmuştur....O kadar araştır nerde nasıl öğren sonra iptal olsun ....Neyse zaten motor tehlikeli bir şeydir mazallah 180 le giderken yan taraftaki kamyondan kafanıza elma falan fırlatırlar kaza yaparsınız.....Neyse haydin kolay gelsin

Uzun zaman sonrasında dinleme şansım oldu Görkemcim sizi çok beğendik,eğlendikte doyamadık müziğinize,teşekkür ederiz.. Bu arada şenliklerde falan olcak mısınız? Yeni cover parçalar var mı yakın dönemde (Levent Yüksel dışında diyorum:) ) ya da kendi parçalarınızdan varsa daha güzel olur. Yüksek Sadakat ten çalmayı hiç düşündünüz mü?

bluespark demiş ki:
Uzun zaman sonrasında dinleme şansım oldu Görkemcim sizi çok beğendik,eğlendikte doyamadık müziğinize,teşekkür ederiz.. Bu arada şenliklerde falan olcak mısınız? Yeni cover parçalar var mı yakın dönemde (Levent Yüksel dışında diyorum:) ) ya da kendi parçalarınızdan varsa daha güzel olur. Yüksek Sadakat ten çalmayı hiç düşündünüz mü?

Çalar saat şenliklerde çalacak mı valla bilmiyorum artık bir menejerimiz var o bakıyo o işlere çok da yakışıklı kereta valla ayarlıcaz falan diodu ama kesin bir şey yok .....cover konusu : sırada bir tane coverımız var ama süpriz sölenmez bitmedi tam....
Yüksek Sadakat' ten çalmamız söz konusu bile olamaz bence zira ben hiç sevmedim o grubu.... .ayıp oluyomudur böyle yazmak bilmiorum ama öle valla....gecen gün yüxexes te dinledim canlı çalıolardı fecahat geldi bana.....bir de davulcuları ayrılsak da beraberizdeki mc erdem mi acaba....bilen varmı cok benzettim ben...

Ben görmedim canlı performanslarını öylemiymiş hımm.. Sadece bir röportajında dinlemiştim ilk zamanlar ama şarkıları güzel, söylenebilir uyar.. Neyse kendi parçalarınızı dinleyelim artık biraz. Albüme saklar gibi havanız var ama (Hiç duymadık) albümde yok bişide yok galiba, elde var 0! Menajer olaylarınada girmişsiniz falan iyi noluyo albüm mü çıkcak? Sizde yapsanıza başkaları gibi paso böyle coverdan albüm o da mı olmuyo acep? :) Aslında sağlam, tek bir şarkı yapıp patlasanız çok çok iyi olur, 10 şarkıda gerekmez. Bir de bir ricam var Görkem şarkı aralarındaki gitar sololarını biraz daha uzatsana böyle kesil kesik değilde vocal söylerkende devam etsin, uzasın böyle süsle. Fazla aralıklı çal inişli çıkışlı demek istediğim, zaten iyi bir gitaristsin haddim değil ama. Teşekkür ederim efem. :)

bende dün nerelerdeydiniz; geldik yoktunuz siz ne bicim moksunuz şeklinde bi serzenis olayı yapıcaktım! :LOL: baktık ugrascak adam, sinir edicek görkem yok bisde başka yere gittik ;) nese hasta arkadasınıza geçmiş olsun dileklerimle... :elsalla

Çalar Saat 11 haziran' da pazar günü oluyor ......Bir Liman kenti olan Dikili' de konser verecek konser mekanı bizzat ve bizzatihi Dikili Limanı' nın kendisidir...Deniz' e karşı efil efil hemide....haydin kolay gelsin....

bir sevgi kümkümesi, bir aşk çımçıması, bir şefkat yumağı ve iki sadakat kumkuması olan kendisine kötülük yapana iyilikle, iyilik yapana kötülükle cevap verecek kadar şuurunu yitirmiş Görkeme ve tüm Çalar Saat ekibine konserlerde başarılar dilerim. :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: Yeni menejeriniz de hayırlı olsun buarada

Senin azını kapatan mı var ....İstediğin yorumu yap beğenmiyorsan da beğenmiyorum de :) Osman olmasa biz bir hiçiz onada kabul...geçen sefer ki gibi çirkin tartışma istemiyorum.....

Yalnız bana neden uyuz olduğun gibi kişisel konuları burda söyleme eğer çok söylemek istersen özel mesaj at .....

beğendiğimi çok iyi biliyor bu arkadaş ama sırf gelipte burda yalakalık yapıo denmesin diye yorum yapamıyorum,neyse geçen cuma dinledik yine mükemmellerdi,çok eğlendik..şu osman mevzusunu da kapatsak artık,yahu adam okuyosa bunları hakikaten bişi var sancak töbe tanrıma 8O ama ses çok iyi yorum çok iyi yani insan dinlemekten zevk alıyor işte ne diyim..tabi diğer arkadaşlarda iyiler..şimdi yine sırf vokalden bahsedio denmesin..onlar bi grup sonuçta dimi :p

Geri