Çalar Saat

....
.....

...........................................................................

....................................... 8O ....................................................
...............
...............................
..............................................
...................................................
............................................................................................................................................................................................................ :arrow:

19inch demiş ki:
aynı isimde ankarada murat bagcıoglu 'nun kurdugu 15 senelik bir grup oldugunu bilyorsunuzdur umarım
basarılar...

ilk defa böyle bişey duyuyorum, ayrıca böyle bir detayden haberimiz olsaydı heralde grubun ismi çalar saat koyulmazdı, belirtmek istediğim bir başka nokta ;çalar saat ismi bizim tarafımızdan noterden onaylı bir isimdir uyardığın için saol :D

19inch demiş ki:
aynı isimde ankarada murat bagcıoglu 'nun kurdugu 15 senelik bir grup oldugunu bilyorsunuzdur umarım
basarılar...

Bir grup ismi koyarken Türkiye' de ki bütün grupların ismini araştırmamız olanaksız bir şey....Böyle bir şeyden haberimiz yoktu...Murat Bağcıoğlu' nun grubu muhtemelen Blues grubudur bizimkisi ise farklı formatta bir grup olduğu için bence bu konu fazla bir sorun teşkil etmez...Ayrıca biz resmi olarak da Çalar Saat ismini tescillemiş bulunuyoruz noterden....

olmayanzapin demiş ki:
1_grup elemanları yaptıkları müzige ve kişilige övgülerini belirten dinleyici ve de izleyicilere bir tesekkür edemeyecek kadar aciz mi?
2_övgüler onları nereden alır ve nereye getirir?
3_eger düşündügüm gibiyse ben bu forumlardan ayrılmak istiyor ve kendi yolumu çizmeye baslıyorum...
4-böyle olmamalı...bu degil...bence...
çalar saat çalma artık uyandırma beni...sonsuza dek uyuma düşüncesindeyim...kendimi ben uyandırmak istiyorum artık.....hoşçakalın...

----------------------------------
normal kabul edilen ama asıl anormal olan herkese gitsin...ruhumu arındırmak isterken sizlerden.dürüstlük samimiyet asagılık kabul edilir olmus...hayat...hayat...senin de t.a.k...
atın beni denizlere...midye olayım ben.kör ve mümkünse dilsiz.ey ruhum!sus artık sen de...bitirdin beni...atın beni denizlere...atın...yine
!

sana gri laleler aldım mezarlıktan...gelsene...

önceki sayfalarda foruma yazan herkeze genel teşekkür edilmiştir.yazmak istemeyen yazmayabilir,biz özele değil genele müzik yapıyoruz.

Övgülere teşekkür etmediğimiz fikrini kafana kim zerk etti olmayan zapin? Bence bunu ara....

Ayrıca biz hem övgülere hem de eleştirilere teşekkür ettik hep....
Neyse haydi bakalim polemik var ortada ....nolcak görelim

olmayanzapin demiş ki:
övgülere tesekkür etmemeye devam etmenizi ve özelden yazmamanıa devam etme isteginizi sürdürmenizi temenni ediyorum...basarılar...ki...o da bana kalsın artık :LOL:
ı am your life,ı am the one who take you there...open your eyes...
ı am your mask,ı am your HATE...
SAD BUT TRUE :LOL:

benim gözlemlediğime göre yapıcı elestirilere ve övgülere her zaman bi şekilde cevap verilmiş fakat "offfffffffff ya süpersiniz harikasınız valla bi siz bi de bon jovi baskasını tanımam" tarzındaki tanımlayamadığım (aslında tanımlarım da etik olmaz) yazışmalara cevap verilmemiş ki ben de bunu onların mütevaziliğine bağlıyorum sen illa ki kötü niyetle yaklasmak istiyosan sen bilirsin ayrıca her övgüye karsılık vermenin sonu yok 2 hafta sonra osman program aralarında masaları dolasıp "hos geldiniz iyi ki geldiniz" demek zorunda kalabilir ki bu da takdir edersin ki hos bi görüntü olmaz.

bi de seninle ilgili cok merak ettiğim bişey var neden her mesajının sonunu ingilizce bikac cümleyle bitiriyosun zengin türkcemiz sana yetmiyo mu yani?? hı bi de "ı am your life,ı am the one who take you there...open your eyes..." demişşsin ben derim ki in artık kaf dağından yoksa ummadığın bi anda yere cakılabilirsin....

olmayanzapin demiş ki:
övgülere tesekkür etmemeye devam etmenizi ve özelden yazmamanıa devam etme isteginizi sürdürmenizi temenni ediyorum...basarılar...ki...o da bana kalsın artık :LOL:
ı am your life,ı am the one who take you there...open your eyes...
ı am your mask,ı am your HATE...
SAD BUT TRUE :LOL:

Ya arkadaşım anlamıyorsun sanırım teşekkür ettik hep bugüne kadar diyoruz....Nerden çıkardın ki bunu durduk yere onu anlamadım ben...Neyse hani yazmıcaktın artık sen? Kararını niye uygulamadın bakiiim?:)

olmayanzapin demiş ki:
deliyim gözü kara deliyim_yakarım romayı da yakarım...
ı have been mad for years_ı know mad people elsewhere...ı know ı am not mad but ı am mad..(pink floyd da partlardan birinde geçiyodu hatırlayamadım şimdi)..neyse...

aldatan bizden degildir...basarılar...saygılar...selamlar...
not:sana bilmedigin bir sey söyleyemem... :roll: :x :D

:roll: :roll: :roll:

selam bas gitar amfisi için görüşelim.evt seni tanıyorum.msn de bi görüşsek..sen bizim burdaki foruma msnini yazabilirmisin.alıyım görüşelim nwe dersin....?cash topici altında...görüşmek üzere..

sevgili çalarsaat wasabi(ex rakkas) grubu olarak çeşmede çalmamız konusunda bizler için verdiğiniz referanstan ötürü teşekkür ederiz.kaç zamandır gelemiyoruz programlara,ama yakındır gelmemiz.kendinize ii bakın.

duvarsaati demiş ki:
duyuru;..........su anki davulucumuz serhan, kişisel işleri nedeniyle bir haftalıgına bagetlerini göksu ya emanet etmiştir...

anaaaa bornovanın en iyi basçısı gelmiş :!: :!: gözümüz yollarda kalmıstı valla duvarsaati bey :taptim yav -osman- ve calarsaatgitar beni kaile almıyo bari siz cevap verin ne var repertuvarda yeni :roll: :roll:

Geri