Çalar Saat

sonunda çalar saat albümüyle bütünleştim.
mütevazi olan basaracaktır.
yalnız canlı performanslardaki coskuyu heyecanı ve yasarcasına söylemeyi bulamadım.yapay ve dogru olsun diye heyecan azalması hıssettim.olsun.yine de çalar saat albümü imzasız olsa da henüz basucumda konaklamakta.
son olarak 4 yerine 44 sarkı olsaydı da masallahlara karıssalardı.
4 artı 10=çalar saat

albümde bazı kelimelerde ekler yanlış yazılmış.
destek veren arkadaslara tesekkür bölümü her seye deger.
ilerde 10 lu sistemli bir çalar saat albümü bekliyoruz.saygılar.
not:mustafa kardes tebessümün hiç solmasın.

Çalar Saat " Shaft - Olivia Avyalık" ' ta bayramın 1. ve 2. günü sahne alıyor....23-24 Ekim pazartesi-salı gününe denk gelmektedir......
ayrıntılar için www.calarsaat.net adresinden ulaşabilirsiniz.

86.jpg

albumden bır kac tane daha alsak ve memleketlerımızde bırer radyocuya versek onlar da ozellıkle ofken nıye yı calsalar calmazlarsa zırt pırt radyoya gıdıp nazık bı dılle ısteyıp kafalarını utulesek nasıl olur?hos olmaz mı?
siteyi inceledim incelemez olaydım
en buyuk dilegim aynı kalmaları
karakter olarak ıyı bır karısım ve bu karısım da ne de guzel yansır aynalara
haydın dıyecek laf bırakmadılar galı
ayvalıkta olmasaydı keske olsun optum yazıcam pek bı laubalı kalıcak ama yazdım galı sılemem kı

albümünüzün çıktığını duyunca şok oldum..aynı zamanda çok ta sevindim..hayırlı olsun arklar...umarım herşey istediğiniz gibi olur..
BAŞARILAR

ROCK GRUBU ÇALAR SAAT İN İLK ALBÜMÜNDE PEK ÇOK İZMİRLİ'NİN İMZASI VAR

SEZEN'İN KANATLARINDA
İstanbul'a gitmek yerine,İzmir'den ünlü olmayı amaç edinen grup elemanları,çıkış şarkılarını Sezen AKSU'dan aldı.Ünlü sanatçı ''bu kararınızı kutluyor,parçamı da size armagan ediyorum''dedi.

İzmir'li rock grubu 'Çalar Saat', beklenen albümünü piyasaya sürdü.4 parçadan oluşan 'maxi single'a ismini veren Sezen Aksu'nun 'Zalim' adlı eseri.
ÜCRET İSTEMEM
Şarkıyı Aksu'dan talep ettiklerinde,''kayıt yapın,dinleyeyim' yanıtını aldıklarını belirten menajer Okan Dilek,''Kraliçemiz eseri beğenmiş,bize armağan etti'' dedi.

VEFA BORCU
Grubun vokalisti Osman Saydam,''Amacımız İstanbul'dan değil,İzmir'den yükselmek.Stüdyo kayıtlarını İzmir'de yaptık,ilk klibi de İzmir'li yönetmen çekti''dedi.
FATİH YALÇINKAYA
YAZDI SAYFA 6 DA

NOT:6. sayfayı okumamışım :roll: ;) :p :x

fear of the dark ta goz yasarmasına sebebıyet verdıgınız ıcın tutukluyorum sızlerı :D
saka bı yana ıyı ıdı gece saolun
not:sınır ıyı degıldır 8O

gözleri nakış mübarek
bendeki aşk degil ibadet
elleri sevdi nihayet
gölgemi aldım yanıma
vurdum hasretin yoluna
benzedim bahtsız mecnuna
yüce mevlaya sıgındım
seyret perişan halimi
avare oldum serseri oldum TERKİ DİYARDA
ZALİM SENİN ALLAH'IN Y.O.K

sezen aksu nun yüregine,osman ın diline,grubun bütününe saglık.ALLAH YOLLARINI AÇIK ETSİN.AMİN.

gözlerii niinakış mübarek nasıl meydana geldi onu anlayamadım bi :roll:
bu arada neden osman,mustafa gibi soru sorabilecegimiz isimler kendi forumlarında soruları cevaplandırıp tesekkür etmiyorlar
menajer olunca işler böyle yapay mi yürüyor iş gittikçe ciddiye binince artık onlar en sonunda yıldız olup iyice ulaşılmaz mı olacaklar? sevmedim ben bu işi,formaliteleri vs..

gözleriniinakış mübarek :roll:

zapin demiş ki:
gözlerii niinakış mübarek nasıl meydana geldi onu anlayamadım bi :roll:
bu arada neden osman,mustafa gibi soru sorabilecegimiz isimler kendi forumlarında soruları cevaplandırıp tesekkür etmiyorlar
menajer olunca işler böyle yapay mi yürüyor iş gittikçe ciddiye binince artık onlar en sonunda yıldız olup iyice ulaşılmaz mı olacaklar? sevmedim ben bu işi,formaliteleri vs..

gözleriniinakış mübarek :roll:
selam zapin :) ya öyle yıldız olmalar falan degil tabiki mesele tek sorun zaman yetersizligi.elbetteki arkadaslarla sohbet etmek istiyoruz sadece her an forumla ilgilenilemiyor hepsi bu.merak ve ilginin yanıtsız bırakılacagı fikrine kapılma sakın.tüm güzel mesajların,ilgin ve destegin için tesekkürler :)

Elbette bu aralar fazlaca yoğun olduğumuz için uğrayamıyoruz pek fazla sadece bu...Yoksa forumdaki muhabbet çok keyifli....

Çalar Saat 12 ekim gecesi saat 24: 00 ' de Ege Tv ekranlarında Pijama Tv' nin canlı konuğu olacak....Program sunucuları Sevdim ve Mustafa canlı telefon bağlantıları için : 0 232 488 77 30

Geri