Karapaks

Demirhan Baylan ın kendi dinleyicisini sponsor yapmak gibi bir girişimi vardı,nasıl sonuçlandı bilmiyorum ama sorun maddiyatsa Karapaks ta böyle bir girişimde bulunabilir mesela.Çok kötü bir fikir gibi gözükmedi bana.Ama sanırım vokal ayrılmış üstteki yazılanlardan anladığım kadarıyla.

Arkadaşlar biliyorum herkes albümü merak ediyor neden bu kadar gecikti diye.. Yaşadığımız değişiklikten sonra yeniden kayıtlar yapıldı ve şimdi yeniden mixe girdi albüm.. Sanırım 2-3 hafta içerisinde de mix biter. Hedefimiz bu arada ısınma konserlerine başlamak. Birkaç teklif var değerlendiriyoruz. Sizleri haberdar ederiz elbette. Biz de biran evvel sahneye çıkıp parçaları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sabrınıza teşekkürler.. Sahnede görüşürüz.
Sinan

sadece teşekkürü değil, madalyayı bile hak ediyoruz bu sabır için- tabii siz
Karapaks elemanları için de geçerli bu ;) kolay değil aynı albümü 2
kez kaydetmek... benim sabır taşım daha çatlamadı ama albüm çıkşı için
az acele etseniz malum önümüz bahar. karlar erimeden mevsiminde dinlesek şu güzelim parçaları :roll:

Gerçekten beklenen albümler gecikiyor sadece Karapaks değil burda abartmanın anlamı yok zaten abidik gubdik işler çıkıyor şöyle sağlam abilerimizin albümleri hala bekliyor ve bu beni gerçekten .....................

yazacak kelime bulamıyorum.... Bi albüm alayım diyorum alacak albüm yok piyasada doğru düzgün.

Kaan abi radyo programında tişörtlerden bahsetmişti Levent Gösteri Merkezine gelenler için özel olucak falan lafları hatırlatayım dedim sahne alacağınız gün tişörtleri görmek ve giymek istiyoruz efenim:D

erdinç ünlü'nün gruba çok yakıştığını söylemeliyim... erdinç'in daha 10 yıl önce üretip ortaya çıkarttığı işler halen yapılabilmiş değil... eğer karapaks işleri rayına iyice oturduktan sonra , grup arkadaşlarının desteği ile erdinç bunları da hayata geçirirse çok güzel olacak...

selam arkadaşlar, mix bitti, şimdi sıra masteringde ve sonrasında albümün çıkış haberini vermek kalıyor. Ancak niyetimiz albüm öncesi ısınma konserleri vermek. bununla ilgili görüşmeler başladı.. konser provaları oldukça zevkli geçiyor belli ki sahnede epeyce eyleneceğiz.. Sert birşeyler dinlemeye hazır olun..

Bekliyoruz bekliyoruz bekliyoruz bekliyoruz....

Hem Mavi Sakal olarak hemde Karapaks olarak konser istiyoruz kafamızı boşaltmak çoşmak istiyoruz... Sert istiyoruz, rockn roll da istiyoruz istiyoruz bekliyoruz heycanlanıyoruz.

konserlere yetişemeyecek olsam da albümü büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum... gerçi gene mevsimsiz olacak bu gidişle yaza doğru kayınca,
ama olsun gene de kabulümüzdür :) sert olsun, karanlık olsun, azıcık da hınzır olsun mümkünse ;)

öncelikle şunu belirtmek istiyorum, bu gece forumu detaylı inceledim ve anladımki şimdiye kadar yanlış forumlarda takılmışım.
müzik dinlemeye başladıktan kısa bi süre sonra arkadaşın birisi iki tane albüm verdi. birisi anatolia diğeri kan kokusu. yani camianın içine süper iki albümle daldım, çok şanslıyım kahretsin :D
geçen sene karapaks albüm haberine baya sevinmiştim ama albüm gelemedi bi türlü, cevdet tosyalının vokali bıraktığını daha yeni öğrendim. öneride bulunmak istiyorum :) genç osman ı istiyoruz biz, zira efem:p kan kokusu albümü vokalleri inanılmaz başarılıdır.
lafı uzatmayayım da albüm beklemeye devam edeyim :D

Yalnız arkadaşlar basın bültenin sondan ikinci pragrafını iyi okuyun gaza gelip yalnış şeyler yazılmasını hiç kimse istemez...

gördüğüm kadarıyla oldukça duygusal, gene de objektif olmaya yönelik bir açıklama gelmiş Kaan'dan.

kendi baktığı açıdan haklı görüyorum Kaan'ı, ama umarım sonuçta karşılıklı konuşup aralarındaki yanlış anlamayı düzeltebilirler... tanıdığım Mavi Sakal'a ve Kaan'a böylesini yakıştırıyorum ben...

biz dinleyicilere ise ortalığı kızıştırmadan, tarafsız olmaya çalışarak küsleri barıştırmak düşüyor bence.

Geri