Yolgezer(rock)-Bursa

yaw beyler

yolgezer de güzel
refika da güzel

ama ben yolgezerin mp3 lerini nasıl bulabilirim
eğer forum kurallarına uygunsa biri bana yolgezerin mp3 lerini nereden bulabileceğimi söyleyebilirmi

her şey forum kurallarınızca olsun
şimdiden teşekkürler
[/url]

Valla mr. Forum Kural kızarmı bilmiyorum ama nete salmadık mp3 leri :p
eger istersen yolgezer_band@yahoo adresine isim soyad tel içeren bi mail at ordan demoyu kargo yoluyla gönderelim
ama malesef şu an içinde olduğumuz şartlardan dolayı 2 şarkı gönderebiliriz
haberin olsun :p

niye abi küçük çaplı bi action oldu.sadece dünyada en sevgiğim bikaç insan şişleniodu okadar...bi daha ki seneye büyümüş girmek dileğiyle...

aman abi, hatırlamak bile istemiyorum... ama olsun geri kalan kısmı güzeldi de mi? :D
bu arada yılın son yolgezer konserini kaçıranlar gayet de üzülebilirler... serbest... 8)
öperim hepinizi

Hey millet ya nerdesiniz? tamam sınavlar falan varda ne bu antisosyallik yaa :twisted: .ve çay-pisküüi tayfası bakın ben ve yolgezer c.tesi gidyoz ona göre :LOL: .
Haaa bu arada YOLGEZER in yola düşme vakti geldi haberiniz olaaa :cry: :cry:

bu arada öptüm hepiniziiiii :dans

hatta radyoda cingıl bilem seslendirdim ben:koray spor,bahar göz merkezi,sarmaşık,alpeda,mega çelik kapı ve daha nicesi :)

selamlar yolgezer... yolladığınız demo geleli bayaa oldu ama ben anca daha yeni yazabiliyom... nese şarkılar hoşuma gitti özellikle refika..... vokalin sesi çok hoş bide refikadaki o arkadan gelen darbuka seside çok güzel olmuş bence....

Geri