DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

Selamlar uğramayalı baya bi zaman olmuştu :)

işte size Dosage dan bir resim

Dosage@Replik

Biraz Davul merkezli bir resim oldu o kadar olur artık hehehe

Artık mısır yemeye gelicez işallah

Bi de: Medusa eğlendir bizi heheheh :LOL:

Abi Günes bu fotografı görmesin :) Yandın, direk bu resimmi konulur diyecek sana ehehehe
Ayrıca Tolga abi de yaratığa dönüsmek üzere gibi :)
Gorusmek üzere

ehehehh.... :LOL: güneş kesicek ekrem'i valla... adı E ile başlayan davulcu aramaya başlasak mı biz?? :twisted:

çok eğlendik biz cuma günü ama (kamufle olmak için kravat bile takmıştım ama nie bi tek ben zıplayıp duruyodum ki ortamda acaba???? :roll: ) repliğe hareket getirmişsiniz cidden... tekrar görüşmesk üzere efendim... ;)

Hoca ne içirdiniz Tolga abi'ye, fotomontaj olmasın bu :D :D .

Çekilen grup resimlerinde ilk defa nota sehpası ya da Güneş'in arkasında kalmamışım veyahutta gölge gibi çıkmamışım. Bunu yapsa yapsa bir davulcu yapmıştır ;) .

Sağol Ekrem :seytan .

Hepinizin alacağı olsun biz davulcu deyip bağrımıza basalım.. :evil: Biri abuk bi resim koysun siteye diğeri de onu desteklesin... :twisted: :twisted:

Ama unutmayın her inişin bir çıkışı vardır ya da tam tersi... :LOL: :LOL:

Amaaan Güneş pek bi kızmış bana :D
Ya walla bi kotuluk yok resimlerde ben bütün iyi niyetimle koydum onları hehehhe walla yaw :oops:

Ozancım ne demek bir Davulcunun çilesini ancak bir davulcu anlar ama dimi heheheh :D

Lupus demiş ki:
Amaaan Güneş pek bi kızmış bana :D
Ya walla bi kotuluk yok resimlerde ben bütün iyi niyetimle koydum onları hehehhe walla yaw :oops:

Ozancım ne demek bir Davulcunun çilesini ancak bir davulcu anlar ama dimi heheheh :D

Lupus demiş ki:
Gençler walla Güneş beni gördüğü yerde öldürücek galiba heheheheh

Napsak yaw neyse ben affettiririm kendimi bi şekilde hehehe :twisted:

yandın olm..kaç...terket bu gezegeni hemen :LOL: :LOL: :LOL: :twisted: :twisted: :twisted:

eglenceli bir playlist, ve cok guzel bir sound, tebrik ediyorum arakadaslarım, grup olarak gercekten cok düzgün ve oturmuş çalıyorsunuz, ki onemli olan da budur bence bireysel yeteneklerden öte... bunu misilleme olarak gormeyin lutfen :) zaten yazmayı planlıyordum size. gorusmek uzere :)

feedback demiş ki:
ULAN RESMİ Mİ YENİ GÖRDÜM
VE
YAKTIM CIRANIZI... :)
aboooovvv...

serkan,anıl,beysler bayanlar..kaçın olum bittik valla bu sefer bittikki ne bittik :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
tolga mosmor edecek hepimizin kolları omuzları..terkedin olm bu alemleri;feedbackide;hatta dünyayı terkedin olm.. 8O 8O 8O 8O

muhahahaha, abi ekremi versek direk tolga abinin eline suçlu bu diye, bizim can güvenliğimiz güvence altına alınır mı ki..yok yeterli gelmezse fıratı da verelim, bi süre oyalamış oluruz en azından :D

gurbete alışamam abi ben varsın burda olsun sonumuz da euheuehe

Geri