DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

Biziz'le bazı konularda (maddi olmayan) anlaşamadığımızdan bırakma kararı aldık.
Şimdilik sadece cumartesi günleri Yolcu Bar'da çalmaya devam edeceğiz.

Her zaman bekleriz arkadaşlar :) Baska bir gelişme olursa burdan duyururuz yine.. ;)

sevgili dosage tayfası :yaratik , Biziz'den ayrılmanıza çok şaşırdım ve üzüldüm sizin için güzel şeyler olsun, kendinize iyi bakın sizi seviyoruz.... ;) :zipla

Biziz'i bırakın da, bizi bırakmayın :) . Haftaya geliyorum haaaa, ona göre... Şu konseri bi atlatayım da...

İzleyeyim bi sizi, şöyle uzun zamandan sonra :)
-Değil mi?
-Evet!!!

yorum yazmak geç oldu biraz ama kaç gün geçti aradan anca eve gelebildim :D
cumartesi günü bütün teknik aksaklıklara rağmen çok iyidiniz enerjinizi hiç kaybetmeden çalmaya devam ettiniz ve bizleri delirttiniz elinize ağzınıza sağlık :metalhead :beer :metal
hele sahneye tekrar çıktığınızda koptuk iyice :dans
dinleyiciyi baya yoruyorsunuz ama böyle devam pek güzel oluyo deyiyo çektiğimiz boyun, bel vb gibi ağrılara
neyse umarım görüşürüz yine bu hafta, olmadı öbür hafta kesin
kalın sağlıcakla :taptim :elsallaa

Ya hakkaten bu hafta acayip eglenceliydi.Bizim içinde son 3 ayın en eglenceli seyircisi vardı karşımızda.Eh tabi sahneye tekrar cıkmaz farz oldu o yüzden.Herzaman bekleriz efendim ne demek görevimiz sizi eğlendirmek :)

noluyo lan, bizim foruma sataşmalar laf atmalar? olm fırat senden mi korkcaz ha? gel lan dışarı, çıkışa gel çıkışa!! :twisted: :twisted:

hatırlatırım bizden önce sizin program var ona göre konuş, c.tesi yine biraz rötarlı da olsa kesin damlıycam, sen bittin asıl sen kaç :p

bu arada geri kalan dosage tayfasına da çok selamlar :) özledik yaw, c.tesi görüşürüüzzz :elsallaa

MoNsTeR_83 demiş ki:
noluyo lan, bizim foruma sataşmalar laf atmalar? olm fırat senden mi korkcaz ha? gel lan dışarı, çıkışa gel çıkışa!! :twisted: :twisted:

hatırlatırım bizden önce sizin program var ona göre konuş, c.tesi yine biraz rötarlı da olsa kesin damlıycam, sen bittin asıl sen kaç :p

bu arada geri kalan dosage tayfasına da çok selamlar :) özledik yaw, c.tesi görüşürüüzzz :elsallaa

aha olm bittin sen..ölüm fermanını imazaladın :LOL: olm erkekseniz teker teker gelin huleeyyn :LOL:
neyse görüşcez nasılsa..ifadenizi alıcam ben sizin :twisted: :twisted: :twisted:

olm fırat bu ne gazdır ya yandık c.tesi :)

sevendust yorumların icin saol sayenizde ben de baya gaza geldim eglendim gecen c.tesi :D merak etme sen boyun ve sırt ağrıları konusunda sizi yanlız bırakmayız ;)

voltron elemanlarına selamlar her zaman bekleriz :) baya zaman oldu gorusmeyeli c.tesi olmadı p.tesi ben ordayım. zaten sınavım var p.tesi dağıtmaya gelirim sınavdan sonra insallah :D

efendim güzel c.tesi gecesi için teşekkürler, çok eğlenceliydi walla gerek müziğiniz gerek muhabbetiniz olsun... kurban-gelme duymak da ayrı bi güzeldi walla :twisted:

sizin fotoğraf jestinize ben de bir fotoğrafla cevap vermek istedim :)
Buyrun A.B.E.S. vs Dosage (Malesef Ozan yok idare ediverin) :
abesvsdosage5ug.jpg

DosAge A.B.E.S el ele,mutlu ve ışıldak geleceklere diyosun :LOL: :LOL:

efendim ;DosAge gene bir Cumartesi akşamında 21:30 suları gene hepinizi Yolcu Rock Bar'a davet eder;teşekkürler eder efendim.. :elsallaa

Geri