DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

Selamlar.
Dün, yolcudaki programınız çok kaliteydi. Gerçi, sizi en son, epey zaman önce izleyebilmiştim ve tereddütsüz şunu söyleyebilirim ki, soundunuz ve performansınız hızla gelişiyor.
Güneş'i de özel tebrik ediyorum, çok iyiydi dün ;)

DRAKKAR demiş ki:
Selamlar.
Dün, yolcudaki programınız çok kaliteydi. Gerçi, sizi en son, epey zaman önce izleyebilmiştim ve tereddütsüz şunu söyleyebilirim ki, soundunuz ve performansınız hızla gelişiyor.
Güneş'i de özel tebrik ediyorum, çok iyiydi dün ;)
çook teşekkür ederiz,gene bekleriz :tap: :tap: :tap: :tap: :beer :beer :beer

:elsallaa

Arkadaşlar bir kaç yeni haber verelim;
DosAge bu Cuma akşamı saat 21:30'da Replik Rock Bar'da sahne alacaktır.Herkesi bekleriz...
Ayrıca 5-6 yeni parça eklenmiştir merak edenler için duyuralım:) :dans

oz666oz demiş ki:
Arkadaşlar bir kaç yeni haber verelim;
DosAge bu Cuma akşamı saat 21:30'da Replik Rock Bar'da sahne alacaktır.Herkesi bekleriz...
:dans

dosage4yy.jpg

Cuma akşamki performanstan bir görüntü :)
İnternet sitenizde "ulaşım adresi" göremediğim için buraya ekledim resmi.
İyi çalışmalar... 8)

dün gece az kalabildiğim için yeni şarkılardan sadece birini dinleyebildim o da pek güzel olmuş ;)
güneş her zamanki gibi çok iyidi :taptim ama ozan da sağlam bir davul seti bulunca sağlam coşuyomuş öğrenmiş olduk :metalhead (çok keyif aldık kendisinden) devammm :elsalla

Can_Besli demiş ki:
Cuma akşamki performanstan bir görüntü :)
İnternet sitenizde "ulaşım adresi" göremediğim için buraya ekledim resmi.
İyi çalışmalar... 8)
Gerçekten unutmuşuz mail adresi yazmayı siteye yuh bize :) Fotoğraf için teşekkürler. "İnfo" ile yollarımız aynı gidiyor uzun zamandır :)
Başarılar çok...

sevendust demiş ki:
dün gece az kalabildiğim için yeni şarkılardan sadece birini dinleyebildim o da pek güzel olmuş ;)
güneş her zamanki gibi çok iyidi :taptim ama ozan da sağlam bir davul seti bulunca sağlam coşuyomuş öğrenmiş olduk :metalhead (çok keyif aldık kendisinden) devammm :elsalla
Aynı anda 4-5 yeni şarkı çalmanın tadı gerçekten hoş oluyor,özlemişiz.Sanırım bugun de görüşeceğiz değil mi?

Arkadaşlar DosAge bugun 21:30'da Yolcu Rock Bar'da eğlenmeye bekliyoruz :elsallaa

sevendust demiş ki:

cumartesi 6 tane yeni şarkı çaldık valla. umarım beğenilmiştir :roll: .

evet artık yolcudaki derileri yenilesek bir şekilde hiç fena olmayacak :p .

Ozzie demiş ki:
evet artık yolcudaki derileri yenilesek bir şekilde hiç fena olmayacak :p .

Sorma ya!!!
Olmadı ben bu Cuma Yolcu'dan gelecek parayı davula yeni deri almaları için almamayı düşünüyorum. Yardım fonu oluşturup Yolcu'daki derileri değiştirelim en kötü ihtimal :p
2003'te FeLek'le çalmıştım Yolcu'da, şu an o deriler var davulda :evil:

Merhaba uzunca bir süreden sonra bir mesaj atayım dedim.Bugün yeni bir playlist ve bayramlıklarımızla :) 22:00 civarı Replik Rock Bar'dayız.
Şöyle tatilde bir eğlenelim diyen herkesi bekliyoruz.

Bu Cumaya mahsus olmak üzere saat 23:00-00:30 arası Replik Rock Bar'dayız.Normal programımız afişteki gibidir.Eğlenmek isteyenleri bekliyoruz... :)

cuma replik baya keyifliydi, sağolun varolun :)
efem ben sizi replik'e yakıştırdım, bence güzel olmuş, umarım sizin için de öyledir ve mutlu mesut devam edersiniz...bi de mısırlar da baya güzeldi yaw euheuhe , artık uğramaya çalışcaz cumaları :p
:elsalla

MoNsTeR_83 demiş ki:
cuma replik baya keyifliydi, sağolun varolun :)
efem ben sizi replik'e yakıştırdım, bence güzel olmuş, umarım sizin için de öyledir ve mutlu mesut devam edersiniz...bi de mısırlar da baya güzeldi yaw euheuhe , artık uğramaya çalışcaz cumaları :p
:elsalla
olm okadar geliyoruz ne mısır var ne bira nede başka bişi??olmuyor ama bak böyle :p bizde mısır,kısır neyim istiyoz geldğimizde :p
sınavalar var;bitsin damlayacam yanınıza haa ona göre biraları çerezleri hazır edin :p
bu arada geldiğiniz;desteğiniz için tekrar teşekkürler A.B.E.S :beer
:icelim :elsallaa

sonunda replik´teki programın tamamını dinleyebildim ve gerçekten de keyifli bi program oldu...
yav o mısırlar ne kadar güzeldi hakkaten, bir de sürekli yenilediler onları ooohhh :D artık yolcu´da da böyle güzellikler istiyoruz bi zahmet

sevendust demiş ki:
sonunda replik´teki programın tamamını dinleyebildim ve gerçekten de keyifli bi program oldu...
yav o mısırlar ne kadar güzeldi hakkaten, bir de sürekli yenilediler onları ooohhh :D artık yolcu´da da böyle güzellikler istiyoruz bi zahmet
sana bonibon yada lolipop versek olmamı :p bak istersen balon da veririz sana :p

Geri