Redhanded

merhaba arkadaşlar,
cuma 21.00da dummy'deyiz,bilginiz olsun diye tekrar yazıyorum
bizden sonra 00.30da da hot sauce show band var
çok keyifli oluyor,kaçırmayın derim,
görüşmek üzere,bye..

VOCAL_REDHANDED

slmlar, :roll: bu saatlerde sizi dinliyor ve hep beraber eğleniyor olabilirdik,ama aksilik işte,vokalin hasta olması bizi gerçekten çok üzdü kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.hepiniz kendinize iyi bakın.

süücüüm çok geçmiş olsun :( ya bu hafta tam kadro gelioduk ama neyse senin sağlığın daa önemli tabii ki,hadi iyi bak kendine de haftaya hep beraber eğlenelim,görüşürüzz

kankiş geçmiş olsun yaa,nooldu sana? nette takılıodum,sizin foruma gireym dedim,bi de baktım hastaymışsın,tam da salgın dönemi kızım dikkat et kendine,hayranlarını da özletme fazla,öpüyorum hepinizi
nuray..

geçen hafta bildiğiniz üzere süheylanın rahatsızlığı nedeniyle çıkamamıştık(geçmişler olsun sü).Bu hafta yeniden beraber olacaz.Görüşürüz millet

Siz olmadığınızda tadı tuzu olmuyo valla... :) Geçmiş olsun Süheyla hanımcıım... Bide şu sınav haftaları bitesede ortalık canlansa artık biraz diyorum ama ben... siz ne düşünürsünüz bilmem...

"artık biraz diyorum ama ben" kısmının devrikliğine dikkat çekmek isterim :) yan yana konunca hiçbir mana ifade etmeyen 5 kelime budur işte arkadaşlar...

slmlar,yine cumayı iple çekiyoruz,özledik sizi.sücüm umarım birdaha hasta olmassın. :metalhead :zipla :beer :elsallaa .neyse biraz abarttım galiba. :ask

selinuscum,asche,drewy,enis ve görkem.. hepinize çok teşekkür ederim,
iyileştim ben,bu cuma güzel geçsin hepimiz için,yatmaktan sıkıldım çünkü
artık şarkı söylemek istiyorum :)
hepiniz çok iyi bakın kendinize
görüşmek üzere..

VOCAL_REDHANDED

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

asche teşekkür ederiz güzel yorumların için,

drewycim ;) eminim sen de iyi dileklerde bulunmuşsundur,sana da teşekkürler canım,

kendinize iyi bakın,hoşçakalın..

VOCAL_REDHANDED

redhanded'in sarı civcivi naber?(sibelus'unkız arkadaşı&vokalin ablası)sana ve gruba uzun uzun mesajlar atmak istiyorum ama şifremde bir problem çıktı.öpüldünüz küçük bayan!bys....

sierra!!!! 8) bn ela çok özledim seni!en kısa zamanda gelmek ve dinlemek lazım gene! :beer bu sefer söz kimse bütün gece benimle ilgilenmek zorunda kalmayacak! :kahve hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın! :LOL: (nazlı-sibo-aygül.....herkese slm &pcüks)
onur dummy'deki yardımlarını unutamıyoruz :elsalla ..süper doktor!
o gece yardımı dokunan&göremediğim herkese teşekkürler!bys
kimler vardı biliyorum :)

Geri