KaraLeke (Heavy Metal) - Ankara

guitar352 demiş ki:
grubun gidişatı iyi gibime kaçtı,sizlere başarılar diliyorum,ben de gerçekçi bir yorum yapmam gerekirse metalday5 te beklediğimden iyi çıktı ama içinizdeki potansiyellerini tam olarak seyircilere yansıtmanız için sizinde biraz daha tecrübelenmeniz lazım yanlış anlamayın bende sizler gibi amatör bir müzisyen'im bunlar arkadaşça yorumlardır...
ve son olarak diyorumki
karaleke devam birgün belki birgün....neyse çok güzel şeyler yani

temennilerin için teşekkür ederim eren, umarım aynı dileklerin senin için de gerçekleşir :)

hmm... güzel bi vokal ilanı, tebrikler can...
olm, senin sayende grbunuzla ilgili en ince ayrıntıları öğreniyoruz maşallah burdan, sevgili günlük dermiş gibi, sevgili forum diyip asılıyosun, günün özetini yazıyosun... allah kolaylık versin.... :)

Alexilaiho demiş ki:
Grubumuza feci giydirmişler yanlız.Ne olduğumuzun farkındayız. Bu yazı fırsat bilip eksiklerimizi gidermemiz gerekiyor. Yanlız bi durum var eksikler asla bitmiyor. :)

inşallah güzel olur. yalnız insanlar kimliklerini değiştirmeden eleştirse daha iyi olur aslında. kimseye bizi eleştirdi kızmayız, hakaret edilmediği sürece. ki kızmadık...

Eleştiri Yok Zaten Ben Neyim Ki Eleştiri Yapayım..
Kara Leke Kendine Yakışan Solisti Bulup Daha İyi Olacaktır Bundan Eminim Gidişat Harika... Ayrıca Bassçı Mert Yokmu Bitiorum Ona :D

026.jpg

Abi benim resmi de koymuşlar. Valla Abdurrahman Antakyalı Hocamızın ellerine , fotoğraf makinesine sağlık. Çok güzel yakalamış gerçekten.

Vokal aramaya devam, bayan da olabilir bence. Ama tabii grup ne der bilmem. Çevredeki insanlar "Kızla iş mi yapılır, hele ki müzik, bakın gördünüz ne olduğunu" dese de bir kere oldu diye devamlı olacak diye bir şey yok. Heavy Metal'e gerçekten gönül vermiş yarı yolda bırakmayacak bir vokal olursa bu bir bayan da olabilir. Vokal arıyoruz hala, birileri çıksın artık karşımıza :)

Anthrax demiş ki:
olm sitede (fotogrock) zeynep in oldu fotoğrafın altındaki bilgide bass da mert diyo... :? ... ayıptır... :)

:)
siteden alınmış sanırım kadro, Sercan gülüm :) Ben vermedim çünkü :)

Burdan duyuru yapalım o zaman Gazi MMF ve Metal Day 5 konserlerinde bas gitarı sercan arkadaşımız çalmıştır :)

Allahtan forumunuza girdim Can. Maille uyarsaydin ya Sercan'in adi yanlis yazilmis diye! (Seni daha da zor durumda birakmak icin yazildi bu satirlar:)))

Neyse, duzelttim biraz once.

Teşekkür ederiz. 20 haziran'dan sonra bas gitarlarımızda tekrardan Mert çalmaya devam edecek. Sercan'a bize eşlik ettiği için çok teşekkür ederiz. Ön tarafın en canlı adamı o :) zaten sahne gerisinde bir tek ben varım, en canlı adamı da benim sahne arkasının :D

yeni açtığın başlık vokal olayına üzülenler başlığı olmuş ama belirtmeden geçmiyim dedim ben de üzüldüm abi duruma :( iyi gidiyodunuz umarım azminize yakışır,sizinle uzun vadede birlikte olacak 1 vokal bulursunuz.başarılar...

Geri