Barış Akarsu

arkadaslar adamın sesı tartısılamaz bıkere tenor adam acaip bir ses aralıgınada sahıp... ar tı album gayet guzel ve basarılı ve ıkıncı albumu tamamen kendı bestelerıy cıkcakmıs bu ılk albumu seyırcılerının hoslanacı turden yapmak zorundaymıs productıon sırketı zorunlu olarak cunku 10 yıllık anlasmaları var yarısmaya gırerken.... bve daha sertleşıcekmiş bence adamda kendı rockcıyım her ne kadar rock seyırcısı benı kabul etmesede benım tarzım bu ben rock solıyecem dıyor.... bence elstırmeden once bi dusunelım adam gayet basarılı.. ve herkezde zor buluncak turden bır ses yapısına sahıp ve cok ıyı bır ustadan san dersı almıs bulunmaktadır

cover takıntısı

anlaşılan barışa cover yapmasından başka atılacak çamur bulamayan arkadaşlar evirip çevirip konuyu buraya getiriyorlar
barış iyi şarkıcı
barışın sahne performansı müthiş
barış çok güzel bir adam
barışın albümü güzel
üstelik ıslak ıslak çok başarılı bir cover
bunları görmek için azıcık müzikten anlamak yeterli..
eleştiriler öyle komik düzeydeki burda bir tanesi hiç mi canlı bişey çalınmaz herşey makineden yapılır diye bir eleştiri getirmiş
arkadaşım sen hem kör hem sağır olmalısın
çünkü duyan kulak herşeyin canlı çalındığını
gören gözde kartonette kimlerin çaldığını farkeder
ayrıca cover ın ne demek olduğu da pek bilinmiyor galiba.
eleştiri bilgiye dayanmadığı sürece yok kabul edilir.

Evet calistoya yürekten katılmamak mümkün değil
insanlar eleştinin nasıl yapılacağını hatta eleştirinin ne olduğunu dahi bilmiyorlar karalamayla eleştiriyi karıştırıyorlar.

Zaten bir cover düşmanlığıdır almış başını gidiyor ama buda yüzeysel bunu söyleyen insanlar eminim ahh ahh diolardır bende düşünseydim bende yapabilseydim.

Güzellikleri ölümsüzleştirmek ve ebediliğini korumak adına gündeme getirmenin neresi kötü ki!

tamamen sana hak veriyorum!
bence bir kaç ay televizyonlarda çıkar.kliplerini izleriz.sonra unutulur bu barış akarsu.kalıcı değil yaptığı iş!kendi şarkısı bile yok

asasa demiş ki:
yukardaki arkadaşım şu karizmatik yakışıklı genç ve başarılı diye nitelendirdiğin insan barış denen şarkıcı cocuk mu eger öyleyse sen kavram kargaşasına düşmüşsün ya da hayatında hiç genç başarılı karizmatik yakışıklı adam görmemişsin.
asasa ilk yazında bu forumda olan yani kalsaydın be arkadaşım daha hoş olurdu ya nedir bu kadar BARIŞ AKARSU ile alıp veremediğiniz??? anlayamadık doğrusu ama olsun hep diyorum ya zaman herşeyin çözümü :roll: :roll: :roll:

bu arada bu adam bu siteye girse fanatiklerine güler mi
bilmem ama umarım eleştrileri ciddiye alır
benim eleştrilerimde hiç bir art niyet yoktur
durum budur
durumu göstermek de müziğe karşı olan görevimdir
yoksa banane, onun kazandığı para cebimden falan gitmiyor.

ya adamı sevmiyosan dinleme,ne gerek var adamı piyasadan dışlamaya.bırakın artık önyargılı yaklaşmayı.müzik piyasasında hep haluk,murat olmayacakki(onları kötülemiyorum aksine muhteşemler) mutlaka yeni birileri bi şekilde çıkacak.lütfen abidinle barışı kıyaslamayın.abidin farklı kulvarda,barış farklı kulvarda her ne kadar ikiside yarışmadan gelmiş olsada

Akademi türkiyeyi izlemiş bi insan olarak bu yarışamanın diğerlerinden biraz daha farklı olduğunu söyleyebilirim... Bi kere orası bir akademiydi.. Her gün derslere girdi bunlar... Çoğu yarışmacı konservatuar mezunu ya da öğrencisiydi... Herkes mutlaka bir enstruman çalabiliyordu.. Derslerde aldıları notlara göre değerlendiriliyorlardı... Ünlü olmak için gelen kimse yok gibiydi.. olsa olsa timuçin öyledir..

Bunların tam terside olsa, burda kızılması gerekenler bu programı yapanlar olur.. VArsa böyle bi fırsatın katılırsın yarışmaya, şansını denersin.. Medya insanları nasıl kullanıyosa, insanlarda medyayı kullanır...

Barış'a gelince; albümü dinlemedim :) Azim var çocukta.. Daha yeni başladı bu işe.. Bİ silkelenmesi ve kendi tarzını yakalaması lazım... Başarıcaktır umarım..

Adamin tipini bile bilmiyorum ve ne tur söyledigi hakkinda bir bilgim bile yok. Sadece katildigi ve kazandigi yarismayi duydum ama gerisi yok yani. Ama okudugum mesajlara bakarsak album bir kismina igrenc gelsede cocukta azim var ve buralari okuyursa eger o azimin zerresi kalmamistir adamda :) adam bir kere öyle bir yarismayi kazanarak unlu olmus ve daha ilk albumunu cikarmis. Kendim dinlemedim ve dinleyecegimide pek sanmiyorum ama nedir bu öfke millette bekleyin bir Bungula`nin dedigi gibi cocuk kendisine gelsin. Öyle bir yarismadan sonra direk adam istediginiz gibi rock yapamazki...

Bungula ve cedrix işte ön yargısız infaz yapmayan eleştiriyse eleştiriyi gerektiği gibi yapan iki kişi
kimse kimseyi sevmek zorunda değil herkesin bir tarzı var ve onu dinler ama tüm burda yazılan karalamalar o kadar yersiz ve saçmaki

Barış rock müzik yapıyor gerçekten de rock müzik yapıyor albümü dinlemiş olsanız soft da var hard da var içinde cedrix tarzın olmayabilir ama derimki bir şekilde rastlarsan lütfen dinle

sesi ve tarzının çok iyi olduğu söylenemez ama nihayetinde saygı duymak lazım inşallah yakışıklılığı müziğinin önüne geçerde çocuk biryerlere gelir...

is_sis demiş ki:
sesi ve tarzının çok iyi olduğu söylenemez ama nihayetinde saygı duymak lazım inşallah yakışıklılığı müziğinin önüne geçerde çocuk biryerlere gelir...

is_sis sesi ve tarzı derken neyi kastettin anlamadım (dık) ???
Yani sesi gerçekten çok iyi rock müzik için biçilmiş kaftan
tarzı ise rock yanii tarzı iyi değil derken neyi kastettin anlayamadım(dık) gerçektende

Şayet Barış Akarsu yakışıklılığı ile gündeme gelmek ve o şekilde gündemde yer almak isteseydi emin ol bu kadar uğraşmasına gerek olmazdı ama o zor olanı seçti doğru olanı seçti ve yoluna emin adımlarla devam ediyor başka şeylerle işi olmadı bundan sonrada olmaz :)

Ama yinede söylediklerin eleştiri çerçevesinde olduğu için sana teşekkür ederim belki sen daha sert daha heavy metal tarzı dinliyorsundur bilemem ama rock müzik olarak albüm çok başarılı ... :)

Geri