Mor ve Ötesi

hala şehir albümünü almasamda bırak zamn aksın ve gül kendine albümleri çok çok güzel.canlı yayın şarkısını çok seviyorum helede kanat günerin kim olduğunu öğrendikten sonra şarkı içimi ürpertiyor

Bu geceki canlı performansları kesinlikle çok kötü.
Belki soğuk yüzündendir, belki de aynı gün ikinci kez sahne almalarıdır bunun nedeni.

Vokal oldukça detone, geri vokal zaten neredeyse yok. Gecenin şu saatinde bir yardım konseri için sahne almış olmaları gerçekten takdir-e şayan ancak performansları hiç de hoş değil.

katılmamak elde mi sana?artık söylemek istiyorum:mor ve ötesi iyi bir performans grubu değildir!
stüdyo grubu olarak da kalamazlar çünkü onları canlı dinlemek isteyen bir sürü hayranları var,o yüzden bize sadece kulaklarımızı kapatıp detone bie ses duymamaya çalışmak ve kulaklarımızı bozmak isteyenlere izin vermemek kalıyor.

mutlaka soğuğun etkisi olmuştur.çoğu kez mor ve ötesini canlı dinleme fırsatı bulduğum için çok rahat iyi bir performans grubu olduklarını söyleyebilirim.Gecenin en iyi performansları kurban ve kargoydu bence..

bahane her ne olursa olsun,mor ve ötesinin izlediğim bütün performanslarında bahsettiğiniz o eksik vardı.
albümleri hakkaten çok başarılı.anti mor ve ötesi durumu yok bende.gerçekten severim grubu ama canlı olduğunda çekilmez bir yanı var.üzülerek söylüyorm ki albümden dinlemek çok daha iyi bence.

bence baska bır konserden cıkıp gelmelerıne ve hava kosullarına ragmen muthıstıler her zamankı gıbı...ama bu kadar bekletmemelılerdı...ve organızasyon kotuydu ustu acık falan.......

dygyildiz demiş ki:
bence baska bır konserden cıkıp gelmelerıne ve hava kosullarına ragmen muthıstıler her zamankı gıbı...ama bu kadar bekletmemelılerdı...ve organızasyon kotuydu ustu acık falan.......
televizyonun sesini kısıp, yalnız görüntü izledin sanıyorum.MorVeötesi her zaman 'iyi' olacak diye bişey yok..Objektif olursak hakikaten 'başarısız' bi performanstı..

Müthiş???

Sanırım kelimelerin anlamlarını bilmiyoruz. Gerçekçi olalım biraz. uyuzz sana katılıyorum. Sanırım sırf görsel yaklaşıldı olaya. Amaç tartışmak değil. Bu gece ki ve daha önceleri olan canlı performansları stüdyo kayıtları kadar başarılı değil kabul edelim...

dygyildiz demiş ki:

Organizasyon iyi, performans kötü... :?

Bide hiç bi grubun performansında geri vokal yoktu nerdeyse...

Mor ve Ötesi'ni zaten sevmem, bu gece daha da tiksindim bea... :twisted:

hayatım boyunca mor ve ötesi bu konserde süperdi dediğim hiç bir organizasyon olmadı :)
albümleri gerçekten çok kaliteli ama mvö kesinlikle performans grubu değil (tabi kişisel fikrim) bugünde beğenmedim bi arkadaş yüzünden 4 parça katlanmak zorunda kaldım sonra çıktım, kaça kadar sahnede kaldılar ?

güney asya için yapılan konserde her zamanki gibi konser performansı iğrençti.sana katılıyorum rethink.sahneden 1i kırk geçe indiler.zaten konser de bitti.

diğer canlı performanslarına oranla bu konserde çok yetersizdiler her biri... fakat benim tek hoşuma giden şey, harun un seyircilere 'melekler' die hitap ederek, bi şekilde hem özür dilemesi hem de gönüllerini almış olmasıdır...( bilmiyorum tabii almış mıdır?..) en iyi performanslar kargo manga!!!)

mvö'nün konserlerine ben de gittim ...stüdyo kayıdıyla 1e1 çalıp söylediler... ama dünki konser genelde herkesin dediği gibi o kadar iyi değildi...dün akşama kadar trt 4'den ve power'dan izledim...organizasyonun en iyi performansları direct-t, kurban ve manga idi...kargo eski grupluğuna rağmen sönük kaldı... bu arada hepsini izledim ama direct-t deki elemanın gitarı kırdığı yeri kaçırdım.. adam coşmuş yaa

bence tam tersine en iyilerden birisi kargoydu.Kurban insanları yeni albumuyle coşturmaya çalıştı pek nedense coşan olmadı insanlar diye bağırınca gülesim geldi.Mor ve Ötesi gayet iyiydi bence

ya bir hafta nete giremedim forum ne hale gelmiş eskiden biz süper yazışıyorduk neyse bu arada dünkü yardım konserine ne gidebildim ne de televizyondan izleyebildim ama sizin yazdıklarınıza göre kötü bir performans olmuş iyi yani bir şey kaçırmadım bugün powertürk'te akustik olacak unutmayın saat 20:00

Geri