Sahte Gitarlar

Sahte değil ama, oha. Maxine Les Paul (Rengini asla bulamazsınız, 750$)

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...-kopyasi-maxine-elektro-gitar-140792178/detay

Edit: Adam uçmuş ona karar verdim. Sanırım yanlış para sembolünü kullanıyor :confused:

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...x-hcm30r-elektro-gitar-amfisi-140793546/detay
sence $ yerine TL yazsaydı da mantıklı olurmuydu :):):) adam uçmuş falan değil yaw , belliki o bu dünyadan değil başka gezegenden. muhtemelen adını ilk defa duydugum Maxine marka o gezegende çok para edıyor :):):)

Abi Greco diyip geçme, sonuçta onlarda Tokai gibi efsane gitarlar, ama Maxine... SX, Jay Turser falan daha kaliteli gitarlar üretiyor hepimizin bildiği üzere.

Abi Greco diyip geçme, sonuçta onlarda Tokai gibi efsane gitarlar, ama Maxine... SX, Jay Turser falan daha kaliteli gitarlar üretiyor hepimizin bildiği üzere.

Yok biliyorum, Greco, Tokai, Burny bunlar Gibson'un zamanında dava dahi açtığı baş belaları. Maxine ise piyasada ucuz başlangıç gitarı diye bilinir, bunların yanından geçemez. Benimkisi dalga geçme maksatlı çiziktirme sadece :)

Yok biliyorum, Greco, Tokai, Burny bunlar Gibson'un zamanında dava dahi açtığı baş belaları. Maxine ise piyasada ucuz başlangıç gitarı diye bilinir, bunların yanından geçemez. Benimkisi dalga geçme maksatlı çiziktirme sadece :)

Abi sen bu işlerin adamısın zaten, markaya para verecek adam değilsin, nokta atışı ekipman topluyorsun. Merak etme senin yerin çok ayrı bizde forum olarak :)

Sahte olarak belirtilmiş ilanları bence burada ifşa etmeyin, insanların ekmeğine taş koymayın. Adamlar namusuyla sahte gitar satıyorlar, günahtır yapmayın.

İyi de, bize niye taş atıyor yahu? Günahımız ne? Hayır bir de : "60 dolara ağaç elektro gitarlar mevcut" demiş. Her sahte gitar sunta olacak diye bir kaide elbette yok. Yok ta, e demezler mi o zaman adama "Sen de sat 100 200 dolara şu gitarı yeni başlayan bir garibana da, sevaba gir bayram arifesinde bre muhterem" diye? :)

Abi sen bu işlerin adamısın zaten, markaya para verecek adam değilsin, nokta atışı ekipman topluyorsun. Merak etme senin yerin çok ayrı bizde forum olarak :)

Bilmukabele :) Ama ucuza ikinci el iyi bir Gibby SG bulursam da kaçırmam hani. Geçenlerde bir dükkanda gördüğüm Gold Top LP Traditional'a da bayıldım ama, fiyat ta fiyattı hani. Neyse ki sap sorunluydu da (sorunlu dediğim biraz öne gelmişti. "Bir luthiere gitsem ya ben" diyordu gitar) züğürt tesellisi oldu :) SG'de tesellim ise Nighthawk oldu. Kafamdaki Sg tonu onda vardı. Yıllardır da satılmasını bekliyordum.

Arkadaşlar, fikrinizi almak istiyorum. Ibanez rg350dx ilanı aşağıdadır. Sahte gibi gelmekte bana. Tabii tek bir resimden anlaşılmayabilir de ama Logo yazısı siyah olması gerekirken gri. Birde gövde üst kısm garibime geldi.

Arkadaşlar, fikrinizi almak istiyorum. Ibanez rg350dx ilanı aşağıdadır. Sahte gibi gelmekte bana. Tabii tek bir resimden anlaşılmayabilir de ama Logo yazısı siyah olması gerekirken gri. Birde gövde üst kısm garibime geldi.
İlanı göremedim ama o logo rengi ibanezlerde seneden seneye fark ediyor diye biliyorum. Gövdenin üst kısmını göremedim tabi sanırım eklemeyi unuttunuz linki?

Hatta ilan dışı birde 150 tl değerinde ritter kılıf da verilecekmiş. Gerçek olamayacak kadar feyk \(^_^)/

İlanı da hemen yayından kaldırmış.

Son düzenleme:
http://urun.gittigidiyor.com/muzik-plak-enstruman/fender-stratocaster-eric-clapton-gitar-96590694
2. kez koyuyor arkadaş bu gitarı. daha önceki ilanında yanlış hatırlamıyorsam "orjinal çin" yada "çinden alınmış orjinal" yazıyordu.

Ben daha güzelini göstereyim, arkadaşımız sağolsun bu gitarın ne kadar rezalet olduğunu göstermiş, o değil de bir akort etseymiş. Youtube videosu altında da Çin yapımı olduğu belirtilmiş.

Geri