Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

@JILINRIMEE arkadasi dun Istanbul'un felc oldugu tipide ikna ettim ve kirmadi. Marmaray saolsun hemen karsiya gectik ve kendisinden ad9 keeley mod delay aldim yetmedi eve donuste adana durum + cig kofte caktim ve kestane aldim ki kilosu Migros'ta 30tl olmus. Pedal asker tabiri ile 5x5, forumda uzun zamandir aktif degil anladigim kadariyla ama ben pek memnun kaldim bu alisveristen, resmi tedarikcilerim arasina ekliyorum kendisini....

Line 6 Spider IV 15 watt amfi dükkanlarda 265 TL. İnsanlar hala ısrarla ikinci el amfilerini sıfırından daha pahalıya satmaya çalışıyor. Yetkili satıcısı açıkça internette söylemiyor diye bu kadar da suistimal edilmez...
Sevgili @1nsane bu mesaji baska yere atsaydin keske abarti ilanlar basligi gibi. Biliyorsun burada "bire bir" alim satim ile alakali yasadigimiz magduriyetimiz/ memnuniyetimiz varsa acikca sahis bildirerek yaziyoruz. Ortaya sikmak racona ters...Just sayin...

Beni kandıran arkadaşın adı soyadı:ONUR DİRİCAN hacettepe hastahanesi onkoloji bölümünde çalışmaktadır bilginize bu kişiye kesinlikle itimat etmeyin arkadaşlar herkes dikkat etsin saygılar

Beni kandıran arkadaşın adı soyadı:ONUR DİRİCAN hacettepe hastahanesi onkoloji bölümünde çalışmaktadır bilginize bu kişiye kesinlikle itimat etmeyin arkadaşlar herkes dikkat etsin saygılar

Bilseydim, yardımcı olmak adına gidip gitarı deneyebilirdim. Aslında forumda böyle bir şey başlatsak, nasıl olur ? Farklı şehirlerdeki alıcı arkadaşlar için forumda müsait olan, tanınan-tanınmış arkadaşlar deneyebilir mi alışveriş öncesinde? Böylece bu tarz olaylar yaşanmaz. Ben şahsen kefilim, her ne kadar tanınıyorum bilmiyorum ancak yardımcı olmak adına gerekirse gider video bile çekerim gitarı deneyip. Sonuçta satıcının göstermek istemeyeceği şeyleri objektif bir şekilde gösterebilir bu "deneyici" arkadaşlar.

Bilseydim, yardımcı olmak adına gidip gitarı deneyebilirdim. Aslında forumda böyle bir şey başlatsak, nasıl olur ? Farklı şehirlerdeki alıcı arkadaşlar için forumda müsait olan, tanınan-tanınmış arkadaşlar deneyebilir mi alışveriş öncesinde? Böylece bu tarz olaylar yaşanmaz. Ben şahsen kefilim, her ne kadar tanınıyorum bilmiyorum ancak yardımcı olmak adına gerekirse gider video bile çekerim gitarı deneyip. Sonuçta satıcının göstermek istemeyeceği şeyleri objektif bir şekilde gösterebilir bu "deneyici" arkadaşlar.

GP tarafına açmıştım böyle bir başlık ama buraya açmayı unutmuşum:

Tüm İllerden Gönüllü Gitar Deneyicileri

Harekete geçelim o zaman

Ben de İstanbul'dan bir gitar almak istemiştim bir ay kadar önce, forumdan güvenilir birisini aramıştım bana yardımcı olabilecek, @hackeiommi ilk aklıma gelen isim oldu forumu takip edebildiğim kadarıyla :) Kendisinden rica ettim böyle bir konuda yardımcı olabilir misin diye lakin mesafeleri ve zamanı ayarlayamadık olmadı. Gitarpedal tarafı oldukça zayıf kalmış, ihtiyaç duyulan bir mesele, umarım burada canlı tutulur. Mesafeli alımlarda yalan yanlış işler bir nevi ortadan kalkmış olur böylece.

Ben de İstanbul'dan bir gitar almak istemiştim bir ay kadar önce, forumdan güvenilir birisini aramıştım bana yardımcı olabilecek, @hackeiommi ilk aklıma gelen isim oldu forumu takip edebildiğim kadarıyla :) Kendisinden rica ettim böyle bir konuda yardımcı olabilir misin diye lakin mesafeleri ve zamanı ayarlayamadık olmadı. Gitarpedal tarafı oldukça zayıf kalmış, ihtiyaç duyulan bir mesele, umarım burada canlı tutulur. Mesafeli alımlarda yalan yanlış işler bir nevi ortadan kalkmış olur böylece.

Bakıköy'de idi değil mi senin iş? Vallahi Kartal'dan Kocaeli'ne, Sakarya'ya gitmek daha kolaydı benim için :D

Çok güzel bir fikir. İstanbul dışında olan ve daha önce yüzünü bile görmediğim ancak alışverişim olmuş sevdiğim insanlar için bunu bir kaç kez yaptım. Bunun daha geniş bir kitleye yayma fikri çok hoş.

@kaelthas ile bir alışveriş yaptık. Kendisinden kabin aldım. Sağolsun hiç telefonla konuşmadan son derece net bir şekilde ö.m. ile iletişim kurarak anlaştık. Sözü neyse işi de o. Çok teşekkür ediyorum kendisine.

@Acidrock Eren arkadaşımla tamamiyle güvene dayalı bir alışveriş gerçekleştirdik, kendisine buradan da teşekkür etmek istiyorum, bu devirde çoğu kimsenin yapmayacağı bir güzellik yaptı, büyüksün Eren ne diyim :)

Bu vesileyle forumdan dertsiz-tasasız, keyifli alışveriş yaptığım diğer arkadaşlarımı da anmak istiyorum :
@parasetam0l
@ozangokceoglu
@blueorangeflames
@sacthres
@devastator

Geri