Seyduna (Alternatif) - Ankara

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

cansu_09 demiş ki:
canacanka-t demiş ki:
ne kadar bahtsız bedevi bir insanım ya ben öle bi hasta oldum ki dişlerim dahil her yerim hasta dişim şişti grip oldum üstelik cumartesi öncesi off ya niye ben haa bide cumartesi stüdyom var pokerheadle üst üste geliyor herşey niye been niyee ağlicam artık yeter ya bırakıyorum herşeyi kardeşim mikroplara bile hükmedemiyorum :cry:

ay cancim cok cok cookk geçmiş olsun...nazar var nazar :p
ne nazarı ya?!? salgın var salgın!! ben de dökülüyorum hatta cansu da! muahah :p hepimize geçmiş olsun..biran önce iyileşelim ama can senin iyileşmen daha önemli konsere hazırlanıyorsun!! hadi bari kendine iyi bak.. :p

ewet ya gerçekten nazar var üstümüzde...bende pedallarımı kaybettim, üzgünüm, moralim bozuk, sıkıntılıyım, gitarımı alamadım, can hasta... bişiler olmalı artık...23 Nisan biziz konserinde görüşmek üzere....

bugün çalışma yaptık ve önceki sayfalarda mevcut olan repertuardan 2 3 şarkı dışında hiç birşey kalmadı tamamen yeni ve harekli yabncı parçalar koyduk biraz daha sert oldu yani hardcore oldu diyebiliriz... oldukça güzel oldu 23 nisanda hepsi geliyor kaçıranlar çok üzülecekler bence... :D

23 nisanda büyük ihtimalle ideayla sahne alacaz bi şekilde güzel oldu emerenin de doğm günü o gün e millet artık bi süpriz yaparız emreye dimi??

ardanın dediği gibi son rütüşler ayarlandıktan sonra daha iyi olucak emre için iyi bir fikir var aklımda onu yapıcaz merak etmesin kimse sadece maddi destek sağlayın yeter... emre çok sevinecek :eek:

Geri