Felis

dün ankara üniversitesi bahar şenliklerindeydik, ses düzeni çok iyi değildi ama yine de çok eğlendik bizimle eğlenen herkese de çok teşekkürler :dans

merhaba arkadaşlar,kişisel olarak sizleri beğendiğimi belirtmek isterim.konserinizin büyük bir kısmını dinledim.ses hiçte fena gelmiyordu ama üniversitemiz genelde ana gruplara kadar sistemi zorlamama gibi bir yol seçiyor.belki bundan rahatsız olmuş olabilirsiniz.baslar çok iyi duyulamıyor falan filan.ama gitar,vokal,keyboard,davul çok iyi duyuluyordu.
beste çalmışsınız lakin ben hatırlamıyorum.umarım sizi birkez daha dinleme fırsatım olurda fikrimi belirtirim.başarılar

vua teşekkürler, sahne içinde ses fazlasıyla degesiz olduğu için, biz dışardada öle olabileceini düşündük...

dün iki tane beste çaldık, umarım dinleme fırsatın olur bi ara, hatta bu fırsatlardan birisi yarın saklıkentte neden olmasın? hı- hı, doru duydunuz rakun yarın saklıkentte

ankara üniversitesinde yine dinledim sizi daha önce de hacettepede dinlemiştim.. yine çok başarılıydınız! ses sistemi de dışarıya çok da dengesiz gelmiyodu yalnız bir ara bi sorun oldu ses tek taraftan verildi onu da solistinize işaret ettim ve hemen halledildi :D

..RAKUN ANKARA ÜNİVERSİTESİ KONSERİ..

0037dc.jpg

0080xg.jpg

0091kd.jpg

0139bq.jpg

0114kv.jpg

dark4lieth demiş ki:
ankara üniversitesinde yine dinledim sizi daha önce de hacettepede dinlemiştim.. yine çok başarılıydınız! ses sistemi de dışarıya çok da dengesiz gelmiyodu yalnız bir ara bi sorun oldu ses tek taraftan verildi onu da solistinize işaret ettim ve hemen halledildi :D

saolsn yaw cok teşekkür ederiz :D walla ankara konseri nasıl gecti bizde anlamadık,bi anda cıktık ve indik cok hızlı gecti o yüzden bende tam yorum yapamıyacam valla ses olayı hakkında :D

slmlar..ilk konserimizi sizinle beraber vermiştik garage tekrardan bir arada olmak onur ve mutluluk verici birşey bizim için umarım pazar günü if te hep birlikte güzel şeyler ortaya koyarız sevgiler saygılar..
RePeeAT

Geri