Alf

'Forum Meydanı' forumunda s_hifty tarafından 11 Nisan 2005 tarihinde açılan konu

1. ya ismini alf diye hatırlıyorum yanlış olabilir idaş reklamlarını izleyince aklıma geldi orada tüyleri kırpılmış dayak yemiş gibi gözüken bir alf var alf in taklidi tamamen hatta esprisini bile çalmışlar sen balık değilsin balık ekmeksin falan çocuktan tapardım bne bu elemana çocukluğumun kahramanı keşke tekrar vizyona girse

2. s_hifty bir ara yöresel kanalardan birinde oynuyor du. ALF ahhh ALF çocukken tv'nin başında ayrılmadığım süper dizi kedi düşmanı şirin uzaylımız bayılırdım o kedinin peşinden koşturmasına "gel buraya cici kedicik" heheheaçocokluk anılarım depreşti beeee

3. Alf i kim seslendiriyosa o da harikaydi.Bi insan bu kadar mi alf sesli olur ya.Simdi bize sunulan asmali kesmeli diziler daha cok aratir alfleri a takimlarini mac gayverleri.Öf öf.

4. Ailenin Alf'i şu meşhur komşuyla evde bırakmak zorunda kaldıkları bölümde, oyalansın diye verdikleri puzzle'ı yediğini hatırlarım. Daha ötesi, kedinin kaybolduğu bölümü asla unutmam... Hele köpek toplayıcıları arakladıkları zaman Alf'in yanına gelen dobermana "Jokeyin nerede?" demesi hala güldürür beni...

5. Kedileri yemesi dışında kendisine bayıldığım mahlukat. Küçükken bende oyuncağı bile vardı dur bakayım nereye koydum acaba? Ah ah nerde o eski diziler, çizgifilmler. Neymiş zortlar vadisiymiş, pokumonmuş.... cık cık cık

6. Müşfik Kenter...

7. vallaha abi çocukluğumdaki anılarım depreşti ya mesela şu anda kanaltürkte bizim eve tekrar gösterimde beraber en sevdiğim dizidir o sonra o göğüsünden altın çıkaran aslan kral var daha bi sürü şey :D hey gidi günler

8. Hey gidi günler hey gerçekten de ya... Öff öff. Eskiden izlediklerini de özlüyor insan be. Alf'i çok severdim, ama bir türlü izleyemezdim... Sinir olurdum hep acayip saatlere koyalrardı.

Demek Müşfik Kenter derken hatırladım... evet. Güzel dublaj.

9. bir bölümde evden kaçıp,tüm ülkeyi geziyordu...
    bir keresinde dekör bir kızın evini dizayn etmişti... kız yönünü bulsun diye aklı sıra yerlere halatlar germişti ve kız habire düşüyorudu... ve görme özürlüler için üretilen kitaplardaki kabartma noktaları, nokta birleştirmece oyunu zannedip,hepsini birleştirmiş,harika bir spagetti resmi oluşturduğunu iddia ediyordu :)

10. kedi yiyodu sonra ağzından tüyleri falan görünüyodu daha o gün dedimki arkadaşıma alf vardı bi ara hatırlarmısın birden burda görünce şaşırıverdim ne özledim be o günleri küçükken alfli şortum falan vardı izlerken hep onu giymek isterdim..

11. izlerdim eskiden. güzeldi.

12. abi ya allahım çok utanıyorum ama ismini unuttum hani bir tiyatrocu var şu turkcell reklamınlarını seslendiriyo bide türkiye nin yıldızlarında hocalık yapıyodu geçen sene onun sesine benzetiyorum ben

13. Ali Poyrazoğlu mu? :)

14. o reklamı izlediğimde bende aynı sizin gibi alfin yayınlanmasını düşündüm.keşke tekrar yayınlansada izlesek.reklamda en komik yeri fanustaki balığı hipnozla ekmek arası yapmak istemesi

15. eheuh evet abi ben o reklamı sevmiyorum yani alf i hatırlatıyo hoşuma gidiyo ama dandik bi reklam ve öyle alf olmaz olsun tiftik keçisi gibi puhauaha
    ama espri hoş
    sen balık dğeilsin balık ekmeksin

16. o reklam sadece bana eski günlerimi hatırlatıyo ehüehüehü

17. Madem öyle size bir soru:
    Alf hangi gezegenden idi?
    ama nette cevap peşinde koşmak yok, ona göre ;)

a)McDomalds
    b)Maltek
    c)Malmek
    d)Artvin-Şavşat (hani burnu uzun ya ;) )

18. malmek.ehuheh.bildim mi
    ya en güzeli onun yürüyüşüydü
    böle yürürken yere yaklaşma hali vardı ya.süperdi ya

19. eeeeeeeeee C şıkkı diyorum.

20. :)
    kim kazandı

Bu Sayfayı Paylaş