Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

fromhelllll demiş ki:
arakdaşlar pek şevkizi kırmak istemem ama sizi dip te dinledim müzikten anlamayanlar icin tam bir goz boyama grubu gibi gorunebilirsiniz ama solo gitarcınız dısında hakikaten müzistyen diyebilecegim kimse bulamadım grubunuzda hatta solistin kendini muzik divası sanan haraketleri ile bir yere gelemezsiniz ben alternatif müzik menejerligi yapıyorum lütfen dediklerimi dikkate alın ve ciddi şekilde çalışın yasınızın kucuk oldugunu sanıyorum calısırsanız başarılı olabilirsiniz

istedginz kadar sallayabilirsinz müzik menejeri.. istediginz kadarda sevkimizi kırabilirsiniz..
beyenmemiş olablirsin biz hiç iyi oldugumuzu falan idda etmiyoruz.. ama inan bu hırsla, bu calısmayla neler yapabilicegimizi cok iyi biliyoruz.. günde, tek basıma 4 saat stüdyo yapıyorsam. karsılıgını alıcagımada eminim.. kendimizi diva falan sansak calısmayız.. ayrıca beyenmedigin vokal 17 yasında ve inan baska bi grupta calsın yine derdim.. dinledigim en iyi vokallerden biri.. ki artık bizle söylemiyor zaten..

arkadaslar bu konu üzerine msj atılmasın lütfen.. (FeykSavaR)

Öncelikle müzikten anlamayan insanlar bile eminim iyi müzikle kötü müziğin kıyaslamasını biraz olsun yapabilir. Bunu söylerken iyi veya kötü olduğumuzu ima etmiyorum.. Tabiki herşeyin çok iyi olduğunu savunmuyorum ama bulunduğumuz yeri biz biliyoruz zaten nelerin eksik olduğunuda farkedip tamamlamak için çaba harcıyoruz.. Yani kısaca biz bunun için çaba harcıyoruz.. Eleştirine bir lafım yok ama sanki düşmanmışsın gibi yazmışsın.. Vokalimizin hiç öyle bir havası olduğunu sanmıyorum örnek göstermek istemem ama ne vokaller var görmüşsündür herhalde.. Ki hala 'vokalimizin kendini bir müzik divası sanma yorumunuza katılmıyorum' ayrıca hatalarımız olabilir aksiliklerde olabilir.. Hatta sen hata gördüğün anda herşey gözünden düşüyor olabilir, bu yüzdende kötü eleştiride bulunuyorsun. Sonuçta menejerlik yapıyormuşsun kıyaslamaya alışmışsın kafanda biz profsyonel insanlar değiliz sonuçta ama sen bizi çok çok iyilerle kıyasladığın için küçük bir hatamız bile göze batıyor olabilirmi senin için? Solo gitarist arkadaşımıza yaptığın övgü için teşekkür ederim grubum adına bu kadar kötünün içinde iyi bulduğun şey beni mutlu etti grubum adına.. Teşekkürler ve saygılar..

yine iyisin menejer. grup elemanları seni adam yerine koyup yazmıslar. buda cidden ne kadar hırslı olduklarını belirtiyor.
profosyonelsen profosyonel davran. müzisyen olmak sence o kadar basit birseymi. müzige yıllarını veren insanlar daha yeteri kadar müzisyen olamadıgını savunuyor. sen amatör gruplar forumunda bunumu tartısıyosun :? arkadaslar bu konuyu uzatmayın isterseniz gereksiz bir tartısma cıkmasın saygılarımla

arkadaslar daha önceyazdıgım yazıda kesinlikle saçma bi polemik başlatmak istemedim ben daha iyi
olabileceginizi dusundugum icin elestirme geregi duydum. ama hakikaten çok uzgunum sizde gelecek gordugum icin bole yazmıstım ama biraz saçmalamışım..... siz çalısın eminim tekrar dinledigimde cok daha iyi olacagınızdan... bu kotsunuz demek digil ona gore özellikle solo gitaristinzi cok iyi ...... tekrar ozur diliyorum başarılar diliyorum

bostonwine, arkadaşın da söyledigi gibi saçma bi polemik başlamadan bitsin bence, ben konuştum arkadaşla, gayet seviyeli bi şekilde hem de, benden ve grup arkadaşlarımdan da özür diledi, bu konu kapansın mümkünse...

ama bu eleştirilere kapalıyız demek anlamına gelmio, her türlü eleştiriye tabiki açıgız, yapılması gerktigi şekilde tabi...

döveyimmi adamı _

bu ne ya polemık baslıgı acıcam...

beyler sıze tas atıyor sıızde atmayın olay buyur o yuzden eyvallah de daha ıyı olucaz de sus..

fromhelllll demiş ki:
arakdaşlar pek şevkizi kırmak istemem ama sizi dip te dinledim müzikten anlamayanlar icin tam bir goz boyama grubu gibi gorunebilirsiniz ama solo gitarcınız dısında hakikaten müzistyen diyebilecegim kimse bulamadım grubunuzda hatta solistin kendini muzik divası sanan haraketleri ile bir yere gelemezsiniz ben alternatif müzik menejerligi yapıyorum lütfen dediklerimi dikkate alın ve ciddi şekilde çalışın yasınızın kucuk oldugunu sanıyorum calısırsanız başarılı olabilirsiniz
hangi gruplara menejerlik yaptın yada şu an hangi grubun menejerisin ?

fromhelllll demiş ki:
arkadaslar daha önceyazdıgım yazıda kesinlikle saçma bi polemik başlatmak istemedim ben daha iyi
olabileceginizi dusundugum icin elestirme geregi duydum. ama hakikaten çok uzgunum sizde gelecek gordugum icin bole yazmıstım ama biraz saçmalamışım..... siz çalısın eminim tekrar dinledigimde cok daha iyi olacagınızdan... bu kotsunuz demek digil ona gore özellikle solo gitaristinzi cok iyi ...... tekrar ozur diliyorum başarılar diliyorum
bnde 2.msjı yazarken bişiylerı duzeltıyım demışşsın ama yıne berbet etmıssın....osirisın tum elemanlrı beli bir gayret içinde kendilerını geliştrmk için çaba sarfedıolar we zmnı geldiğinde de en ii yerde olucaklar...........

the_executioner demiş ki:
ama bu eleştirilere kapalıyız demek anlamına gelmio, her türlü eleştiriye tabiki açıgız, yapılması gerktigi şekilde tabi...

tabiki açıksınız eleştirilere..ancak ( :idea: ) saygı çerçevesi ( :idea: ) nde olmalı bu eleştiriler..kırıcı ve aşağılayıcı şekilde olmamalı.. :roll: ;)

grup elemanları neyin eksik olduğunu gerek kendileri gerek de düzgün uyarılar ve alınan yorumlar sonucu biliyorlar ve eminim ki bunu gidermeye çalışıyorlardır..ki ilerde çok çok iyi bir grup olcaklarından eminim.. :)

buarada mutlu yıllar size osiris grubu olarak [birazcık geç oldu ama :oops: ]

arkadaşlar tekrar ne deseniz haklısınız ben kendime yapılmasını asla hoş karsılamayacagım bi şeyi sizler yaptım bir salaklık grup uyelerinden ve dinleyenlerinden tekrar tekrar özür diliyorum biliyorum şimdi ne desem boş bir anlık salaklıgımın nelere maloldugunu farkettim kusura bakmayın insanları sinirlendirmekten hoşlanan öyle saga sola saldıran biri değilim ama herkes hata yapabilir lutfrn affedin oldu bi kere...

fromhelllll demiş ki:
arkadaşlar tekrar ne deseniz haklısınız ben kendime yapılmasını asla hoş karsılamayacagım bi şeyi sizler yaptım bir salaklık grup uyelerinden ve dinleyenlerinden tekrar tekrar özür diliyorum biliyorum şimdi ne desem boş bir anlık salaklıgımın nelere maloldugunu farkettim kusura bakmayın insanları sinirlendirmekten hoşlanan öyle saga sola saldıran biri değilim ama herkes hata yapabilir lutfrn affedin oldu bi kere...

estağfurullah olur öyle şeyler :twisted: :twisted:

bu arada hatamı anlayışla karşıladıgınız için teşekkürler en kısa zamanda bi programınızda gelip hepinizden kişisel olarak da ozür dileyerek kendimi affettirmeye calışacagım

Arkadaş özür dilemiş :) Bu konu kapansın canlarım ben her zaman yanınızdayım bunu bilin.Her konser en ön sıradayım..Hiç merak etmeyin.Herkes belli aşamalardan geçer.En iyiyim diyenin bile o kadar kötü yanı vardırki..Hatta istediğin kadar her gruba bişeyler atabilirsin.Ama Özellikle fromhelll arkadaş olayı acıklığa kavuşturmuş kendime yapılmasını istemediğim bişi yaptım demiş.Konu kapansın bence.Çok çok başarılar :)

erkadaşlar bir açıklamada bulunmak istiyorum. 9 Mayıs 2005 te kurulan Osiris grubunun solo gitaristi olarak gruptan ayrıldığımı bildirmek istiyorum. Osiris grubuna başarılar dilemekle beraber yanlarında olduğumu bilmelerini istiyorum. Saygılarımla....

arkadaşlar ben de yaklaşık olarak 7 aydır birlikte çalıştıgım osiris grubundan ayrılmış bulunmaktaym... kendilerine müzik hayatlarında başarılar diliyor we beraber geçirdiimiz süre zarfında yaptıkları herşey için teşekkür ediorm...

Geri