Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

afis6ro.jpg

;)

evet arkadaşlar konsere çıktık geldik ilk mesajı ben atiyim dedim, artık forum selektör de yapıyo hayırlı olsun.

öncelikle organizasyonda emeği geçen herkeze çok teşekkür ederim baştan sonra herkeze.

konsere çıktık ve açıkçası ben çok eğlendim, gruptaki herkezin de çok eğlenmiş olmasını umuyorum. andaçın yeniden açılışında sahneye çıkmak gerçekten hepimiz için çok güzel bir duygu. katılan herkeze teşekkür ederiz. yeni konserlerde görüşmek üzere.

sonunda aynı sahneyi paylaşma şerefine erişebldik :D canlarım yine çok başarılıydınız,tebrikler.adilcan coştu,coşturdu.şaşrdık walla :LOL: özlemişiz sizi,arayı açmayalım artık,başka organizasyonlarda buluşmak dileğiyle :D

konserde sevgili arkadaşlarım (sercan,ibo,adilcan,baran) benim yerime İLAYIN çıkacağını söyleselerdi. hatta keşke kendi grubumun konserini başka arkadaşlardan, afişlerden öğrenmiş olmasaydım, yani bende bazı şeyler !KIZARIM! diye gizlenmemiş olsaydı keşke... velhasıl, beni çok kırdınız! güven filan bırakmadınız.. başarılarınızın devamını dilerim...

Herkese selamlar ben suendam

andaç açılışında bulunmayı çok isterdim ama işte kısmet olmadı eminim güzel olmuştur sahne performanınız

ilayıma ve osiris in diğer elemanlarına hürmetler:p

tebrikler yine süperdiniz. sahnede hic bi grup bu kadar sempatik duramaz ;) ufak tefek sorunlar oldu.. özellikle sercan garibim cok sorun yasadı :p başarılarınızn dvamını dilerm

scolD demiş ki:
konserde sevgili arkadaşlarım (sercan,ibo,adilcan,baran) benim yerime İLAYIN çıkacağını söyleselerdi. hatta keşke kendi grubumun konserini başka arkadaşlardan, afişlerden öğrenmiş olmasaydım, yani bende bazı şeyler !KIZARIM! diye gizlenmemiş olsaydı keşke... velhasıl, beni çok kırdınız! güven filan bırakmadınız.. başarılarınızın devamını dilerim...

ben bu olayı hala net bir şekilde anlamış değilim biriniz bana anlatın :? (ibo sercan adil baran)

sahnede çok iyiydiniz ve andaç ruhuyla birleştiğinizi yeniden kanıtladınız...
performans ve tekniğiniz giderek kat kat iyileşiyor... (hep söylüorm bunu biliyorsunuz :D ) hepnizi kalbimle kucaklıyorum :) (bu arada ilay sesinde bişi yoktu :D )

ya cocuklar ben size ne diyeyim..harbiden cok iyisiniz...
yeni vokalıniz...oda andac tayfası ama ben daha önce dinlememiştim.
süperrrrrr..........
valla ben herkez gibi cok eglendim...
terinize saglık..

haydaa noluoz annamadm bi öceki msj ı bn yazmadm ama nse kötü bşi yazmıo bişi dğeişmez ! valla bnce çk güzeldi knser zaten osiristen öncekiler görülmedi bile siz iyiydnz bya solist in sesi , kötü ses düzeninden dolayı çok duylmadı onun dışnda gayet iiyizdinz
Hareket şekenler ne b.k yemeye yaptıarsa kimse bi anlam veremedi ona takmanıza bile gerek yok zaten! ayrıca valla bn çok eelendm 23 nisandaki çok daha iyi olucak gibi gelio tbi herkes olucak gibi gelio kimi topluosak getiriorz, evanescence çalışın süper olur ! valla ben çok eğlendim gçmiş olsn hpinize darısı diğer konserlere tbrikleerr başarılar bla bla...

Andac tayfasını çoşturdunuz... saolun...

bu arada vokalin (ilaydaymış sanırım) sesini sevdim ve zamanla kendini daha çok geliştireceğine inanıyorum..

neyse, elinize ağzınıza sağlık.. çok teşekkürler...

Valla anca kendime gelebildiğim için yeni mesaj atabiliyorum! Andaçta sahne almak çok zevkliydi.. Zaten tadı öncedende damağımızda kalmıştı Organizasyonda emeği geçen herkese, Onursala, Uyura Berkere ismini sayamadığım bir çok kişiye, Reşit abiye, İsmail abiye Ve bizi yanlız bırakmadıkları için tüm andaç tayfasına teşekkürler.. Umarım herkes eğlenmiştir!:)

allah razı olsun be bırısı bızım adımızıda yazmıs oraya :)

asıl ben sıze tesekkur ederım lan ıcınızdekı andac ruhu olayı hıc bı seyı kaybnetmemıssınız..

e zataen sızın kadronuında eskı andacın onunden ayrılmamamsından bellıydı aq

hepınıze hepımıze helal gırsın

Geri