Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

Sağolun arkadaşlar emekleriniz için yoruldunuz okadar coşturdunuz.Baya iyiydiniz hatta çok iyi :)

Öncelikle ses sistemi kötü değil fakat mixer vs.gereçlerin kullanılması fln gerçekten kolay değil.Bana göre konserde sound güzeldi.Andac abicim ellerine sağlık :)

Konser gerçekten çok güzeldi,önceki gruplarda oturan herkez ayaktaydı.Sanırım 23 Nisanda yine konser var yaş sınırı yoksa ordada yanınızdayım.Hepinizi Tebrik Ederim.

Evet anca evde bilgisayarımın başına geçebildim bende... Herkese teşekkürler andaçRock yeniden ve dimdik ayakta. Emeği geçen herkesin eline terine sağlık gelip dinleyenlerinde öyle ben şahsen çok eğlendim andacı çok özlemişiz... Tekrar görüşmek dileğiyle kendime geleyim bi mesaj daha atıcam :)

teşekkür edenlere teşekkür edene teşekkür ederim :D 23 Nisandaki Konserde yaş sınırı var mı?Birde aklıma takılmışken Ankarada yalnız 1 IF var dimi bugün gördüğüm bi afişte The Cure If de diyordu da,daha büyük bir If RockBar mı var yoksa The Cure taklit mi yoksa sonuç izdiham mı ?

Çok saol Luke bende bir anda koskoca grupları görünce konser afişi zannettim bir an.Dedim bu gruplar bu kadar düştümü :D Neyse daha fazla kirletmeyelim Osiris'imizin forumunu :D

grup üyelerini bilgilendirdim burdan da herkeze söylemek istiyorum, stüdyo ve konser çalışmalarının derslerimi aksatmaya başlaması nedeniyle haziran ayında girecek olduğum ÖSS ye kadar osirisle çalışmalarıma ara vermiş bulunmaktayım. öss den sonra tam gaz devam edeceğim... herkeze teşekkür ederim

mithrandil demiş ki:
grup üyelerini bilgilendirdim burdan da herkeze söylemek istiyorum, stüdyo ve konser çalışmalarının derslerimi aksatmaya başlaması nedeniyle haziran ayında girecek olduğum ÖSS ye kadar osirisle çalışmalarıma ara vermiş bulunmaktayım. öss den sonra tam gaz devam edeceğim... herkeze teşekkür ederim

hmm.İyi dersler sana.23 ündeki konser iptal değil ama dimi?

ARKADAŞLAR UZUN BİR ARADAN SONA SİZİ DİNLEMEK ÇOK GUSEL WE EÐLENCELİ OLUCK.............SONUNDA DERSLERDEN SIRA GELDİ.... YUPİ :)

ORMANDA KAYBOLMA KARANLIKTAKI IŞIÐI BUL

yaa olm karısmayın siz bnm menüme alala..! :).. alala..biz davulcular olarak rahat bırakın biziii !!!..yeter yaa ne çekiozz sizden.. yok bnde isterim!!..vermioss!! gidiin baska mekana! :)

rebelde_gokhan demiş ki:
hadi bakalım ilk kez beraber cıkcaz umarım güzel olur yanlız orkuna yaptıgın menü kıyagından bende istiyorum haberin olsun :)

Gitaristin gitaristten başka yandaşı olmazmış eheh gel ben sana menü yapiim bırak solak davulcuları zaten solak diye davul çalamıorm stüdyoda :D
bu arada bugün başarılar bizimde vokal gelemiyo umarım idareten yaparız bişeyler

Osiris cok gelişmiş en son izlediimden bu yanaa.. bide vokaliniz olsaydıda studyo havasında gecmeseydi konser!!.. tekrar çalmak umuduylaa !!..Size Vokalli konserler diliorum!!tekrardan tebrikler..Başarılar!! ;)

Geri