A.B.E.S. - Ankara

F0r90tteN demiş ki:
ne diosun can :) valla iyi sıyırmışız desenize... uzun süredir giremiodum foruma, ev Arama taşınma telaşları yüzünden... bi süre daha az takip edicem sanırım yeni eve adsl bağlanana kadar... haftaya telafi ederim ama...

cuma gecesi garage'da görüşmek üzere.....
tmm o zaman ;)
sana kolay gelsin cuma goruşuruz :metalhead

woaw..dunku performans cok guzeldi..daha once hata yaptıgınız 2 parca vardı 2side süper oturtulmuş..cok begendim hem performansı hem sound'u
minik kuş bu işten anlıyo :LOL:
Bu arada tuşe bascısı bizim burda oturuyomuş beyler o eve attı dün beni (yani bıraktı :D )
kalmadım sokakta ehühehe :twisted:

bu cuma çok güzel bi program geçirdik, dinleyici süperdi hakkatten..
daha erken saatlerden itibaren kalabalık ve coşkuluydu ve bu bizi de gaza getirdi tabi ki :zipla çok eğlendik :dans

saol can, dediğin gibi hataları min'a indirmeye çalışıyoruz her defasında...bu arada iyi bari lan, gece eve varabilmene de sevindik euehuhe:D

uleyyyn beni unuttunuz saçı kestik die şarkılarınızda gene de az kafa sallamıoruz ortamı boş buldunuz tabee:) patlatın pentagram sahnede kafa sallamayan ne olsun :) saçlar yok ama mühim olan hairbang değil headbang :)alacağın olsun anıl bana bakın olm drowningpool çalın dileyin benden ne dilerseniz hastasıyım :) ama anıl çalmıo o ayrı :)

angelusdarkness demiş ki:
uleyyyn beni unuttunuz saçı kestik die şarkılarınızda gene de az kafa sallamıoruz ortamı boş buldunuz tabee:) patlatın pentagram sahnede kafa sallamayan ne olsun :) saçlar yok ama mühim olan hairbang değil headbang :)alacağın olsun anıl bana bakın olm drowningpool çalın dileyin benden ne dilerseniz hastasıyım :) ama anıl çalmıo o ayrı :)

yavru sen iste liquid tension experiment çalalım :twisted: tamam geliyor 2 haftaya bi drowning pool... yok mu arttıran? :twisted: :twisted:

abes gerçekten iyi bi kover grubu.çok güzel şarkılar seçiyorsunuz.Hepsi birbirinden popüler ve Pogoluk.Vokalistin sesi de fena deil.her hafta gelmeye çalışıyorum Garaja.
2 sorum olucak
A.B.E.S bi şeyin kısaltılışı mı ?
bu arada kendi besteleriniz var mı?

iyi çalışmalar

bi öküzlük yapıp ben önce atlamak ve soruna cevap vermek istiyorum
Abes - Anıl,Batuhan,Ekrem,Serkan isimlerinin baş harflerinden oluşmakta
beni bildigim bir besteleri daha yok fakat Ahmet Kaya gibi ilginç bi coverları yanılmıyorsam kafama sıkar giderim gibi parça :D
bunun dışında Dorian,Çilekeş coverlarıda pek bi şukeladır,severek dinleriz..
eet bu öküzlüğü yapıp ben cevap yazdığım için kusra bakmayın :p
siz şu an muhtemelen garajda soundchecktesiniz beyler ondan yani şeyettim :D

o zaman resmi açıklama da gelsin artık, di mi... :) beste çalışmalarımız sürmekte... düzenlemeleri ve kaydını bitirir bitirmez sitemizden duyuracağız (sanırım site o zamana kadar açılmış olur)... hatta biraz hız versek şu beste olayına gençler bakın millet dinlemek istiyor....

A.B.E.S.'in açılımını da can gayet güzel açıklamış sağolsun :) yorumların için de çok teşekkür ederiz ayrıca... sevdiğimiz ve çalarken eğlendiğimiz parçaları seçmeye çalışıyoruz özellikle... örneğin aralarda birkaç dakikalık Dream Theater bölümleri çalmaya çalışıyoruz her ne kadar seyirci biraz tepkisiz kalsa da bizim hoşumuza gidiyor... :) önümüzdeki hafta çok büyük ihtimalle kaan'ın ricasını kırmamış olacağız :) başka süprizlerle beraber hem de :twisted:

olm ben bi gelemedim yaw ne zamandır :? bu aşk meşk işleri için yaşlanmışız artık canım.yoruyor bizi :p neyse,gelicem aksilik çıkmaz ise bizimkileri de alıp cuma günü :roll: amiiin :tap: :elsallaa

Geri