TNK

tnk yi ilk kez frekans programında görmüştüm,sonra da kendime kızmıştım tabi ben bu grubu neden bilmiyorum diye...şarkılarınız öyle güzel,öyle içtenki dinlememek çok büyük bir hata olur.tabi ben grubun şarkılarının müptelası oldum.sonradan myspace i keşfettim kendi çapımda ve söyle yi dinledim ve bir kez daha hasta oldum gruba.ama şarkının daha fazla hastası oldum.bir şarkı bu kadar mı güzel olur ya??dinledikçe bağımlılık yapıyor söyle.günde 10-15 kere üst üste dinliyordum heralde.ama neden myspace den kalktı bir türlü anlayamadım.lütfen yeniden koyun da sevine sevine dinleyeyim söyle yi.yoksa delircem:p(bu arada elveda de nin klibi geç gelmesine rağmen süper olmuş,eee klip güzel şarkı zaten güzel 3 numarada birşey mi 1 numara olur yakında dream 10 da..)

Bilemeyeceğim...Epeydir vardı şarkı ..Gece gece güzel oluyordu geçen bir girdim şarkı yok dumur oldum 8O =) Gece gece canımız çekmişti oysa ki :)

sadece klip parçasını biliyorum. son zamanlarda dinlediğim en modern soundu olan şarkılardan biri. sözler de gayet umut vaadediyor. umarım diğer şarkıları da bu çizgidedir...

ben çok beğendim bu grubu ya çok sıcak bi havaları var böle siyah siyah giyinip "bakın biz rockcıyız:D" havalarında diiller bunu müzikleriyle gösteriyolar ben hakkaten ışık gördüm takdir ettm

ilkinde birazını dinledim ama iim vardı sonra tv de bir daha dinledim ve durmadan videolarını izledim elveda de yi telefona attım ilk defa böyle bi hayranlık yaşıyorum kendilerine başarılar diliyorum umarım çok şey yaparsınız.En büyük hayranlarınızdanım ve burda böyle karşılaşacağım aklıma gelmezdi : ) hadi sıra sizde !!

amylay demiş ki:
ben çok beğendim bu grubu ya çok sıcak bi havaları var böle siyah siyah giyinip "bakın biz rockcıyız:D" havalarında diiller bunu müzikleriyle gösteriyolar ben hakkaten ışık gördüm takdir ettm

kesinlikle çok haklısın.. ankara'dan son zamanlarda çıkan en kaliteli rock gruplarından kendileri

Geri