Deep Inside (Doom Death) - Ankara

FateX demiş ki:
Organizer demiş ki:
Evet Yakındır Deep İnside İçin Konser ve Program Amaçlı ;) Tam Olarak Zaman Belirtemeyeceğim Ama Güzel İşler Başaracağına İnandığım Grupların Başında Geliyor... :metalhead
Başarılar Deep İnside...
Yakında Görüşürüz... :twisted:

Eywallah :metal .. Bizde umarız yakında güzel şeyler olucak .. :metal

Stüdyodan bi foto .. Ayrıca foto için Kerem e teşekkürler :metal

dsc004763kx.jpg

kayıtlar kötü gerçekten :? ama genede emraha teşekkür edelim kayıt belki kötü ama anı denen bi olay var sonuçta :twisted:

Son Garaj Konserimizden Manowar - Hail And Kill ve Anathema - Dying Wish Coverlarımızın Telefon ile Yapılmış kaydını paylaşmak istedik.. Kayıt Kalitesi çok iyi değil bunu belirtmek isterim..

Deep Inside - Hail And Kill (konser kaydı)- inndir -http://rapidshare.de/files/15394224/DeepInside_-_Hail_And_Kill.WAV.html

Deep Inside - Dying Wish (konser kaydı)- inndir -http://rapidshare.de/files/15414528/DeepInside---Dying_Wish.WAV.html

Stay Heavy :twisted:

arkadaşlar kayıt çok kötü ama anı denen bi olay var ve bu anların bu şekilde anılaşması bizim için çok güzel :) bu nedenle dostumuz emraha bir kez daha teşekkür edelim konser boyunca kayıt denen bokla uğraştığı için :twisted:

:metalhead heavy metal :metalhead

ama şenlikler
inhofeld demiş ki:
bi de cewap alabilseydim :twisted:

abi konser istiyoruz ama sallıyan yok :LOL: şaka bi yana çağrıldığımız bütün konserlere çıktık ama bu ara bi istek yok herşey organizasyonları ayarlayan arkadaşlara bakıyo yani ;) ama en geç şenlikler gibi sahne alıcaz sanırım.

alpago demiş ki:
SinceYourDeath demiş ki:
teoWOman demiş ki:
walla iyi yapmamışsın aykar...kirletme ortalığı oluumm :LOL:

eyw cnm...bağırmayız bida kirlilikse..:)

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

bağırmada göriyim :D :twisted: bağırtırız o zaman aykar :twisted: olm kurtuluşun yok bundan sonra bütün konserlerde en öndesin seyirci bekler valla :LOL:

heee böle olun canımı isteyin :) sahneye çıkıp bağırcan bi da kine adam olun bakiim...

SinceYourDeath demiş ki:
alpago demiş ki:
SinceYourDeath demiş ki:
teoWOman demiş ki:
walla iyi yapmamışsın aykar...kirletme ortalığı oluumm :LOL:

eyw cnm...bağırmayız bida kirlilikse..:)

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

bağırmada göriyim :D :twisted: bağırtırız o zaman aykar :twisted: olm kurtuluşun yok bundan sonra bütün konserlerde en öndesin seyirci bekler valla :LOL:

heee böle olun canımı isteyin :) sahneye çıkıp bağırcan bi da kine adam olun bakiim...

pardon aykar baba :D :taptim :twisted:

Euheuhue.. Aykar olm seni artık deep inside grubunun bir üyesi olarak görüyoruz.. Amfilerimiz yoksada sen varsn olm o yeter :metal

Deep Inside ın 2. fan ı Aykar dır burdan duyrulur.. :metal

Selamlar arkadaşlar dying wish'i indirip dinledim açıkçası daha çok alpagoyu merak ediyordum..kayıtlar kötü demişsiniz gerçekten öyle ama yapılan müzik belli ki güzel, beğendim ben...ah bi de konseriniz olsa da gelebilsem....alpago sende de ne cevher varmış hani haa ;) :) Başarılar arkadaşlar ....

Geri