Deep Inside (Doom Death) - Ankara

gazi0lb.gif

metalconcert3is.jpg
[/quote][/quote]

SisterMary demiş ki:
Queensryche'dan Suite SisterMary'yi calabilir misiniz? ! ? Cok super olur calsaniz...Ama saglam bir de bayan vokal lazim.

Birincisi Queensryche ve Sister Mary Deep Inside'a pek uygun gidecek bir cover parça değil bence. İkincisi de 10 dakikalık bir parçayı coverlamak hangi aklın karıdır bilmiyorum.

deerrudolf demiş ki:
SisterMary demiş ki:
Queensryche'dan Suite SisterMary'yi calabilir misiniz? ! ? Cok super olur calsaniz...Ama saglam bir de bayan vokal lazim.

Birincisi Queensryche ve Sister Mary Deep Inside'a pek uygun gidecek bir cover parça değil bence. İkincisi de 10 dakikalık bir parçayı coverlamak hangi aklın karıdır bilmiyorum.

Sağolasın deer_rudolf ;)

Beni o kadar işimin arasında bi şarkı daha çıkartmaktan kurtardın walla :D

Konsere beklerim..

Bu kayıtta bazı aksaklıklar var :!:
Orçun abi sabahın köründe elinden geleni yapmış fakat teknolojide bir yere kadar yardımcı oluyor arkadaşlar :twisted:
Hail and Kill'ı hatırlatırım Kadircan :twisted:
Bir nota deyip geçme :metal

Yamuk_Pirenses demiş ki:
DEEP INSIDE yawruları ellerinize,hatta bu muazzam eserlerin ortaya çıkmasında hangi organlarınızı kullandıysanız komple oralarınıza sağlık! :oops: :p Walla ilkönce işin gerçeği önceki kayıtlara göre yine hücum kayıt olmasına rağman bunlar daha ii we o gurubun "güwercini" ;) Alpay'ın sesini daha net duyabilmek süper cidden. Benim faworim Lethe dir ayrıca. :metal Hepinizden Allah razı olsun! Sewiyorum ulan sizi :!: :taptim

:metalhead :twisted: DEEP INSIDE :twisted: :metalhead
:evil: Fan Yengeniz!!!

yamukcuum sağol :) da şu güvercin olayını değiştirsek yav ne güzercini :LOL: şunu atmaca falan yapsak olmuyo mu :LOL: bu arada izmire bi el at da gelelim bakalım oralara ;)

7 ve 11 mayısta görüşmek üzere şimdiden başarılar bu sefer başımı biyerlere vurmamaya çalışacağım :D :D :metalhead

Anılım oldu bi kere zaten bi kere çaldık :twisted:

Sevgili SMITD senin de güzel haberlerini bekliyoruz .. Gazi de hernekadar erken çıkıcak olsakda akşam techno party olsada bizi izleyecek insanlar orda olacaklardır zaten .. Biz de çıkıp eğlendirmek ve KAFALARI KOPARTMAK için orda olucaz .. Herkesi Gazi ye ve GARAJ a bekliyoruz ...

Stay Heavy :twisted:

:metalhead heavy metal :metalhead

:metalhead deep inside :metalhead A.Q

alpago demiş ki:
Yamuk_Pirenses demiş ki:
DEEP INSIDE yawruları ellerinize,hatta bu muazzam eserlerin ortaya çıkmasında hangi organlarınızı kullandıysanız komple oralarınıza sağlık! :oops: :p Walla ilkönce işin gerçeği önceki kayıtlara göre yine hücum kayıt olmasına rağman bunlar daha ii we o gurubun "güwercini" ;) Alpay'ın sesini daha net duyabilmek süper cidden. Benim faworim Lethe dir ayrıca. :metal Hepinizden Allah razı olsun! Sewiyorum ulan sizi :!: :taptim

:evil: Fan Yengeniz!!!

yamukcuum sağol :) da şu güvercin olayını değiştirsek yav ne güzercini :LOL: şunu atmaca falan yapsak olmuyo mu :LOL: bu arada izmire bi el at da gelelim bakalım oralara ;)

Alpagocuum sözlerime asla değişmiicek bir gerçee açıklayarak başlamak istiyorum ki o da senin Deep Inside'ın güwercini oluşundur! ;) Ayrıca biliyosun ki sadece gurubun değil... :oops: ;) Ayrıca merak ettiim bi konu war İzmir'den sadece ben miyim yaw?Neden İzmir li Fanlar bişeyler yapmıyolar bu konu hakkında hepbirlik?Ööle forum sayfasından sallamak kolay. Bi organizeyşın yapalım da getirelim yaw derim ben Deep Inside'ımızı İzmir'imize! :metal

:evil: Fan Yengeniz!!! :evil:

http://rapidshare.de/files/19270585/02_Deep_Inside.wma.html --- HAIL AND KILL(manowar cover)
http://rapidshare.de/files/19272925/04_Deep_Inside.wma.html -LETHE(dark tranquillity cover)
http://rapidshare.de/files/19053518/01_Deep_Inside.wma.html tooper

yamukcuum sağolasın ilgin için amma kıskandırmışsın çoluk çocuğu :) :LOL: eğlensin garipler yav biz de işimize bakalım :twisted:

stay heavy heavy metal bi de deep inside a.q. :LOL:

bu arada arkadaşlar gazi şenlikleri ücretsiz demiştim ama sanırsam bilet almak gerekiyormuş :roll:

Geri